Obmedzovač pre posteľ

Narodenie dieťaťa je dôležitá a radostná udalosť v živote každej rodiny. Rodičia sa snažia získať potrebné veci pre svoje dieťa, čo bude mať atraktívny vzhľad a počas prevádzky bude spoľahlivý a bezpečný.

Najvyššie požiadavky sú zvyčajne prezentované na postieľke. Musí byť vyrobený z prírodného materiálu, spĺňať štandardné veľkosti, majú atraktívny vzhľad a samozrejme, buďte absolútne bezpečný pre dieťa. Takáto spoľahlivá bezpečnosť môže poskytnúť špeciálny obmedzovač lôžka.

Obmedzovač pre posteľ

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Obmedzovače pre postieľku vyrábané výrobcami sú určené pre deti rôzneho veku.

Použitie ako bariéra v postieľke má veľa výhod:

 • Bočné obmedzovače Pevne upevnite matrac a list. Veľmi často, keď pád spí, dieťa môže byť rozptyľované externými stimulmi, a obmedzovačmi zatvárajú preskúmanie a nedávajú ho, aby boli rozptyľovaní obaja počas zaspania a počas noci. V dôsledku mäkkých obmedzovačov zostanú v minulosti zostáva zväčšené izolované vložky, návrhy a studené steny.
 • Grass Deti sú veľmi často točia a hodia sa vo sne, a preto môžu náhodne klesať a prítomnosť bočného obmedzovača Predpísať možný pád. Bursts Ušetrite nielen z pádu, ale aj z iných zranení. Mäkké obmedzovače posúvajú priechod pier a detských nôh cez vetvičky inštalované v postieľke.
 • Okrem reštriktívnych funkcií môžu byť strany produkované niektorými výrobcami Skladovanie pre obľúbené hračky.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Ale niektoré negatívne body používania obmedzovačov:

 • Pevných obmedzovačov môže byť príčinou rôznych zranení, Najmä ak je strana vyrobená z koľajnice. Prítomnosť priestorov medzi koľajnicami je pre dieťa zaujímavé miesto na štúdium, v dôsledku čoho existuje možnosť, že rukoväť alebo noha môže byť uviaznutá.
 • Mäkké strany sú zvyčajne, hromadiť prach, A to nie je veľmi dobré, najmä ak je dieťa naklonené alergickým reakciám.
 • Vysoké pevné plátno Zabráňte penetrácii vzduchu, Tak, rušivé vetranie v postieľke. Okrem toho, vysoké zatvorené strany sa schovávajú z pozerania dieťaťa, a vidieť dieťa mama bude musieť vstať a ísť do postele. Niektoré deti nemajú radi zaspať v uzavretom a obmedzenom priestore.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Názory

Všetky obmedzovače vyrobené výrobcami sú rozdelené do stacionárnych a odnímateľných možností.

Stacionárne lety sú ďalšie prvky zapustené do konštrukcie postele na oboch stranách a nachádzajú sa pozdĺž dĺžky výrobku. V postieľkách určených pre novorodencov sú obmedzovače inštalované pozdĺž celej dĺžky, bezpečne obmedzujú priestor postele.

Pre staršie deti, ktoré sa už naučili chodiť, vstavané obmedzovače sú viac dekoratívne.

Pre výrobcovia gratislavových detí vyrábajú postieľky, kde majú obmedzovače kučeravé rezy používané deťmi ako zastávka, čo vám umožní vyliezť do postieľky bez dospelých. Pre deti mladšieho školského veku, vstavané lety sa prekrývajú celú dĺžku postele a slúži viac za pohodlie. Hoci v poschodových lôžok a útočných postele, obmedzovače vykonávajú svoju ochrannú funkciu.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Odnímateľné obmedzovače Môže byť inštalovaný na jednej strane postele, keď je inštalovaný na stene a na oboch stranách, ak sa plánuje byť inštalovaný z steny, napríklad v blízkosti dospelých lôžok. V tomto prípade sú vynikajúcou bariérou pred pádom na dospelých rodičov.

Univerzálne vymeniteľné obmedzovače sú ideálnym riešením na usporiadanie spálne v akejkoľvek posteli, sú ľahko pripojené a tiež ľahko odstránené. Prítomnosť v dizajne špeciálnych regálov im umožňuje nastaviť ich výšku.

Pre najmenšie Mäkké modely Bortykov. Môžu zatvoriť detskú postieľku so štyrmi stranami a môžu byť pripojené len na dve dlhé strany. Mäkké obmedzovače inštalované na boku, majú obdĺžnikový tvar. Ochranný ohnutý vankúš je tiež na predaj, ktorý má najčastejšie tvar námestia. Tento obmedzovač je pripojený k väzbám na rake postele.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Rozmery

Výber veľkosti Strana bude závisieť od veku dieťaťa, dizajn spálne, prevádzkové podmienky a veľkosť postele. Pre veľmi malé deti vyrobené modely dostatočne vysoko. Optimálna výška podstielky pre veľkosť postieľky 70×120 a 70×150 by mala byť od 70 do 95 cm.

Pre staršie deti si môžete kúpiť lety s minimálnou výškou. Pre posteľ s šírkou 70-95 cm a dĺžku 190-200 cm, výška závesu sa musí líšiť v rozsahu 15-30 cm. Takáto veľkosť neposkytne mu nepohodlie, ale zároveň ho chráni pred náhlym pádom.

Existujú strany, ktoré majú veľkú veľkosť, ktorá vám umožní nainštalovať aj na manželských postele 160×200 cm. Tieto lety majú dĺžku 150 až 200 cm a ich výška dosiahne 95 cm. Akvizícia takýchto portorov sa vyhýba nákupu hráča. Sú ľahko nainštalované a rýchlo sa rozoberajú a pri uložení je niekoľko miest.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Materiál

Obmedzovače s ochrannou a dekoratívnou funkciou môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Mäkké obmedzovače Vyrobené z odolného bavlneného tkaniny. Ako použitý plnivo: penová guma, syntepáta alebo iný mäkký a objemový materiál. Singry Procession – mäkký hypoalergénny materiál s vysokými tepelnými izolačnými vlastnosťami, vhodné pre deti od 0 do 6 mesiacov.

Mäkké, ale zároveň sa elastická penová guma častejšie používa ako plnivo. Pre pohodlie sa umiestni do odnímateľných krytov.

Takéto plnivá sú spravidla zdobené rôznymi vložkami alebo applicablmi.

Niekedy v takýchto stranách je zvolený nejaký tvrdý materiál ako základ. Tkanivo a plnivo boleli pevnú základňu a výsledok je odolnejší, ale zároveň pohodlný a bezpečnú možnosť.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Pevné stevky Môže byť vyrobený z dreva, plastu alebo kovu. Spravidla majú formu buď pevnej plátna, alebo paral-typu, alebo čepele s kučeravými reznými odrezkami.

 • Drevené možnosti Majte pomerne silnú štruktúru, sa líšia environmentálnosťou a môžu byť inštalované v troch rôznych pozíciách. Výrobcovia používajú skaly, ako je dub, borovica, muž alebo popol. Všetky výrobky sú opatrné. V povinnom, že sú brúsenie, pokryté lakom alebo farbou, ktoré neobsahujú olovo v jeho zložení a iných škodlivých zložkách.
 • Kovový Bursts sú celkom spoľahlivé a trvanlivé. Kovový studený materiál, a preto sa najčastejšie používa v kombinácii s inými materiálmi.
 • Dizajn Kombinovaný Rybolov môže pozostávať z rôznych materiálov: rad dreva, drevotriesk, plastov, kovov v kombinácii s mäkkou penou a tkaninou.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Farby a dizajn

K dnešnému dňu výrobcovia produkujú lety, rôznorodý tvar, materiál a farbu. Pri výbere rodičov sa najčastejšie zameriava na podlahu dieťaťa. Pre dievčatá je ružová strana najčastejšie zakúpená, a pre chlapcov modrú verziu. Ale okrem podlahy dieťaťa, musíte sa zamerať na štýl miestnosti a farbu nábytku.

Ak si želáte, môžete si kúpiť jednoduchý obdĺžnikový obmedzovač, ale zdobené vreckami, appliqués a mnohými ďalšími prvkami, ktoré dávajú produkt. Existujú možnosti vo forme zvierat, báječných hrdinov, farieb a mnohých ďalších položiek.

Vďaka širokej škále farieb a rôznych foriem si môžete vybrať obmedzovač, ktorý bude dokonale harmonizovaný s interiérom, vykonajte ochrannú funkciu a rozvíjať dieťa paralelne.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Recenzie

Väčšina rodičov, ktorí zakúpili za svoje deti remicatér v postieľke, boli spokojní s takýmto nákupom. Mnohí sa zhodujú s tým, že obmedzovačmi nielen chránia dieťa pred zraneniami, ale tiež vykonávajú ochrannú funkciu vo vzťahu k životnému prostrediu.

Okrem toho, mnohí rodičia poznamenávajú, že ich deti milujú pozrieť sa na výkresy na strane a reagovať na ne takmer od prvého mesiaca. Väčšina mamiers poznamenáva, že starostlivosť o mäkké bočnice je úplne neopodstatnené, sú veľmi dobre umývanie.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Výrobcovia

Najznámejším výrobcom je dnes spoločnosť Ikea, výrobu mäkkých aj tuhých strán. Mäkký model Himmelsk Vhodné pre dno dna. Dĺžka produktu 120 cm, výška 60 cm. Pripojené k posteli z vnútra s pomocou spoľahlivých zrážok, ktoré majú suchý zips. Model môže byť umytý v stroji a železo pri nízkom teplotovom režime.

Tvrdá strana pravítka Vikár Má rozmery 90×7.5 cm a predstavuje obdĺžnikový pás, ktorý je upevnený k postieľke pomocou upínacích kovových dosiek. Tento model je vhodný na pestované deti, dokonale chránia ich pred pádom na podlahu, a zároveň nezasahuje do dieťaťa sám, aby sa vyliezli do postele.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Veľmi populárna nedávna bariéra K môjmu Od čínskych výrobcov. Skladá sa z kovového rámu, pokrytý mäkkou handričkou. Tento model je vhodný pre bábätká z jedného roka a inštalované pod matracom na postieľke širokej od 70 cm. Časť konštrukcie, prechádzajúce pod matracom, je držaná na mieste kvôli hmotnosti matraca a dieťaťa. Ak je to žiaduce, dizajn sa nakloní z dôvodu skladacieho zábradlia.

Najdlhší obmedzovač od francúzskych výrobcov má dĺžku 150 cm a výška 44 cm. Model Bezpečnosť 1 St Vyrobené z kovového rámu, pokryté priedušnou handričkou. Táto strana je najvhodnejšia možnosť pre matrace dlhé od 157 cm. V prípade potreby je ľahko zložená.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Ako si vybrať?

Aby ste si vybrali správny obmedzovač, musíte venovať pozornosť niektorým aspektom. Patrí medzi ne vek dieťaťa, veľkosť postele a dizajn izby:

 • Akýkoľvek obmedzovač musí byť vybraný podľa veku. Pre deti od 0 do 7 mesiacov, mäkká tkanina, inštalovaná okolo obvodu postele s vnútorným. Keď je zvolený, je lepšie venovať pozornosť modelom z prírodných tkanín so spoľahlivým upevnením.

Dekoratívne struny, tlačidlá a suchý zips by mali byť zvonka a byť neprístupné pre rukoväte. Farbenie by nemalo byť príliš svetlé, ale aj zbytočne blikanie sa nestane skutočným vzdelávacím predmetom.

 • Pre staršie deti, ktoré sa naučili chodiť a vedieť, ako sa nájsť v postieľke, budú vhodné obmedzovače nízkej výšky. Pre deti bez žľabu bude najlepšia voľba stranu, neprekrývajúca sa celej dĺžky postele, ale len jeho časť. Takáto lokalita dokonale vykonáva ochrannú funkciu, ale zároveň umožňuje dieťaťu bez pomoci vyliezť na jeho posteli.

Obmedzovač pre posteľ

 • Pri výbere obmedzovača musíte tiež zvážiť veľkosť spálne. Výrobcovia produkujú mnoho vymeniteľných modelov prispôsobených rôznym veľkosti postele.
 • Okrem toho, ak si kúpite, musíte venovať pozornosť prvkami komponentov. Návrh akéhokoľvek obmedzovača musí byť trvanlivý a povrchy častí bez rozštiepenia a medzier. Ak sú prvky z kovu, musia byť pokryté zástrčkami alebo prehĺbiť sa vo vnútri produktu.

Pri výbere obmedzovača, musíte venovať pozornosť vzdialenosti medzi doskami. Táto hodnota by nemala prekročiť 6 cm.

 • A samozrejme, keď si vyberiete obmedzovač, musíte zvážiť dizajn miestnosti. Jeho farba a forma sa musia zhodovať s celkovou štýlou miestnosti.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

Nápady v interiéri

Obmedzovače detských postieľok sa dokonale pozerajú na interiér každej miestnosti. Ak je posteľ inštalovaná v stene alebo okne, potom je to dosť obmedzovač. Môže to byť mäkká odnímateľná alebo tuhá vo forme dosky.

Ak je detská postieľka inštalovaná v strede miestnosti, potom jedna strana nestačí, lepšie, ak existujú dva. Forma a farba obmedzovača vždy harmonizuje s posteľou.

Pre najmenšiu posteľ, môžete nainštalovať kdekoľvek v miestnosti, mäkké steny inštalované v celom obvode budú chrániť strúhanku z návrhov, modrín a jasného svetla.

Obmedzovač pre posteľ

Obmedzovač pre posteľ

O Bacthome Side LED Navy lôžko Obmedzovací obmedzovač s nočným svetlom sa môžete dozvedieť viac z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár