Debnenie zlyhania s PENOPELEX®: Dvojitá ochrana, trojnásobná výhoda

Vysoko kvalitná tepelná izolácia Penopa® Z extrúznej polystyrénovej peny vo fáze konštrukcie nakladania s malým chovateľským pásom môže byť debnenie, počas prevádzky budovy – izolácie. Toto rozhodnutie sa nazýva „Debnenie zlyhania s peromplexom®„. Prináša duálnu ochranu a trojnásobné výhody: Znížujeme náklady na materiál, počet technologických etáp znižuje sa náklady práce.

Ak uvažujete o otázke prínosu o niečo podrobnejšie, potom sme bez nákupu dreva na výrobu tradičných odnímateľných debnenia, kombinovať technologické fázy debnenia a tepelnej izolácie, a tiež netrávte sily na platformu.

Na realizáciu tohto riešenia, okrem dosky Penopelex® Nasledujúci spotrebný materiál bude potrebný:

  • Univerzálny poter s príslušenstvom armatúr a predlžovacích káblov na vytvorenie požadovanej hrúbky nadácie a poskytujú tuhosť jeho dizajnu;
  • výstužné tyče;
  • pletací drôt na upevnenie výstuže;
  • Skrutky skrutkových skrutiek vyrobených z polymérov na mechanickú fixáciu tepelnej izolačnej dosky medzi sebou a upevnenie uhlových prvkov;
  • Lepidlo Penoplex®Fastfix® pre lepiace upevnenie tepelnej izolácie sa navzájom;
  • Betónová zmes pre nadáciu;
  • Stavebný nástroj.

MZF s neodstrániteľnou polyplexovou debináciou® Je postavený v 6 etapách, niektoré z nich sú rozdelené do niekoľkých technologických etáp. Zvážte ich krátke.

jeden. Príprava stránky

Územie by malo byť dodané z cudzích predmetov, odpadkov, povrchových vôd, je označené na výstavbu nadácie, drenážneho systému a raňajok. Je potrebné vybaviť spôsob vstupu a pohybu stavebných zariadení vo vnútri stránky. Spôsoby, ako aj skladovacie miesta by mali byť označené, pracovné nástroje a zariadenia – pripravené, problémy s dodávkou zdrojov – vyriešené.

2. Výkop

Inými slovami – prípravu nadácie, na ktorej bude základ. Je to obe kopanie a odstránenie pôdy a usporiadanie piesočnatého vankúšu a povinné znášanie separačnej vrstvy geotextílie tak, že sa v priebehu času nezmieľuje zem a piesok a piesok.

3. Montáž non-odnímateľnej debnenia

Toto je viacstupňová etapa. Pred vykonaním je potrebné umiestniť dosky Penopelex® Nainštalovať univerzálny poter. Fázy javiska sú nasledovné:

3.jeden. Inštalácia upínacieho prípravku na vystuženie v polohe „UP“.

3.2. Príprava otvorov a umiestnenia v nich Univerzálny poter.

3.3. Upevnenie poteru na tepelnej izolačnej doske so špeciálnym zámkom.

3.4. Bonding Tiezhek.

3.päť. Montáž vertikálnych uhlových debnenia.

3.6. Usporiadanie spodnej horizontálnej vrstvy debnenia z polyoplaxových platní®, nakrájané v závislosti od hrúbky nadácie.

3.7. Zlúčenina z vertikálnej a horizontálnej debnenia. Sa vykonáva pomocou univerzálneho poteru, ako aj mechanického upevnenia a lepiaceho peny penového pena®Fastfix®, ktoré by mali tiež sťom švy medzi doskami, ak je jednovrstvová debnenie, aby sa zabránilo úniku betónu v procese vytvrdzovania. Aby ste to urobili, musíte tiež porodiť susedné dosky s nailovými doskami.

3.osem. Vnútorná debnenie v dizajne.

3.deväť. Upevnenie spodného okraja debnenia vodorovne s drevom alebo profilom.

3.10. Reverzná fúzia jamy pre ďalšie upevňovacie debnenie.

4. Posilnenie betónového základu

Vykonáva sa v horizontálnych a vertikálnych rovinách, výstuž môže byť spojená s pleteninou alebo zadržiavaním.

päť. Meranie práce

Betónová konštrukcia nebude schopná remať. Preto pred poistkou je preto dôležité skontrolovať správnosť veľkosti, kvalitu výstuže, pozíciu vstupov inžinierskych komunikácií. Je tiež potrebné vyčistiť priestor pre výplň betónu z odpadu a chrániť vstupy potrubia z betónového kontaktu s polyetylénom alebo zátkami.

6. Nalievanie betónového základu

Podrobnejšie, proces betónu, ako aj zostávajúce štádiá konštrukcie základu s neodstrániteľnou debináciou od penoplexu® Nachádza sa v „Technologická mapa na zariadení pásky Monolithic Foundations pre ne-odnímateľnú technológiu debnenia pomocou Penoplax Plates® a univerzálne polymérne potery „. Treba mať na pamäti, že je dôležité zabezpečiť nielen vysokú kvalitu výplne, ale aj požadovaný režim vytvrdzovania, takže betón získal projektovú silu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: