Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

Vankúše je nepostrádateľným prvkom ochrany na vankúš, ktorý je prítomný v akejkoľvek posteľnej bielizni. Táto časť súpravy postele môže povedať veľa zaujímavých informácií o jeho majiteľa. Napríklad o preferovanom štýle. V stave vankúšeho vankúša je možné predpokladať, ktorý spôsob života je jeho majiteľom, ako často prichádza doma, je to dobrý majiteľ.

Veľmi zaujímavý fakt je tkanina. Vankúše, ktoré stratili svoju ochrannú známku, sa častejšie používajú na spanie, pretože materiál sa stáva mäkkým a pružným.

Okrem spálne vankúš, zdobené dekoratívne vankúše. Ich funkcia je v prítomnosti zipsu pre upevňovač.

  Moderné hostesky sa snažia odkloniť od zvyku získať podobný tovar v obchode, a viac a viac uprednostňovať, aby sa vankúš s vlastnými rukami, zdvihol harmonický výkres interiéru miestnosti.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Metódy upevnenia hradu

  Pred pokračovaním s hlavnou úlohou sa musíte zoznámiť s procesom šijacieho vankúša. Pochopiť, ktoré materiály by sa mali použiť. Pochopiť nuansy a jemnosti výberu tkanín, vyberte si pravý zips. Potom je potrebné rozhodnúť, ktorá strana sa bude smiať, spodná alebo bočná.

  Pre dekoratívne vankúše sa predpokladá najmä bočná spona a pre spací prvok je výhodné, aby sa zámok s tajnou sponou.

  Spustenie procesu šitia, blesk musí byť upevnený na tkanine. Pre tých, ktorí uprednostňujú praktizovať manuálne, môžete použiť uzamknutie hradu konvenčnými vláknami. Ale pre väčšiu dôveru a silu je lepšie použiť kolíky.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Správne, aby sa tajné blesk do vankúša pre vankúš môže nejakú hostesku, pri výdavkoch minimálneho času. Konečný výsledok však bude trvať dlho. Niet divu, že hovoria, že storočie sa vykonáva s vlastnými rukami.

  Požadované nástroje a materiály

  V modernom živote, sady posteľnej bielizne v mnohých smeroch uľahčili prácu domácností. Deka v potrubiach nekĺzne a udržuje pevne na predloženej oblasti. Vankúše na zipsoch spôsobujú samostatné pocity pohodlia a pohodlia. Vankúše neustále držia tvar, a nemali by byť zasiahnuté pred spaním. Okrem toho, šijací vankúš sa nelíši v ťažkostiach, hlavnou vecou je správne pripraviť požadovaný materiál.

  • Textil. Spočiatku si musíte vybrať farbu. Napríklad pre dekoratívne vankúše je potrebné si vybrať farebnú hmotu. V postieľke, upokojujúce odtiene. Pred začatím vytvárania sa musí tkaninový materiál rozšírený. Po umývaní sa bude konať, a to bude jednoduchšie šiť.
  • Blesk. Dĺžka hradu by mala byť menšia ako požadovaná strana vankúša na desať centimetrov.
  • Hustý. Pre vybranú tkaninu je potrebné zvoliť vhodné odtiene nite. Ak sa materiál rozlišuje najjasnejšími farbami, najviac chytľavý odtieň je najlepšie blížiaci sa alebo neutrálny. Pre upokojujúce tóny tkaniny sú zvolené vláknami do tónu.
  • Šijacie potreby. Najdôležitejším je šijací stroj. Nezabudnite na nožnice na rezané nite a kolíky na upevnenie blesku na materiál tkanín.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Pracovný proces

  Aby sme porozumeli a ponorili do jemnosti šicich procesu vankúšik s tajným zámkom, stačí starostlivo prečítať odporúčania skúsených majstrov.

  V pokynoch pre začiatočníkov krok za krokom je uvedená každá fáza práce.

  Ak chcete začať s, je potrebné znížiť dva kusy tkaniny materiálu, symbolizujúce predné a zadnej strane vankúš. Aby ste nemali riskovať, mali by ste pridať do veľkosti vankúša o polovicu centimetra na každej strane, aby ste vytvorili šev.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ak chcete získať priamy segment, je najlepšie využiť šitie rezačky. Jeho vlastnosť je okrúhla špicatá čepeľ. Ak nie je takýto nástroj, nožnice sú odobraté, a tkanina sa rozreže v načrtnom riadku.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ďalej pokračujte v fixácii hradu. Blesk sa aplikuje pozdĺž celého okraja materiálu. Štart a koniec a koniec sú nastavené pomocou anglického PIN. Je dôležité objasniť, že ochranné známky sú nastavené na samotnom tkanive, nemusíte pripnúť zámok.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Teraz môžete pokračovať do procesu šitia. Vybraný a pol centimetra pre švu sa spúšťajú a elegantná čiara je vyrobená z hornej časti tkaniny na kolík na oboch stranách. Je dôležité, aby bol švec rovné a hladké. A medzi kolíkmi je potrebné urobiť čiaru steh, ale v žiadnom prípade oneskorí závit. Po práci od neho bude potrebné zbaviť sa, a tesné vlákno bude zbierať materiál v partii, na odvíjanie, ktoré môžu odísť na dlhú dobu. Okrem toho bude samotný materiál trpieť.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Vyrobené z švov je potrebné prehltnúť v otvorenom stave, potom, čo si na to zips. Je dôležité si uvedomiť, že v tomto prípade musí zámok ležať lícom nadol. Vytvoril sa s pinom, potom šijací stroj vstupuje.

  Pri umiestnení zipsu na jeho pravé miesto by mali byť použité špeciálnou nohou, ktorý je prítomný v dizajne moderných šijacích strojov. Konce zipsu musia byť steh. Je dôležité upozorniť na to, že vlákno by mala byť čo najbližšie k zubom hradu. Tento faktor ovplyvňuje schopnosť používať hotový vankúš pre vankúše s akoukoľvek plnivom, žiadne medzery a záhyby.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Dosiahnutie upevňovacieho prostriedku na samotný upevňovač, aby ste videli plochú čiaru nefungovala. Ak chcete prejsť touto fázou práce, musíte zobraziť maximálnu presnosť. Noha šijacieho stroja bude musieť trochu zvýšiť, hrad je rozopnutý, pes bude viesť v smere hotových švov, jemne znížiť nohu a pokračovať v riadku. Identické akcie budú musieť urobiť na druhej strane.

  Šev, ktorý bol vykonaný na samom začiatku medzi kolíkmi, je potrebné odstrániť. Závit by sa mal starostlivo vytiahnuť z hmoty, aby sa švu nedotýka. Pre pohodlie by mali byť blesk nerozpustné aspoň dve tretiny.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Takže počítané blesk je už šité do budúcnosti vankúš. Zostáva len na pripojenie okrajov tkaniny. Na každej strane je zarážka jedna a pol centimetrov a fixovaný s kolíkom. Prejdenie šijacieho stroja Hlavná vzdialenosť je potrebné určiť, čo by malo byť „uši“. Pre priamy uhol je stačí vykonať stroj na koniec, po ktorom je ľahké odrezať zbytočnú časť závitu. Ak by tipy vankúša mali byť vo forme „uší“, budete musieť pracovať trochu. Keď sa končí hlavná dĺžka tkaniny, je potrebné nasadiť materiál na štyridsaťpäť stupňov a stráviť diagonálnu čiaru. Zvyšky vlákien sa odstránia pomocou nožníc.

  Posledná fáza je upokojujúca. Leží v pretaktovacích okrajoch hotového vankúša. Hlavnou vecou nie je zabudnúť nainštalovať špeciálnu trysku na stroji, inak budete musieť opraviť chybu, že neurčité množstvo času strávi.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  Táto master trieda ukázala, že to nie je veľmi ťažké urobiť vankúš s tajným zámkom. Zvlášť ak je šijací stroj. Tí, ktorí majú radi viac šiť ruky, budú musieť zdôrazniť oveľa viac času na získanie hotového výsledku.

  Užitočné poradenstvo

  Na prispôsobenie vankúšika vstúpil do ženy v domácnosti do strhu a konečný výsledok prekročil všetky očakávania, Je potrebné sledovať niektoré tipy, ktoré sú rozdelené skúsenými majstrov.

  • Nováčikovia šicich príčiny budú musieť využiť prednášku. Vďaka vzoru vzoru s požadovanými rozmermi bude možné presne pripraviť materiál.
  • Výber blesku je potrebné pripomenúť, že kovové systémy zámkov v tomto prípade sú neprijateľné. Iba plastové modely alebo plastové. Je dôležité venovať pozornosť zubom spony. Nemali by byť príliš mäkké, inak po niekoľkých pohyboch psa, zuby sa môžu odtrhnúť.
  • Všetky švy by mali byť dokonca. Predná časť vankúša závisí od toho. Mierne sa ponáhľa z priameho smeru, vankúš získa vzhľad krivky.

  Ako si šiť zips v vankúš na vankúš?

  • Pred prechádzkou pozdĺž šiemu pomocou šijacieho stroja je potrebné upevniť susedné hrany s kolíkmi alebo zaistiť voľný závit.
  • Pred rezným materiálom musíte niekoľkokrát merať pripravenú tkaninu. S vedomím presnej dĺžky vankúša, na každej strane sa pridáva na jeden a pol centimetrov. Tento kus je určený pre šitý šv.
  • Pri šití dekoratívne vankúš je dôležité si uvedomiť, že základ je najprv. To znamená, že samotný vankúš je pripravený. Extra dekorové prvky sú po ňom šité.
  • Ak vybrané dekoratívne vankúš tkanivo má špeciálnu kresbu, hosteska bude musieť tvrdo pracovať. Najmä keď by mal byť obraz v centre. Bude to podniknúť veľa užitočnosti a po spracovaní tkanín.
  • Pomerne často na upevnenie tkaniny použité anglické piny. Sú veľmi tenké, a keď šijací stroj nezasahuje do šijacieho stroja. Ale pre pohodlie hosteska je najlepšie ich opraviť v priamke švu, ale kolmé. Potom s tkaninou zdvihu je ľahšie odstrániť.

  O tom, ako šiť zips v vankúš pre vankúše, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár