Charakteristika mriežky plastového reťazca a jeho držiak

Plastová reťazová mriežka je veľmi obľúbená u krajín a vlastníkov domácností. Vzhľadom k tomu, výrobcovia ponúkajú rôzne farby, veľkosti a vykonávanie tohto materiálu. Aké zásielky a rohy sú vhodné na upevnenie sieťoviny, ako je zelená verzia s PVC povlakom pre plot z bieleho plastu, ktoré ďalšie možnosti stojí za to hovoriť podrobnejšie.

Zvláštnosť

Mriežka plastov – relatívne nový materiál na stavebnom trhu. Používa sa na organizáciu plotu na priebežnom základe, ako aj pre zónovanie stránky. Záhradný plot tohto typu sa odlíši od analógov kovových materiálov, dreva. Použitie plastovej siete pre ploty vyhýba ich zničeniu pod vplyvom atmosférických faktorov.

Zvážte hlavné prevádzkové charakteristiky a vlastnosti materiálu.

 1. Malá hmotnosť. Vzor sieťoviny je hmotnosť až do výšky 200 g, celý valec je až 8 kg.
 2. Rôznorodý tvar buniek. Môže to byť diamant, zaoblený, vo forme buniek, štvorcov, obdĺžnikov.
 3. Farebné spektrum. Najobľúbenejšia zelená, biela, modrá, červená, sivá mesh, rovnako ako zložitejšie kamuflážové farby.
 4. Život. Dosahuje 40 rokov.
 5. Nedostatok komplexnej starostlivosti. Materiál je dosť na opláchnutie vodou z hadice, aby sa vložil do poriadku.
 6. Tepelná odolnosť. Plastová sieť odoláva prevádzku počas mrazu až -50 stupňov a vykurovanie na +80. A materiál nezmizne, zachováva svoju pôvodnú teplotu na slnku.
 7. Jednoduchá montáž. Vďaka výstupu môžete jednoducho nainštalovať inštaláciu vlastnými rukami.

Podľa jeho dizajnu je plastová sieťovina rozdelená na plne polymérne a kov s PVC povlakom – tzv. Plastifikovaný. Je úplne podobná oceľové pozinkované, ale lepšie chránené pred vplyvom atmosférických faktorov. PVC CHOP môže mať rôzne farby, namontované podobne ako klasické možnosti, vyzerá prezentabilný.

S takýmto plotom je pozemok dobre chránený pred preniknutím zahraničných, táto možnosť môže byť použitá na zónovanie územia, ako základ pre vertikálne terénne úpravy.

Plne plastové okies sú tiež celkom v dopyte od hotela a majitelia záhradných miest. Sú vyrobené z extrudovaných polymérnych materiálov, ktoré sa najprv vytiahnu vo forme vlákien a potom sa prepíšu, berúc do úvahy požadovaný rozsah buniek. Farbenie sa vykonáva v hmote, ktorá sa vyhýba farbe nerovnosti. Mriežka sa vyrába v kotúčoch až 100 m dlhé, šírka sa líši v rozsahu 1-2,5 m.

Naraz existuje niekoľko odrôd produktov na báze polyméru.

 • Záhradná mriežka. Toto je univerzálna možnosť pre zónovanie územia záhrady. Rozlišuje sa zvýšenou úrovňou tuhosti, má sekvenciu 20×20 alebo 10×10 mm. Materiál sa používa ako mriežka pre množstvo a kučeravé rastliny, ako plot pre trávniky a kvety.
Prečítajte si viac  Prehľad a aplikácia RCP RCP 350

 • Dekoratívny plot. Tieto typy plastových reťazových mriežok sú charakterizované rôznymi bunkovými formami, najčastejšie nájdené zaoblené, obdĺžnikové možnosti a „Honeycombs“. Niekedy sa bunky kombinujú. Hlavný rozdiel od iných druhov tohto plot môže byť nazývaný reliéfny povrch materiálu v kombinácii so zlepšenou schopnosťou odolávať agresívne UV žiarenie.

 • Rabitz. Štruktúra All-Flame je vyrobená z PVC s výstužou alebo bez neho, tkanie vyzerá ako kovový materiál. Ploty z takejto siete majú priemerný stupeň tuhosti, dobre odolajúci prevádzkové zaťaženie. Veľkosť buniek môže byť od 55 do 18 mm, sú vždy diamantová forma. Vonkajšie charakteristiky je mriežka tohto typu najjednoduchšia, bez radosti.

 • Núdzová mriežka. Tento typ produktu sa vyznačuje vysokou pevnosťou, je schopný odolať významným nárazovým zaťaženiam. Farebná škála takýchto mriežok je najrozmanitejšia – sú často maľované v jasných, dobre pozoruhodných odtieňoch. Takéto štruktúry sú inštalované ako plot na území stavebných a športových areálov, sektorov oddelených počas koncertných a iných masových udalostí.

 • Pre tieňovanie. Toto uskutočnenie môže pôsobiť ako nezávislý plot alebo pomocný prvok ako súčasť iných typov sacích štruktúr. Jeho charakteristickým znakom je schopnosť odtieniť priestor. Tento ukazovateľ sa líši v rozsahu od 35 do 100%, ale samotný dizajn nemá tuhosť, jeho sila je minimálna.

Plastové reťazové mriežky sú najširšou aplikáciou. Používajú sa na oplotenie športu a stavieb, detských herných miest. V letnom sektore alebo na domácom pozemku, stanovené ako súčasť stacionárnych a dočasných zložitých štruktúr.

Takéto ploty môžete použiť v rámcovi trávnikov alebo mŕtvol pre malé hospodárske zvieratá.

Najlepší výrobcovia

Galvanizovaná reťazová mriežka v PVC shell alebo klasická plastová mriežka – veľké riešenie pre vytváranie dočasných a konštantných plotov. Biela, zelená, červená – Vyrába sa desiatkami výrobcov v Rusku av zahraničí. O tom, čo firmy vyrábajú materiál v pleskom a bez nej, to stojí za to dozvedieť viac detail pred výberom produktov, aby ste sa vyhli možným chybám.

Medzi spoločnostiam je možné rozlíšiť lídrov z plastu.

 1. „Lepse“. Ruská spoločnosť sa špecializuje na vydávanie reťazových reťazcov rôznych typov. Okrem kovových možností má rastlina riadok polymérnych mriežok. Spoločnosť môže tiež nájsť komponenty na montáž.
 2. Zdržiavané plasty. Predaj lídrov medzi zahraničnými spoločnosťami. Značka vyrába výrobky na vlastné továrne v Spojených štátoch a Belgicku. Mesh spĺňajú požiadavky európskych normalizačných systémov, polymérne plátno flexibilné, elastické, odoláva významným zaťaženiam. Značkové produkty sú vybavené estetickou.
 3. LLC „TPK POLYSTERENE“. Od roku 2006 bola vytvorená mriežka pod značkou. Spoločnosť sa považuje za uznávaný líder na trhu, spolupracuje s mnohými veľkými stavebnými spoločnosťami a poľnohospodárskymi výrobcami.
 4. Tenax. Taliansky výrobca vyrába dvojito orientovanú mriežku vysoko kvalitných polymérnych materiálov. Všetky produkty zodpovedajú európskym normám, riadok je reprezentovaný širokou škálou farieb a viacerých možností farieb.
Prečítajte si viac  Road Bidamen BND 60/90

Medzi ďalšie známe spoločnosti môžu byť pridelené Tenser z USA, Ruský Spidernet, Slavros, Slavplast. V posledných troch značkách nájdete originálne dekoratívne tkáčske možnosti a produkty s neštandardným dizajnom.

Tipy na výber

Rozmanitosť plastových mriežok prezentovaných na trhu trochu sťažuje zvoliť vhodnú možnosť. Na uľahčenie rozhodovania stojí za to od samého začiatku určiť základné požiadavky na plot. Bude to pevné alebo čiastočné, dekoratívne alebo funkčné, len samotný vlastník rozhodne. Okrem, Veľký význam je nákupný rozpočet: ceny sa pohybujú od 60-70 rubľov. / m2 až 140 rubľov. / m2, zahraničné výrobné náklady drahšie.

Tu sú základné usmernenia pre výber.

 1. Účel. Ak sú zvieratá, ktoré sú schopné uniknúť, malé deti, ktoré sa môžu spoľahnúť na plot, lepšie zvoliť možnosť núdzovej možnosti. Uskutoční maximálne zaťaženie bez deformácie. Pre inštaláciu medzi miestami susedov je obvyklý reťazec vhodný, pre fasádu je lepšie vybrať si mriežku, ľahko sa otočte na živé nožnice.
 2. Veľkosť buniek. Priamo súvisí s vymenovaním zabezpečenia. Na ochranu územia z akéhokoľvek neoprávneného prieniku je vhodná malá sieťová sieť. Pre dekoratívne oplotenie sú možnosti vhodnejšie s parametrami 10×10 alebo 20×20 mm pre každú väzbu. Tento parameter ovplyvňuje odolné voči svetlom – čím menšie bunky, tým väčší je tieň.
 3. Vzhľad. Mriežky s originálnym dizajnom sú vhodné na vytvorenie fasádneho plotu. Tu je nezvyčajná forma buniek alebo ich striedavý prierez vyzerá originál a hodiť. Ak chcete odrezať územie zo susedných stránok, môžete si vybrať jednoduchú kapitolu alebo núdzovú verziu. Ak chcete kombinovať mriežku so živým nadmorskou výškou, je lepšie, aby relačný plot schopný odolať takýmto zaťaženiam.
 4. Materiál. Celá plastová mriežka má významne menšie nosiče ako kovový kábla. Ak existuje výber, mali by ste uprednostniť ekologický a odolný PVC.
Prečítajte si viac  Výber a aplikácia tesné

Toto sú hlavné kritériá výberu. Okrem, Stojí za to venovať pozornosť vlastnostiam, ako je výška a hrúbka sieťoviny. Dnes sú ploty populárne v 2-2,5 m s veľmi odolnými a hrubými bunkami. Aby bol plot ťažké znížiť alebo prestávať, môžete si vybrať z kovovej vystuženej možnosti.

Ako namontovať mriežku?

Inštalácia plastu vyžaduje dodržiavanie určitých pravidiel pri inštalácii. Špeciálne lamely, rohy, dosky pomáhajú dizajnu. V tomto prípade sú piliere najčastejšie vybrané z polymérnych materiálov, pretože zaťaženie na povrchu nie je príliš vysoké. Postup obsahuje niekoľko krokov.

 1. Označenie územia. Je potrebné určiť obvod budúceho plotu, umiestnite polohu stĺpcov. Stojí za to zvážiť dĺžku valca. Ak je 15-18 m, podpery sú umiestnené po 3 m. V iných prípadoch po 2-2,5 m.
 2. Inštalácia stĺpcov. Pre výstavbu kapitálu je lepšie prevziať kov, s priemerom 50-100 mm, studne pre nich sú s hĺbkou 80 cm. Po prvé, uhlové piliere sú namontované, zarovnané z hľadiska zeme, potom sú kontrolné značky napnuté a zvyšok zostávajúceho. Inštalované podpery sú posilnené kameňom alebo zlomeným tehlom, betónovým.
 3. Grid visí. Je vytiahnutý z uhla, opravte pomocou polymérnych svoriek. Vznášanie extrémnej časti, môžete sa presunúť na ďalšiu podporu, snažiť sa vytiahnuť plátno tak silnejšie. Sfarbenie materiálu, namontovať jeho okraj s konvenčnými tajnými alebo nožnicami. Ak sa používa niekoľko rolí, 2 časti canvázy sa bude konať na križovatke pre 1 post.

Keď sa plánuje urobiť relačný plot, v procese práce bude musieť vytvoriť rám z baru. Inštalácia sa vykonáva zvnútra, na zátvorkách. Grid je tiež upevnená z nesprávnej strany s malými nechtami alebo špeciálnymi popruhmi v rohoch. Pod sekciami na piliere sa vytvoria špeciálne upevňovacie prostriedky v závislosti od hmotnosti, ktoré sú zavesené na samo-kľúčeňovej skrutke a skrutkach. Rám môže byť pomerne jednoduchý, pretože zaťaženie z mriežky je malé.

Vzhľadom na tieto odporúčania sa môžete ľahko vyrovnať so samostatnou inštaláciou sieťoviny plastového reťazca. S minimálnym nástrojom a malým časom stráveným, vytvorený plot úspešne udržiava atraktívny vzhľad v priebehu rokov.

O tom, aký druh plastovej mriežky – otrok si vybrať ako plot pre svoje stránky, môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: