HIGHT HELDBOBER

Pohodlná posteľ – nepostrádateľný atribút pre spánok a relaxáciu v dome, milovaný nákup pre mnohých, predaj. Tento fenomén je vysvetlený tým, že ľudia chcú mať bezpečný a esteticky atraktívny nábytok, preto proces výberu postele je oveľa dlhší ako ktorýkoľvek iný produkt nábytku. Menšia chyba – a pohodlný spánok zostane v snoch.

Pozornosť sa potrebuje na všetky detaily postele, vrátane čelabooku. Jeho tvar a materiál ovplyvňujú kvalitu rekreácie rovnakým spôsobom ako veľkosť spálne, matrace a posteľnej bielizne. Medzi obrovské množstvo možností postele s vysokou čelnou doskou pomôže poskytnúť maximálne potešenie počas spánku a najľahšie interiér sa zmení na rafinovanejšie a elegantné.

Výhody

V každom miestnosti, miesto na odpočinok zaberá centrálne miesto, priťahuje pozornosť. Preto pri výbere postele, mnohí majú veľa požiadaviek a želaní. Spiace posteľ vytvára atmosféru nálady v miestnosti, zdobí izbu a robí to útulné.

Postele s hlavou sú predajné obľúbené. Takéto modely nie sú len krásne, pohodlné, okrem toho sú praktické, vzhľadom na ich dizajn a funkčné plnenie. Posteľ s vysokým chrbtom môže byť úspešne ubytovaná a na stenách miestnosti a na určitej vzdialenosti od neho. Ak by mala na myšlienke dizajnéra, posteľ by mala stáť v strede miestnosti, táto možnosť sa bude konať bez problémov.

Okrem toho posteľ s mäkkou čelenkou rozhoduje niekoľko úloh naraz:

 1. Drasticky mení interiér miestnosti.
 2. Významne zlepšuje kvalitu spánku a odpočinku.
 3. Poskytuje extra priestor na ukladanie osobných vecí, posteľnej bielizne a iných atribútov (kvôli prítomnosti priestoru pre lounge alebo výklenok).
 4. Šetrí fondy (vysoko kvalitné spánkové miesto bude slúžiť mnoho rokov).
 5. Univerzálnosť. Posteľ s mäkkým chrbtom je vhodná pre dospelých aj mladých domácností. Takéto modely sú obzvlášť dobré pre deti, ktoré je ťažké udržať na jednom mieste.

Materiál

Postele s vysokou hlavičkou dokonale konvertujú akýkoľvek interiér, dá more pohodlia všetkým členom rodiny. V posledných rokoch je to návrhári čelného vozíka dávajú maximálnu pozornosť. Ak si starostlivo zvážte, ktoré módne časopisy ponúkajú na spanie, potom vo väčšine prípadov je presne možnosti s vysokou hlavičkou.

Chrbát môže byť prirodzená koža, dermatín, tkanina, zdobená tlačidlami, appliqué alebo výšivkou. Podobný dizajn dáva izbu elegantnejšie a bohaté. Luxusný milenci nepochybne ocenia posteľ s ľahkým čalúnením kože – ušľachtilý materiál, ktorý vyzerá veľmi drahý, najmä ak je prezentovaný v stagenovej verzii.

Stojí za zmienku, že takáto registrácia je jednoduchá starostlivosť: je to dosť na to, aby ste utrite vlhkou handričkou.

Pomerne často výrobcovia nábytku používajú rustikálne motívy zahŕňajúce čalúnenie tkaniny, ideálne prirodzené. Farebné korálky, zadok a výšivky dokonale dopĺňajú obrázok. Okrem tkaniny je hlavička plnená mäkkou plniva, v dôsledku toho sa stáva ako oblak, mäkký vankúš, ktorý obzvlášť ako deti a romantické látky.

Ďalšia možnosť, ktorá úspešne zdôrazňuje minimalizmus – vysoké tuhé chrbát. Takéto rozhodnutie dá interiéru chýbajúcej závažnosti a elegancii. Na vysokú chrbtu neprináša disonanciu v interiéri miestnosti, je lepšie vybrať si taký model postele, z ktorých materiály sú kombinované so zvyškom nábytku.

Vynikajúca recepcia, keď je čelo spiaceho hniezda zdobená presne ako podlahová krytina.

Ohromujúci vizuálny efekt vytvára vysokú čelo s zrkadlovým panelom. Vizuálne veľké zrkadlo rozšíri miestnosť, aby bol ľahší a šťastnejší.

Dizajnéri Všimnite si, že hlavičkový lôžko môže byť vykonaná na ľubovoľný materiál, hlavnú vec, pri výbere tohto predmetu nábytku – Zamerajte sa na predný štýl v interiéri:

 1. Čalúnenie kože spĺňa štýl modernosti, ktorá je neoddeliteľnou zdržanlivosťou, stručnosťou a jasnosťou riadkov. Späť so zaokrúhľovaním v tomto prípade nie je vhodný.
 2. Klasické izby uprednostňujú spoplatnené tapisérie.
 3. Krajina Víťazná zdôrazňujú neošetrené panely z prírodného dreva.
 4. Východný štýl je vyjadrený v používaní Shirm.
 5. Japonská téma odhalí hlavu tradičných motívov – SAKURA SPRIGS, Hieroglyph na bielom čalúnenom kanóne.
 6. Stredomorský štýl bude dopĺňať fotografie tapety, prilepené na oddielu, nahradenie zadnej časti postele. V tomto prípade budú vhodné obrazy mora, pláže alebo vegetácie.

Funkcie voľby

Hlavná čelo nie je dôvodom na štúdium ton literatúry pri výbere lôžka. Takéto výrobky sú uvedené rovnaké podmienky ako pre ostatné modely lôžok.

Hlavné kritériá:

 • Rozmery. Sú určené na základe plochy, ľudského rastu a počtu rekreantov. Štandardná výška operadla – nie je nižšia ako 40 cm.
 • Materiál. Ak je potrebná maximálna trvanlivosť, je potrebné zvoliť si posteľ z poľa. Od zablokovania je strom horší ako MDF, spoľahlivosť takýchto modelov je tiež pochybná. Najmenej bude slúžiť nábytku z drevotrieskovej dosky, ale bude to stáť najmenej.
 • Funkčnosť. Najpraktickejší je dizajn so zásuvkami.
 • cena. Najdrahšie plemená z prírodného dreva a koženého čalúnenia. Najlacnejšie drevotrieskové dosky s tkaninou hlavičkou.

Ubytovanie v interiéri:

 • Pred nákupom postele s vysokou hlavičkou je dôležité rozhodnúť o jeho farbe. Tento dizajn by mal byť interiéru miestnosti alebo textilných výrobkov, ktoré už majú (záclony, koberce, pútavé).
 • Ak je spálňa vyrobená v štýle moderného, ​​potom musí byť hlavičkový lôžko vyrobený z nasýteného farebného materiálu, ideálne z jasného zamatu. Dizajnéri dôrazne odporúčajú vybrať kontrastovanie čelabooku. Pre spálne s interiérovým neoklasicizmom, je vhodná posteľ s čelenkou jasných foriem (obdĺžnik). Dokončenie v tomto prípade môže byť vyrobená z kože v jasných a hnedých tónoch.
 • Barokový štýl dobre odhaľuje posteľ s čelenkou z hodvábu alebo zamat. Luxusná povrchová úprava, vytvorená v capitone technike, skrútené šnúrky, pozlátené tlačidlá – toto je to, čo je vhodné v tomto prípade. Bohaté odtiene, ako napríklad Bordeaux, Emerald, víno sa stanú hrozivom miestnosti.

 • Módne fúzne spálňa zdobia postele s hedlami z tkaniny, so zaujímavými, svetlými výtlačkami a vzormi.
 • Biela späť s kovanými prvkami bude nevyhnutná v interiéri rokoka.
 • Drevená čelo zdobí barokový štýl. Prírodný materiál s rezbármi urobí miestnosť očarujúce a elegantné.
 • Klasicizmus je určený prísnymi formami a jasnými čiarami. Hlavným materiálom je rad dreva.
 • Perfektné riešenie pre štýl Provence – chrbát, čalúnený handričkou v pastelových farbách s kvetinovým vzorom.

Jemnosti starostlivosti

Hlavná čelo musí byť pravidelne vyčistená.

Uloženie pravidiel jednoduché:

 • Ak je chrbát vyrobený z tkaniny, aspoň raz týždenne je potrebné vákuu, vyčistiť od akumulovaného prachu.
 • Kov, koža, strom alebo ich analógy potrebujú utrieť vlhkú handričku.
 • Zrkadlo potrebuje špeciálnu a neustálu starostlivosť, pretože odtlačky prstov a iné kontaminanty sú na jeho povrchu veľmi viditeľné. Špeciálne opravné prostriedky alebo ľudové recepty sú vhodné na čistenie, napríklad umyť zrkadlo vodou s ocotom v pomere 1: 1.

Ešte zaujímavejšie nápady pre hlavu postele, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: