Skrine skrine

Skrine skrine sú skutočné zistené pre kompetentné a organizované skladovanie oblečenia, obuvi a rôznych doplnkov. Jedným z takýchto nábytku je schopný nahradiť niekoľko konvenčných modelov skrine naraz. Existuje mnoho úprav takýchto výrobkov, takže si môžete vybrať perfektnú možnosť pre absolútne akékoľvek obydlie.

Vlastnosti a výhody

Dnes sú takéto prvky v interiéri tiež liečiť. Popularita skrine je vysvetlená ich multifunkčná a praktickosť. Majú rôzne štruktúry, ktoré vám umožnia nainštalovať nielen vo veľkom a priestrannej, ale aj malej miestnosti.

Podobné modely skrinky sú mobilné. Môžu byť ľahko presunuté na iné miesto. Takáto príležitosť uľahčí a rýchlo simuluje obytný priestor v súlade s jeho hlavným stylistom.

Moderní výrobcovia produkujú obrovskú škálu skrine skrine. Majú nielen rôzne návrhy, ale tiež sa od seba líšia externým dizajnom. Spotrebitelia si môžu kúpiť nielen klasický model v tradičnom vykonávaní, ale aj pôvodnú verziu v štýle Provence alebo Baroke.

Niektoré modely šatníka môžu byť prispôsobené samy. Napríklad v multifunkčnom a krásnom skriňovom priestore ľahko zmení vnútorný obsah. Môžete simulovať priestor, pretože je to pre vás vhodné.

Ďalšou rozhodujúcou výhodou priestranných skriniek skrine je schopnosť umiestniť domáce spotrebiče v nich. Mnoho hostesky obchoduje žehliaca doska v nich, železo, vysávač a iné podobné predmety.

Veľmi populárny nedávny mini-dressing. Takéto možnosti je možné zakúpiť aj pre veľmi malú izbu. Majú premyslené štruktúry, ktoré umožňujú vysokokvalitný zónový priestor.

Stojí za zmienku, že takéto objekty nábytku vám umožňujú zostaviť kompletný a krásny interiér bez preťaženia priestoru s veľkým počtom rôznych objektov. Napríklad v útulnej spálni môžete dať dvojlôžkové postele, veľký šatník a pár stolových svetiel. To bude dosť dosť na vytvorenie krásneho a módneho súboru.

Názory

Existuje niekoľko odrôd priestranných skriniek. Každá kópia má svoje výhody a rozlišovacie znaky.

Tvrdý

Pre mnoho desaťročí sme populárne u šatníkových skrine. Sú dnes relevantné. Takéto nábytkové predmety sú korpus. Rovnako ako pravidlo majú veľké veľkosti.

Pozostávajú podobné vzorky z niekoľkých funkčných častí. Patria sem tyče, police a zatiahnuteľné boxy. Povinný prvok v takýchto skrinkách je zrkadlo.

Dnes v obchodoch s nábytkom môžete splniť výrobky doplnené s malými držiakmi, páskovými vešiakmi a pohodlnými modulmi pre niekoľko párov topánok.

Pevné skrinky sú niekoľko typov:

 • Myseľ je pohodlný model, ktorý je vhodný pre malú spálňu. Vo vnútri takýchto skriniek je minimálny počet políc a malá oddelenie pre skladované skladovanie odevov. Typicky, nezmysel sa používa na umiestnenie príležitostných oblečenia v ňom.
 • Vynikajúca kapacita je kombinované modely skrine, v ktorých je od 3 do 5 krídla. Počet sekcií v takýchto výrobkoch závisí od ich veľkosti. Hĺbka takýchto prípadov je 60 cm a šírka častí – 50 cm.
 • Zasažiteľné závesy sú vybavené intrasfiles s koncovými tyčkami. Hĺbka takýchto možností je najčastejšie 40 cm.

Skrine skrine

Niektoré z najbežnejších a populárnych dnes sú šatníkové skrine. Postupne vytesňujú baliace modely z trhu. Hlavným rozlišujúcim znakom takýchto štruktúr je prítomnosť posuvných dverí, ktoré sa otvárajú a zatvárajú pohyblivými časťami pozdĺž horných a dolných vodítov. Takéto moderné návrhy vám umožňujú vybaviť skrinku s pôsobivými veľkosťami.

Existujú dva typy skriniek: Vstavané a prípad.

Prvá možnosť sa najčastejšie rozhoduje ubytovať sa v malej miestnosti alebo úzkej koridore. Vstavané modely sú zabudované do steny pomocou výklenkov a rôznych spojovacích materiálov. Vo svojej funkčnosti sú veľmi podobné kompaktným mini šatníkom.

Modely skrine Modely majú tuhý a spoľahlivý dizajn. Rovnako ako pravidlo majú veľké veľkosti a nie sú vždy vhodné pre priestory malej oblasti. Najčastejšie sú umiestnené v spánku alebo priestranných obývacích izbách.

Modely skrinky sú mobilné. Môžu byť preusporiadané z jedného miesta na druhé, pretože sa nepripojujú k stene, ale jednoducho pozerajú. Takéto nábytkové predmety kedykoľvek môžu byť znova rozobraté a zbierať.

Modifikácie modelov priehradky sú rovnaké ako v tradičných možnostiach balenia: obdĺžnikové, uhlové, lichobežníkové alebo m v tvare m. Nie je to tak dávno, Radius modely skrine sa objavili na trhu. Majú krásne a zaujímavé fasády vlnového tvaru. Napriek krátke existenciu sa takéto možnosti nábytku podarilo vyhrať závan popularity medzi spotrebiteľmi.

K dnešnému dňu sú skrine na pravej strane uznané ako jedna z najúspešnejších možností na ukladanie oblečenia, ľanového, obuvi a príslušenstva. Sú to súčasné zásuvky, regály, pategrafy, anlesoli a koše (statické a zatiahnuteľné).

Dnes sa ľudia často obracajú na praktické mini-dressing. Ak chcete nainštalovať podobné štruktúry, je potrebné vyzdvihnúť výklenok, špajzu alebo uhasnutú časť obytnej miestnosti. Často, taká šatníková skriňa plne zaberá jednu z dostupných stien v interiéri.

Ale ako sa tieto možnosti z plnohodnotných obliekacích miestností? Sú kompaktnejší a neexistujú žiadne zóny na obliekanie, rovnako ako obliekací stôl.

Mini-šatne sú zbor, stojan, rohový vstavaný a modulárny. Vo väčšine prípadov je možné vnútornú časť takýchto štruktúr upravená podľa vlastného uváženia. Police a zásuvky v nich môžu byť otvorené aj izolované.

Pre prevádzkovú situáciu nebude zrkadlový skriňa zapadnúť. Ideálna možnosť v tomto prípade je kancelársky šatník na oblečenie. Dvojrežné vzorky, v ktorých je prítomné a rovnobežne s pľúcnymi policami a rovnobežne s pľúcnymi policami.

Samozrejme, modifikácie kancelárskych skriniek sú odlišné. V niektorých kópiách sú len zvislé oddelenia a mezanín alebo len oddelenia s policami.

Výška, hĺbka, veľkosť

Spravidla majú skrine skrine hĺbku najmenej 60 cm. Spotrebitelia oslavujú vynikajúcu kapacitu modelov, ktorých hĺbka dosiahne 70 cm. Takáto vnútorná časť sa môže pochváliť veľkými a multifunkčnými priestorovými skrinkami alebo skrine.

Majú vnútorné vybavenie, v ktorom môžete organizovať a jemne umiestniť veľké množstvo vecí.

Podľa európskych noriem musí byť hĺbka šatníka 65 cm.

Úzke skrine majú malú kapacitu, ktorej hĺbka je 40-45 cm. Podobné vzorky sú často inštalované v úzkych chodbách, kde nie je miesto pre veľký šatník. V úlohe šatníka takéto modely nie sú najpraktickejšie, pretože nedostanú všetky oblečenie a topánky.

Maximálna výška šatníka je obmedzená len stropom. Niektoré z najobľúbenejších sú vzory z podlahy do stropu. Dĺžka ich dĺžka je spravidla 278 – 300 cm. Majú veľké veľkosti a sú veľmi priestranné.

Takéto skrine môžu byť zborom aj vstavaným. Na druhú možnosť by sa malo zaobchádzať, ak je oblasť miestnosti nedovolí dať funkčnú skrinku s dizajnom bývania.

Šírka skriniek skrine je obmedzená len na dĺžku sprievodcov, pre ktoré sa posuvné dvere pohybujú. V priemere je 4-5 m. Tieto indikátory priamo závisia od výrobcu, ku ktorému ste sa otočili.

Existujú modely, ktorých šírka presiahne 5 m. Sú rozdelené do dvoch častí pomocou prídavného oddielu. Táto položka je potrebná na inštaláciu ďalších sprievodcov a inštaláciu dverí.

Voľba ideálnej verzie závisí nielen na vašich preferenciách, ale aj zo štvorca miestnosti. Nenechávajte sa na veľké skrine, ak zaberajú veľa voľného miesta. Môžete urobiť bez príliš širokej alebo vstavanej možnosti s malou hĺbkou.

Materiál

Skriňové skrine sú vyrobené z rôznych materiálov. Zvážte najobľúbenejšie možnosti:

 • Niektoré z najčastejšie nájdených sú skrinky z drevotrieskovej dosky. Stoja lacné a nevyžadujú osobitnú starostlivosť. V rámci takýchto modelov sú lisované drevené listy rôznych veľkostí. Nevýhodou tohto materiálu je však, že nebezpečné formaldehydové živice sa používajú na upevnenie kusov dreva. Takéto komponenty sú nebezpečné pre ľudské zdravie. Výrobná technológia sa neustále mení, ale skrine z drevotrieskovej dosky nie sú absolútne bezpečné. V podmienkach vysokých teplôt, malé, ale škodlivé odparky môžu pochádzať z nich.
 • V predajniach nie sú menej často chôdze skrine z drevnej dosky. Takýto materiál pozostáva z dreveného odpadu s pridaním parafínu, živice a špeciálne spevnené nečistoty.
 • Bezpečnejší je taký materiál ako MDF. Má drevené vlákna, ktoré sú spojené s použitím syntetických látok. Takéto suroviny nepoškodzujú zdravie osoby, ale je drahšie.
 • Niektoré skrine skrine sú vyrobené z kovu. Takéto nábytkové predmety sa harmonicky pozerajú na progresívny štýl hi-tech. Povrchy kovových skriniek sú pokryté odolnými polymérovými farbami rôznych farieb.
 • Najdrahšie sú produkty z prírodných lesov. Majú neprekonateľný vzhľad a trvanlivosť. Prevádzkové charakteristiky takýchto skriniek závisia od dreva.

Farba a dekor

Najčastejšie sú skrine skrine hnedých odtieňov. Sú dokonale kombinované s inými kvetmi v interiéri.

Nemenej populárne čiernobiele modely. Ale vyzerajú nudné bez ďalších vložiek a dekoratívnych detailov. Najčastejšie našiel nábytkové predmety v takej farbe, doplnené sklenenými vložkami s matnými povrchmi.

Veľmi originálne a atraktívne skrine natreté v nezvyčajných farbách. Napríklad, môže byť lapis, tmavo fialová, zelená, modrá, ružová, žltá a iné farby.

Podobné modely často dopĺňajú rôzne prvky dekor. Pre skrine skrine vytvorili veľký počet vinylových nálepiek. Môžu byť malé alebo obsadení celej oblasti dverí.

Takéto prvky sa aplikujú nielen na zrkadlovom povrchu. Môžu mať kontrast, svetlé, pastelové alebo neutrálne farby. Najobľúbenejšie sú matné samolepky s vzorovanými tkami bielej.

Možnosti umiestnenia

Umiestnenie políc v šatníku závisí od celkového dizajnu a odrody.

Vo väčšine prípadov je možné vnútornú časť takýchto predmetov nábytku rozdeliť na tri hlavné zóny.

 • V hornej časti môže byť umiestnené pluky strednej dĺžky tvoriaceho obdĺžnikové jadrá. Na takých miestach by mali ukladať klobúky a zriedkavo použité veci.
 • V strednej zóne sú priestory na ukladanie vecí na závesoch a výsuvných boxoch. Medzi týmito položkami majú výrobcovia často malé alebo úzke police na ukladanie príslušenstva alebo ľahkého oblečenia.
 • Niekedy veľký priestor pre sklopné skladovanie. Namiesto toho existujú široké police, medzi ktorými je veľa voľného miesta. Tam si môžete uložiť nielen oblečenie, ale aj rôzne boxy alebo tkaniny kryty (napríklad s topánkami).
 • V dolnej zóne sú často distribuovateľné zásuvky a koše. Police v tejto oblasti sú určené na ukladanie topánok.

Samozrejme, že umiestnenie týchto častí sa môže líšiť od vyššie uvedeného – to všetko závisí od výrobcu šatníka.

Ako si vybrať?

 • V chodbe sa odporúča inštalovať vložené modely skrine skrine s malou hĺbkou, najmä ak je tento priestor úzky.

Ak vám metrov štvorcových umožňujú nainštalovať skriňu viac pôsobivých veľkostí. Pre chodbu si môžete vybrať model so zrkadlovými vložkami.

 • Pre obývaciu izbu a spálne sú veľká a priestranná šatníková skriňa. Môže to byť uhlový, vstavaný alebo lichobežníkový.

 • V obývacej izbe môžete dať zrkadlový skriňa, Ale mali by ste si vybrať také výrobky, ktoré sa približujú k stylistu okolitého interiéru.

 • Spálňa je vhodná pre chic skriňu alebo priestranný šatník. Neodporúča sa však vybrať si zrkadlové možnosti, ak ich budete dávať pred posteľou. Mnohí ľudia sú nepríjemní spať oproti svojej vlastnej reflexie.

 • Detská izba by mala nainštalovať svetelný šatník. To môže byť ozdobené krásnymi vinylovými nálepkami. Ak je interiér vyrobený v jasných a šťavnatých farbách, potom môže byť skrinka zvolená viac nasýtená a originálna.

Nápady v interiéri

Chic skriňa bielej so zrkadlámi bude veľkolepá pozrela pozdĺž steny na ľavej strane manželskej postele. Snow-white tóny môžete riediť pomocou béžovej opony na okne, hnedé laminátové a čokoládové nočné stolíky.

Vysoká svetlá šestnásť skrine s dvoma zrkadlovými klapkami bude dokonale zapadnúť do modernej obývacej izby interiéru. Naproti tomuto dizajnu nájde malá rekreačná oblasť: stoličky, stoličky alebo pohovka s konferenčným stolom.

Na chodbe si môžete nainštalovať trapézový šatník so zrkadlovými dverami a otvoreným výstupným priestorom na boku. Hnedý model so zabudovanými svietidlami bude harmonizovaný s jemnými žltými stenami a krémovým laminátom. Vstupné dvere si vyberiete farbu podobnú skriňu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: