Zasúvateľné lôžka

Centrálne miesto v spálni vždy zaberá posteľ. Často to vyžaduje veľa voľného miesta. Ale nie všetky izby sa vyznačujú medzerou, takže hlavným problémom je kompetentná organizácia spálne na malej oblasti. Tento problém je však vyriešený pomocou transformovaného nábytku, konkrétne kresliaceho postele.

Klady a zápory

Nedávno sú rozšírené lôžka čoraz obľúbenejšie, čo sú vynikajúcou alternatívou k tradičnému nábytku. Zasažiteľné lôžko kvôli jeho dizajnu Má mnoho výhod v porovnaní s objemnými klasickými variantmi lôžok a viac ne-vždy navrhnutých posuvných pohoviek:

 • Predovšetkým – to Významná úspora vzácnych meračov. V malých apartmánoch s jedným alebo dvoma izbami sa výkresová lôžko stáva skutočnou spásou. Koniec koncov, v takom obmedzenom priestore, to je niekedy nie je možnosť zdôrazniť celú miestnosť pod plnou spálňou a pohovka nie je vždy úspešná alternatíva.
 • Úspešné riešenie bude Zásuvná lôžko a pre malé štúdiové apartmány. Prítomnosť priestoru bez stien poskytuje umiestnenie veľkého počtu objektov, vrátane lôžok. A najlepšou voľbou bude zatiahnuteľný dizajn, ktorý vám umožní ukladať meradlá a poskytnúť obyvateľom pohodlné miesto na spanie.

 • Dobrá verzia zatiahnuteľného dizajnu bude Pre detské izby. Najmä ak je miestnosť malá, a deti žijú v ňom dva alebo tri. Vďaka dizajnu môže byť uložený priestor použitý na hry. Dôležitou výhodou výkresových návrhov je jednoduchosť prevádzky. Nie je potrebné vynaložiť významné úsilie na posúvanie štruktúry, dokonca aj dieťa sa s ním vyrovná. Pár sekúnd a pohodlné miesto na spanie je pripravené na použitie.
 • Stiahnuteľná posteľ nie je len uloženým priestorom a Jednoduché ovládanie, ale a harmonický dizajn v kombinácii s elegantným vzhľadom. V deň je posteľ neviditeľná a je organická časť interiéru. Argument v prospech zatiahnuteľného lôžka možno nazvať prijateľnou cenou. Nákup zatiahnuteľnej lôžka bude stáť lacnejšie 2-3 oddelené lôžka pre deti. Náklady na niektoré klasické dospelé postele sú oveľa väčšie ako cena vyťahovacej štruktúry.

Okrem výhod existujú menšie chyby:

 • Komplexný inštalačný systém, ktorý si vyžaduje zvyčajne volania špecialistov, ktorí budú správne vytvoriť a upraviť mechanizmus.
 • Odolná prevádzka tejto konštrukcie môže poškodiť podlahy, stopy z valcov, najmä v neprítomnosti koberca.
 • Okrem toho, medzi deťmi, ktoré používajú posteľ s úrovňami, niekedy spory na správnu pozíciu na vrchole postele vznikajú.

Názory

Dizajn zatiahnuteľného lôžka pozostáva z dvoch častí: s valcami spalou, ktorý je predĺžený, ak je to potrebné, a základňa (lôžko alebo rôzne výklenky). Možnosť, kde základňa slúži ako posteľ s vstavanou prístelkou, ktorá sa používa pre deti. Pre rodiny s dvoma deťmi žijúcimi v tej istej miestnosti je dokonale vhodný pre nadaný detský posteľ s prístelkou. Dizajn tohto druhu má rad výhod nielen pred obyčajnými lôžkami, ale aj pred vysokými možnosťami kĺbov.

Zasažiteľný dizajn vám umožňuje skryť prístelku pod hlavným. Tento dizajn sa vyznačuje stabilitou a trvanlivosťou. Malé rozmery tejto miniatúrne slúchadlá Headset tiež príde do dušu aj najmenších obyvateľov miestnosti. Lezenie to nie je vysoké a nie desivé, ale naopak, dokonca aj veľmi zaujímavé. V štandardnom konštrukcii 2 v 1 počas transformácie je jedna vrstva vždy nad druhou, ale existujú modely, v ktorých je možné jednorazové umiestnenie úrovní úrovní. Aby ste to urobili, skladacie nohy sú namontované do spodnej časti, ktorá v prípade potreby upravujú a obidve lôžka sa ukázali byť v jednej výške.

Niektoré modely výsuvných možností pre deti sú vybavené dodatočnými krabicami. Možnosť s krabičkou je veľmi vhodná na použitie, pretože vám umožní umiestniť akékoľvek osobné veci dieťaťa, či už hračky, posteľná bielizeň alebo oblečenie. Sú umiestnené pod dnom dizajnu a sú vybavené roll-out alebo zatiahnuteľným mechanizmom, ako je miesto na spanie. Transformácia sa vykonáva pomocou kolieskami pripojených na stranách. Pohybujú sa buď vodidlami alebo na podlahe.

K dnešnému dňu výrobcovia produkujú rôzne modifikácie nielen so zásuvkami, ale aj s dámmi. Tieto malé štruktúry pomáhajú dieťaťu stúpať na vrchol večer a bezpečne zostúpiť ráno. Niektorí výrobcovia vybavujú také dámy s ďalšími krabicami. Získajte pohodlné kroky s hrudníkom. Pre bezpečnosť je horná konštruktívna posteľ vybavená bokmi chrániaca dieťaťu z náhleho pádu počas spánku.

Lôžkové lôžka lôžok pre deti sa vyrábajú nielen s paralelným umiestnením lôžok, ale aj s kolmou inštaláciou spodnej časti. Nižšia vrstva v takomto dizajne sa stáva pohodlnejším, pretože voľné miesto sa objaví na vrchole. Ak chcete ušetriť priestor, je lepšie inštalovať takýto model na rohu miestnosti. Okrem možností poschodov vyrábajú výrobcovia modely určené pre troch chlapcov. V takýchto modeloch môže byť horná vrstva otvorená aj zatvorená. V zloženom stave je takýto model podobný obvyklej trubici, všetky úrovne sú ukryté vo vnútri.

Trojvrdlové lôžko s uzavretým typom tabuľky je najčastejšie používané v materských školách.

Pre deti v školskom veku sú k dispozícii modely, kde základňa je pódium. Základom pódia je drevený alebo kovový rám s plochým povrchom, zvetraným preglejkom alebo doskami. Zasažiteľná posteľ v denní je ukrytá vo vnútri pódia a prakticky nepostrehnuteľná, pretože jeho chrbát je pokračovaním samotného pódia. Jeho povrch môže byť použitý ako herný alebo školiaci priestor.

Možnosť umiestnenia Pódu môže byť použitá pre dospelých. Najmä ak sa miestnosť používa nielen ako spálňa, ale aj obývacia izba. Tajný dizajn pre dvoch dospelých je ukrytý vo vnútri platformy a horná časť sa používa ako útulná rekreačná oblasť. Vďaka takémuto dizajnu sa môžu použiť dva nábytkové objekty, a môžete súčasne, ale miesto, ktorému budú mať. Stiahnuteľný dvojitý dizajn s matracom môže byť použitý v denní ako pohovka. Aby ste to urobili, nelepte ho úplne, otvorenú časť bolesť a dajte na to vankúš. Základom pre zatiahnuteľnú lôžko, okrem pódia, môže byť dekoratívny výklenok, šatníková skriňa a dokonca aj systém.

Rozmery

Zasažiteľné lôžka sú klasifikované nielen na mieste, prítomnosti alebo neprítomnosti úrovní, ale aj vo veľkosti:

 • Pre jednotlivé možnosti Zahŕňa produkty s šírkou puzdra 80 až 100 cm, ich dĺžka je v rozsahu 160-200 cm. Takéto rozmery sú určené pre deti a adolescentov.
 • Polo-tiché postele majú šírku 100-140 cm a dĺžku týchto modelov, to sa deje 190-200 cm. Kreslené lôžka Takéto šírky sa vyskytujú oveľa menej.
 • Dvojité modely, Typicky vyrobené výrobcami širokými od 160 do 180 cm s dĺžkou postele 190-220 cm. Postele široké nad 180 cm sa týkajú euro-Simples.

Najväčšie lôžka sú najviac v dopyte s veľkosťou 160×80 cm, sú najčastejšie používané v zatiahnuteľných variantoch lôžkových a trojvrstvových produktov všetkých modifikácií pre deti. Nižšia vrstva vo všetkých modeloch je vždy nižšia ako top 8-10 cm, je to spôsobené špecifickým dizajnom. Takže najmladšie dieťa majú tendenciu spať nižšie.

Okrem šírky a dĺžky výrobku je hodnota, ktorá charakterizuje výšku postele. Je obzvlášť dôležité pre detské kreslenie lôžka. Nižšie modely, spravidla nemajú na dne ďalšie krabice. V modeloch sú zásuvky umiestnené pod nižšou vrstvou, vďaka tomu je umiestnený nad nižšími. Existuje spôsob, akým môžete definovať dokonalú výšku výsuvného dizajnu. Lôžko, alebo skôr, jeho nižšia vrstva musí byť na úrovni kolien osoby, pre ktorú je zakúpený.

Toto pravidlo volieb sa týka nielen detí, ale aj dospelých. Vzhľadom k tomu, s veľmi nízkymi modelmi postele, je oveľa ťažšie vstať, a nie so štruktúrami na rovnakej úrovni s kolenami.

Materiál

Na výrobu lôžok, výrobcovia používajú rôzne materiály:

 • Rámec detských lôžok a niektoré modely dospelých z dreva rôznych plemien. Konštrukcia je vystavená brúseniu a lešteniu, aby sa zabránilo vstupu do malých kúskov dreva pod kožou. Lôžko z pevného stromu má veľa výhod: prirodzenosť, životné prostredie a bezpečnosť. Existujú však aj vlastné vlastnosti: Okrem toho klesá citlivosť na teplotu a vlhkosť, okrem toho, že tento nábytok si vyžaduje osobitnú starostlivosť.

 • Tam sú tiež kombinované možnosti, kde je rám vyrobený z dreva a fasády z MDF alebo laminovanej drevotrieskovej dosky. MDF je drevené vlákna, ktoré sú stlačené v špeciálnej technologickej doske. Aby ste mohli dať doštičky atraktívny vzhľad, sú buď lepené filmom alebo potiahnutým plastom alebo dyhom. Tento nábytok sa rozlišuje nielen vysokou pevnosťou, ale aj pomerne vysokou cenou, ktorá nie je aprimtívna pod dreveným náprotivkom.

 • DSP kreslenie postele patria do rozpočtu verzie. Hard kvalitná drevotriesková doska je pomerne stabilný materiál. Nábytok z neho neruší a neuspokojuje sa dlho. Tento materiál nie je náchylný na hnilobu a formy, je ťažké poškriabať alebo reflux. Na vylúčenie vo vzduchu formaldehydov sa tento materiál spracuje PVC počas obvodu.

 • Okrem tradičného materiálu, niektorí výrobcovia používajú kovové a plastové. Metal najčastejšie urobil rámec a plast sa používa v spojení s inými materiálmi, zdobenie externých fasád. Plastové je celkom odolné voči mechanickým vplyvom a je schopný napodobniť textúru akéhokoľvek materiálu.

Farby

K dnešnému dňu výrobcovia vyrábajú kreslenie lôžok rôznych farieb a odtieňov. Medzi obľúbené farby sú pastelové farby a jasné odtiene:

 • Dievčatá majú tendenciu zbožňovať Teplé odtiene. Little Litge ocenia ťahané lôžko v bielej, ružovej, malinovej alebo broskyňovej farbe. Zvlášť krásny vzhľad v detskej spálni dizajn v bielej farbe. Ona nielen dokonale zapadá do interiéru každej spálne, pretože biela farba je v kombinácii s akoukoľvek štýlom, ale tiež dávajú vizuálnu detskú izbu priestoru a sviežosti.
 • Pre chlapcov predškolského veku je farba gama trochu odlišný. Pre nich výrobcovia vyrábajú kreslenie lôžka v fialovej, žltej, zelenej a modrej. Jasné šťavnaté odtiene poskytnú dobrú náladu a more.
 • Pre staršie deti a dospelých, tlmené tlmivé palety. Optimálna možnosť: Šedá, tmavo modrá, hnedá.

osem

Fotografia

Široká farebná paleta ponúkaná výrobcovia vám umožňuje vybrať najlepšiu možnosť, ktorá bude zodpovedať téme miestnosti.

Ako si vybrať?

Existujú určité pravidlá, ktoré pomôžu urobiť správnu voľbu zatiahnuteľnej lôžka Pre deti a podobneDipus Dipus:

 • Pri nákupe zatiahnuteľného dizajnu pre deti, v prvom rade, je potrebné venovať pozornosť svojej hmotnosti. Objemný ťažký dizajn je komplexný v prevádzke, ktorý je obzvlášť dôležitý, keď produktu nominácia nižšej úrovne.
 • V aktívnych hrách sú deti veľmi často používané posteľ, Takže by to malo byť stabilné a trvanlivé. Nezabudnite pri nákupe optimálnej výšky a šírke dizajnu. Koniec koncov, čo je vyššie a je menej stabilný, čo znamená, že je to nebezpečnejšie v prevádzke, najmä pre najmenšie deti. V bezpečnom konštrukcii musia byť všetky komponenty spoľahlivé upevnené.
 • Osobitná pozornosť by sa mala venovať dodatočným prvkom: Príslušenstvo a kolesá. Príslušenstvo musí byť pevne stanovené na detailoch. A kolesá musia byť optimálnu šírku a odolné voči šoku, trepania počas rozšírenia častí konštrukcie. Zasažiteľná časť výrobcov spravidla poskytujú zámky, ktoré vám umožnia zastaviť a opraviť kolesá na určitú dĺžku. Musia pekne a jasne pracovať.
 • Pri nákupe stojí aj za to, že je potrebné venovať pozornosť spodnej časti každej postele. Najlepšou voľbou bude spodná časť riek a nie z pevného preglejky. Dizajn s dnom Rush je lepší vetraný. Modely, kde sú namontované lamely určené na ortopedické matracy, namiesto rieky sú vhodnejšie pre deti, ale majú vysoké náklady.

 • Výber matracov pre úrovne, nekupujte výrobky s pružinovým blokom. Vnútorne aktívne deti milujú skočiť na ne, deformácia v takýchto prípadoch je nevyhnutná a za správny vývoj muskuloskeletálneho systému, na jar nie je najlepšou voľbou. Je lepšie zvoliť si matrac s kokosovými koirmi a latex, čo je najdôležitejšie, vyberte si stupeň tuhosti zodpovedajúcej detstve. Materiálový matsus musí byť odolný voči vlhkosti. Matricsus tkanina by mala byť priepustná pre vzduch.
 • Materiál, z ktorých je vyrobené detské kreslenie, musí byť nielen trvanlivý, ale aj bezpečný pre zdravie. Ak chcete tieto skutočnosti potvrdiť, predávajúci musí mať certifikáty kvality.
 • Pri nákupe stojí za to zaplatiť pozornosť bezpečnosti hlavné aj ďalšie časti. Rohy na konštruktoch musia byť zaoblené a všetky detaily sú dobre uzemnené. Na konci postele by nemali byť čipy a nádoby. Lepšie, ak budú ochranné strany inštalované nielen na hornej vrstve, ale aj na dne.

 • Dostupnosť ďalšieho príslušenstva Nielenže zvyšuje funkčnosť postele, ale tiež so sebou prináša zvýšené náklady na výrobok.
 • Pri výbere produktu potrebné zvážiť veľkosť postele. Niektoré rozpätie neublíži. Pre dievčatá a chlapcov rôzneho veku je to najmä relevantné. Pre deti pre všetkých voľbách bude najlepšia možnosť model, kde sa nižšia vrstva voľne odpojí od dizajnu. Jeho túžba môže byť inštalovaná kdekoľvek v miestnosti.
 • Každé zasúvateľné lôžko by malo byť pripojené k inštrukcii montáže. Aby bol dizajn stabilný a správne fungovaný, je potrebné jasne dodržiavať pokyny na montáž, dodržiavať etapy etáp a správnosť každého.

Ako sa starať?

Na udržanie zásuvného lôžka v dobrom stave sa vyžaduje určité úsilie a množstvo jednoduchých manipulácií. Osobitná pozornosť by sa mala venovať transformačným mechanizmom. Vynikajúce znečistenie a prach v otvorených častiach mechanizmu musia byť odstránené včas s mäkkou suchou handričkou. Kontrola výkonu a servisnosti mechanizmu sa musí konať dvakrát ročne. Kontrola zahŕňa aj mazanie všetkých kovových častí mechanizmu pomocou špeciálneho oleja.

Pri kontrole výkonu mechanizmu by sa nemali používať príliš hrubá fyzická sila. Sharp fúza môže zlomiť dobre koordinovanú prevádzku mechanizmu a odstrániť problém spadnej časti niekedy je pomerne problematický. Okrem všeobecných pravidiel starostlivosti existujú osobitné odporúčania v závislosti od materiálu výroby materiálu.

Nábytok z drevotrieskovej dosky a MDF by sa nemal vyčistiť rozpúšťadlá, benzín, abrazívne látky, ammonický alkohol, chlór, tmel, sóda a vosk. Spoty a znečistenie je lepšie vyčistiť jednoduchým domácim mydlom alebo kúpiť špeciálne prostriedky – polyrololol. Aby sa objavil výkresové lôžko, aby ste po dlhšiu dobu nepodarilo, nestojí za inštaláciu príliš blízko k vykurovaniu. Maximálna prípustná vzdialenosť od batérií je 0,5-0,7 m. Priame slnečné svetlo hit vedie k dekoratívnej nátere deformácie.

Výrobky z prírodného dreva sa môžu čistiť voskom, rýchlym olejom alebo ocotom. Nemôžete použiť amoniak, rozpúšťadlá, silikónové látky a abrazívne činidlá. Lôžko z takéhoto materiálu by mala byť chránená pred priamym slnečným svetlom a vodou v štrbine a kĺboch.

Nápady v interiéri

Existuje mnoho spôsobov, ako nájsť ťahané lôžka. Pre dospelých je najbežnejšia možnosť pódia. Zvlášť relevantná táto možnosť je pre jednoizbové byty. Nainštalujte pódium, a s ním, môžete v rôznych častiach miestnosti. Dizajn môžete usporiadať s posteľou pri okne a je možné na opačnom konci miestnosti. Hlavná vec je zostať miesto na rozšírenie postele.

Pre deti je tiež relevantné a najčastejšie sa nachádza v blízkosti okna.

Okrem pódia môže byť ťahaná lôžko inštalovaná v skrini alebo v skrytom výklenku. A druhá možnosť, z hľadiska materiálu, veľmi drahé. Pretože toto miesto nie je možné bez špeciálnych transformačných mechanizmov. Pre deti najčastejšie používané lôžkové zásuvné lôžka. Pre úzke miestnosti je najvhodnejšie miesto produktu. V deň, keď je dolná vrstva odstránená, top slúži ako pohovka. Okrem okna môžete nainštalovať takúto posteľ v inom pohodlnom mieste. Tam sú obidve monolitické postele s krokmi, a bez nich.

Pre najmenšie existujú modely vo forme rôznych položiek. Svetlé a nasýtené farby takejto postele sú dokonale kombinované s celkovým štýlom.

Ďalej pozri prehľad pre kreslenie lôžka, ich vlastnosti a charakteristiky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: