Všetko o miešačkách betónu „Vortex“

Miešačky betónu sú obzvlášť dôležité, ak sa plánujú rozsiahle stavebné práce. Takéto úpravy vám umožňujú ušetriť veľké množstvo času: Manuálne zmiešaná malta je oveľa menej kvalitatívna, než je pripravená pomocou špeciálneho zariadenia. Po prečítaní tohto článku sa dozviete všetko o betónových zmesiach „Vortex“, naučte sa, čo spätná väzba majitelia takýchto modelov odchádzajú.

Zvláštnosť

Betónový mixér „Whirlwind“ je navrhnutý tak, aby vytvoril vápno, stavebné riešenie, omietky, betónové zmesi. Takéto zariadenia sú univerzálne, s ich pomocou môžete počas výstavby a poľnohospodárskej práce zmiešať rôzne materiály. Takéto zariadenia nie sú určené na profesionálne použitie. Betónové mixéry „Whirlwind“ sa vyznačujú gravitačným typom fungovania. V pracovnej kapacite sú lopatky, ktoré vytvárajú hotové riešenia s pomocou gravitácie. Stavebný materiál je naozaj zmiešaný a nepohybuje sa na bubon.

Vortexové zariadenia môžu dlhodobo fungovať s významným zaťažením. Pre takéto výrobky nie je potrebné starostlivo starať o zvláštny spôsob, pretože spôsobili špeciálny materiál z laku, ktorý zabezpečuje ich ochranu pred rôznymi vonkajšími vplyvmi. Betónové mixéry sú vhodné počas prepravy, ak je to potrebné, môžete rozobrať niekoľko častí.

Produkty pod značkou „Vortex“ sa neustále zlepšujú, takže návrh a špecifikácie modelov sa môžu zmeniť.

LineUp

Zvážte zvláštnosti populárnych modelov betónových miešačiek Whirlwoman.

 • BM-180. Toto je veľmi silné zariadenie, môže byť zmiešané s takmer akýmkoľvek stavebným materiálom. Liatinový betónový povrch, takže je charakterizovaný zvýšenou odolnosťou voči otrasom a poškodeniu. Okrem toho nie je potrebné starať sa o takéto zariadenie: Po každom použití je potrebné umyť len tečúcou vodou.

 • BM-230. Toto zariadenie je vhodné pre výstavbu budov s niekoľkými poschodiami. Je to dosť ťažké. Takáto hmotnosť je charakteristická pre profesionálne vybavenie.
Prečítajte si viac  Pochutené nadácie s maliarmi: Technické špecifikácie a rozsah pôsobnosti

 • BM-140. Takáto úprava je vhodná na výstavbu súkromného domu. BM-140 Zmes betónovej hmotnosti. Používa sa na vytvorenie betónu malty, rôzne typy zmesí pre stavebné práce.

 • BM-120. Toto zariadenie je vhodné pre malé stavby (záliv, garáže a podobné budovy). Perforovaná koruna ocele nespôsobuje nepríjemnosti pri použití, funguje to pomerne tiché. Betónový mixér je malá hmotnosť.

 • BM-200. V tomto zariadení sa umiestni 200 litra materiálu, vyznačuje sa vysokou náplňou. Pád miešačiek betónu počas prevádzky zabraňuje kovovému prednému nosiči.

Na povrch sa aplikuje materský materiál, ktorý ho chráni pred vonkajšími vplyvmi a koróziou.

Za zariadením nevyžaduje osobitnú starostlivosť. Môže slúžiť niekoľko rokov. BM-200 Betónový mixér je ľahko použiteľný.

 • BM-160. Toto zariadenie je vhodné na výstavbu súkromných domov. Rozlišuje sa strednou hmotnosťou. Ak je to potrebné, môžete nahradiť servisné referenčné ložisko bubna.

 • BM-130. Takýto betónový mixér môže byť použitý na budovanie súkromných domov. Podľa charakteristík je to podobné predchádzajúcemu modelu.

 • BM-63. S týmto malom ekonomickým zariadením môžete urobiť riešenia z omietky, betónu a iných materiálov. Model je veľmi kompaktný, takže sa dá ľahko prepravovať v osobnom aute. Pre jeden sťahovanie v tomto betónovom mixéri si môžete pripraviť asi 45 l materiálu. Zariadenie sa ľahko prepravuje z miesta na miesto s dvoma kolesami. Špeciálny kryt šetrí motor, chráni ho pred kontamináciou a poškodením.

 • BM-125. Používa sa na potreby domácností, ako aj počas opravných a stavebných prác. Takéto zariadenie sa používa aj v poľnohospodárstve na zmiešanie potravín pre zvieratá alebo hnojivo. Ochrana pred preťažením poskytuje ClinoM. Nádrž sa ľahko unikla a otočí sa, čo je veľmi pohodlné.

Inštrukcie na používanie

Pripojte sa k betónu mixérovému káblu. Potom sa bude musieť pripojiť k sieti. Pred stiahnutím musí byť zariadenie spustené: Mali by ste sa načítať výlučne rotačné bubny. Aby sa materiál, ktorý nebol odrazený z bubna, neodhadzujte ho do pracovného zariadenia. Ak chcete pracovať čo najkonfektívnejšie, musíte vziať do úvahy tieto odporúčania:

 • Nalejte vodu do bubna;
 • Pridať štrk do bubna;
 • Piesok;
 • Pridať cement.
Prečítajte si viac  Čo nahradiť ruberoid?

Ak je miešač betónu naplnený, nemal by sa vypnúť. Vykladanie môže byť vykonané len vtedy, keď sa bubon otáča. Akékoľvek modifikácie a zmeny betónových zmesí sú zakázané, inak sa môže vyskytnúť porucha alebo zranenie. Vortexové zariadenia môžu byť použité len na poučenie ľudí, ktorí majú dosť vedomostí a skúseností. Výrobky nie sú určené na používanie ľudí so zníženými mentálnymi, senzorickými alebo fyzickými schopnosťami.

Pred použitím miešačky betónu skontrolujte, či je integrita napájacieho kábla, nedostatok nedostatkov, spoľahlivosť upevňovacích častí a uzlov. S akýmikoľvek poruchami, ktoré obsahujú, zakazuje. Ak chcete používať miešač betónu, musíte sa uistiť, že pracovisko svieti a dôkladne vyčistené od odpadu a rôznych kontaminantov. Pracovný povrch musí byť hladký a odolať hmotnosti naloženého zariadenia.

Betónový mixér sa nepoužíva na miešanie výbušných a horľavých látok. Nedá sa použiť vedľa odparovania rozpúšťadiel, farieb a lakov.

Recenzie Recenzie

V recenzii mnohí ľudia píšu, že zariadenie „whirlwind“ dobre mieša, má hladký bubon. Užívatelia si všimnú, že takéto miešačky betónu sú pohodlné, silné, budú veľmi zriedka zlomiť. S ich pomocou môžete urobiť všetko: od plotov do základov domov. Niektorí veria, že betónové miešačky Whirlwind sú slabý rám.

Existujú vlastníci, ktorí si všimnú, že motor je silne ohrievaný takýmito zariadeniami. DRugie hovorí, že naopak, sotva teplý, keď je zariadenie beží. Niektoré Write, že takéto miešačky betónu sú dosť ťažké, ale situácia ušetrí odolné kolesá, ktoré poskytujú pohodlnú prepravu zariadenia na území.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: