Koľko tehál v palete?

  Potreba jasne vedieť, koľko tehál v palete vyskytuje nielen z profesionálnych staviteľov. Rovnako je dôležité poznať presný počet výrobkov od jednotlivcov a ľudí, ktorí vedú prácu na vlastnú päsť. Pri výpočte spotreby materiálov na 1 m2 murivo alebo 1 m3 steny, tento indikátor určuje objem nákupov. Počet kusov a kocky červeného čelného a plnohodnotného snímacieho tehly v 1 palete závisí od spôsobu, ktorý je umiestnenie, veľkosť samotného palety. Univerzálne výpočtové vzorce fungujú len vtedy, ak sú tieto dve premenné známe.

  Názory

  Odrody jednotlivých tehál transportovaných v paletách alebo paliet, pomerne rôznorodé. Zvyčajne prideľte nasledujúce hlavné kategórie.

  • Červený – vyrobené z prírodného hliny, prechádzaním tvarovania s vypaľovaním v peci. Hotový výrobok kombinuje vynikajúce pevnostné charakteristiky, nie príliš veľa hmotnosti – 3,6 kg pre celú dobu, odolnosť voči vonkajším ovplyvnením atmosférického hľadiska. Rozmery tehlovej jednotky sú 215x12x6,5 cm.
  • biely – kremičitan, nie je vyrobený z hliny a od kremenného piesku, ktorých hmotnosť dosahuje 90% z celkovej sumy. Okrem toho existujú vápno a rôzne prísady. Proces tvarovania výrobku prechádza suchým lisom s následným spracovaním surovín v autokláve pod parou. Vysoká pevnostná vlastnosti z neho robia atraktívnu voľbu pre konečnú úpravu a čelia. Ale stanoviť sporák alebo potrubie z bielej tehly nebude fungovať – ​​keď sa zahrieva nad 200 stupňov Celzia, jednoducho prasknutie.
  • Chaotnoe. Ohňovzdorná tehla pre kladie z pecí, krbov, komíny sú vyrobené z jemne orezanej Chamot a špeciálne odrody íl. K dispozícii v niekoľkých najobľúbenejších rozmerov, v závislosti na značke možno prepravovať na platformách rôznych veľkostí.
  • Čestný. Vyrobené v dutej verzii s iným kresbou vybrania. Má štandardné rozmery 250x90x50 mm. Alsed žltá odroda, vyrobená v keramickom aj slinku alebo hyper komprimovanej forme. Veľkosť jedného výrobku v tomto prípade bude 250x120x65 mm.

  Druhy paliet používaných pri preprave tehál sú tiež veľmi dôležité. Napríklad, ak hovoríme o rozmerovom rozsahu a načítaní, v sektore dopravy sa používajú iba dve možnosti. Štandardné palety alebo palety majú nosnosť nie viac ako 750 kg, s veľkosťou plošiny 1030×520 mm. Odstráňte zosilnené možnosti. V tomto prípade má paleta rozmery 1030×770 mm, a odoláva hmotnosti na 900 kg. V oblasti medzinárodnej dopravy sa používajú aj Eurpons a požiadavky na vyhovovanie GOST 9078-84. Ich veľkosti sú 1200×800 mm, maximálna nosnosť je 1500 kg.Všetky produkty na prepravu sú vyrobené z prírodného dreva, s barmi ako rebrá.

  Kapacita

  Červený

  Kapacita tehál v palete v závislosti od veľkosti výrobku.

  Koľko tehlových kúskov v jednej palete zvyčajnej veľkosti? Zvyčajne na jednotku merania vezmite variant palety 103×77 cm. V tomto prípade, v 1 zásobníku v meradle výšky (štandard), počet akútnych alebo bežných materiálov bude pomerne štandardný. Stačí objasniť špecifické parametre. Napríklad dutina keramická jednotka sa umiestni na veľkú paletu vo výške 420-480 ks. Zhodí ho z 308 do 352 ks. Zvážte viac podrobností o najobľúbenejších typoch tehál.

  Typ tehly s plnou mierou

  250x120x65

  250x120x88

  pracovník

  pobočka

  Cocol

  M100

  čestný

  Počet kusov. V palete 130×77 cm.

  420

  390

  200-400

  420

  420

  420

  360

  biely

  V palete štandardnej veľkosti závisí množstvo bielych silikátových tehál zvyčajne závisí od toho, aký typ výrobku sa plánuje byť prepravovaný. Stojí za to pridať, že samotné platformy budú tiež posilnené – kvôli väčšej hmotnosti prvkov. Na pokladovných paletách vo veľkosti 1915×600 mm alebo 1740×520 mm sú umiestnené 240-300 ks. Jediné silikátové tehly. Pre semi-tretinu výrobku bude toto číslo 350-380 ks., Ale výrobca môže loď a polobalky 180 jednotiek. Pre možnosť Tvárou, počet tehál na palete bude 670-700 ks. Pre štrbinu – od 380 do 672 ks. Duté dvojité tehly umiestnené na špeciálnej palete vo výške 448 jednotiek. Všetky tieto ukazovatele sú relevantné výlučne pre výrobky v balíku. S jeho neprítomnosťou bude počet dostupných tovarov pre dodávky závisieť od spôsobu stohovania. S takýmto dopravou bude však objem poškodených a zlomených stavebných materiálov oveľa vyšší.

  Kamotý

  Pre komínové alebo cosememed bloky je veľký význam aj počet palubných jednotiek. Tu je potrebné venovať pozornosť označovaniu výrobku. Medzi najobľúbenejšie možnosti, môžete vybrať koncové kliny, ktoré sú umiestnené na drevených paletách 415 ks. Okrem toho značka SB-5, ktorá má rozmery 230x114x65 mm fit a transportované na paletách 385 ks. Ak sa rozmeruje rozmery rozmery 250x124x65 mm, je umiestnená na štandardnej palete pre 625 kusov. Štandardné normy nie sú jediným pravdivou a musia sa brať do úvahy rozmerové charakteristiky zvolenej verzie palety. Na viac priestrannej eurálnej palmy je v maximálnom objeme umiestnený tehál ChamOtten z ľubovoľnej značky.

  Čestný

  Pre tvárné tehly, výpočet počtu výrobkov obsiahnutých v palete tiež znamená informácie na základe veľkosti výrobku. S štandardnou veľkosťou v 250x130x65 mm sa na palete umiestni 275 jednotiek výrobkov. Jednotlivé keramické duté 480 ks. Silikátové a žlté 200 ks. V jednom vykonávaní. Pre druhy slinku bude toto číslo 344 jednotiek. Všetky špecifikované údaje by sa mali starať o dôkladnú kontrolu, pričom sa zohľadní štandard, pre ktorý je výrobok vyrobený, plnenie palety. Okrem toho pri nákupe od výrobcu je potrebné objasniť svoje individuálne parametre použité v doprave. Len zvažuje všetky tieto faktory, bude možné presne vypočítať počet paliet a vyzdvihnúť typ dopravy na ich dodanie na objekt.

  Koľko kociek a štvorcov v palete

  Výpočet počtu tehál umiestnených na palete, musíte určite venovať pozornosť iným významným momentom. Napríklad, ak sú výrobky implementované v kocke. m, kúpiť ich, s prihliadnutím na počet paliet používaných na prepravu a ich kapacity. Okrem toho, keď výpočet muriva sa nachádza v KV. M. Určite, koľko štvorcov je umiestnených do palety, je tiež možné presnými výpočtami. Stačí objasniť počet výrobkov na meter štvorcový na základe veľkosti každého prvku. Je tiež potrebné si uvedomiť, že balenie stavebných tehál na paletách nemôže mať výšku stohu viac ako 1 m.

  Možnosť britskej verzie

  M2 na štandardnej palete s nosnosťou 750 kg

  m3 na štandardnej kapacite zdvíhania palety 750 kg

  Ceramická plná dĺžka

  4

  0,42

  Keramický plný úväzok jeden a pol

  5,1

  0,47

  Keramická plná dĺžka dĺžka

  7.6

  0,45

  Keramický dutý singel

  6.9-8.7

  0,61

  Keramický dutina jednorazový

  7.3-8.9

  0,62

  Keramická dutina double

  6.7-8.6

  0,65

  Všeobecná hmotnosť

  Celková hmotnosť palety je tiež veľmi dôležitá. Pri výbere nákladnej dopravy je potrebné zvážiť tento aspekt, a nie čistú hmotnosť výrobkov. Najmä malá paleta 103×52 cm bez zaťaženia váži 15 kg. Hmotnosť tehál ponorila na to môže byť až 1017 kg – len toľko váži 275 ks. Jednorazové silikátové tehly. Ak paleta nie je úplne načítaná, je možné získať hmotnosť s jednoduchými výpočtami. Množstvo tehál sa vynásobí hmotnosťou jedného produktu:

  Tehlový typ

  Teoretický

  dutina

  Keramický

  3500 g

  2600 g

  Silikát

  3700 g

  3200 g

  Predbežný výpočet požadovaného množstva tehál zabezpečuje optimálne príležitosti na objednávku stavebných materiálov nie jednotlivo alebo sumps, ale v pohodlnom balení, paletách. Tento prístup sa aktívne praktizuje v stavebných priestoroch av rastlinách, kde sa výrobky vyrábajú. Mať k dispozícii, najpresnejšie informácie sa môžu ľahko vyrovnať s nákupom požadovaného množstva tehál.

  Prečítajte si viac o tehál výpočty Pozrite si časť Nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: