Plaids Vladi

Vo všetkých rôznych návrhoch trhu textilného priemyslu môžete prideliť spoločnosť, ktorá oprávnene vyhrala svoj výklenok medzi výrobcami vysoko kvalitných a teplých „pomocníkov“ pre chladný čas roka. Od roku 2003 sa Vladi úspešne zaoberá výrobou vysoko kvalitnej petovej vlny: oviec a alpaka. Pevné produkty sú v dopyte a popularite ďaleko za krajinu výrobcu – Ukrajina.

Zvláštnosť

Veľká teplá vlnená vreckovka – to je presne to, čo slovo „plaid“ vo svojej rodnej angličtine. Pre jeho históriu táto užitočná vec sprevádzala osobu v rôznych situáciách. Bola obaja teplá čiapka z krbu v kamenných surových stenách stredovekých domov a trvalý spoločník, ktorý cestoval časy starého Anglicka, a len krásny sponár pre stoličky a postele v izbách.

Výrobky predložené VladI, podľa recenzií kupujúcich, je schopný kombinovať všetky najlepšie vlastnosti tohto nepostrádateľného v chladnom počasí. Sortiment výrobkov zahŕňa vlnené a vlnené výrobky s pridaním akrylu.

Rozsah model VladI PLAID je prezentovaný v troch zbierkach:

 • „Elite“, „klasický“ – výrobky zo 100% vlny vysoko kvalitné obliekanie, svetlo a teplé. Rôzne hustotu materiálu a teda vlastnosti otepľovania;
 • „Ekonomika“ – semi-koherentné modely pozostávajúce z vlnenej priadze a akrylu. Pridanie syntetiky výrazne ovplyvňuje cenu výrobku, takže tovar je cenovo dostupnejší. Syntetické prísady na prirodzenú vlnu však prudko zvyšujú odolnosť voči opotrebeniu výrobku. Akrylové vlákna sú odolné voči každodennému používaniu a zjednodušiť proces starostlivosti.

Materiál

ALPACA vlnené výrobky, Nový Zéland ovce alebo možnosti z kolekcie s pridaním akrylu – niektorú z možností sú schopné dať teplo a pohodlie v mrazivom zimnom dni alebo v daždivom jeseň večer. Zvážte viac každej z materiálov priadze:

 • Ovčej vlny. Najbežnejšia možnosť z vlnených výrobkov, dokonale otepľovania a konzervovaním tepla. Terapeutické vlastnosti štruktúry vlny pomoc s radiculitídou, studenou, nespavosťou. Výrobky z ovčej vlny majú minimálnu „TOTOCHNOUCE“.
 • Alpaca. Alpaca – domáce alpské zviera, ktoré je chované v Južnej Amerike, jeho vlna sa podobá ovcom, ale má väčšiu odolnosť a jemnosť. ALPACA Vlny materiál je odolný voči znečisteniu a vlhkosti, nevyskytuje sa, udržuje jeho vysoké vlastnosti na dlhú dobu. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, ale plne sa vypláca prevádzkovými vlastnosťami výrobku.
 • Akrylový. Umelá priadze zo syntetických vlákien, v štruktúre pripomínajúcej vlny a často sa používajú ako ekonomickejšia náhrada za prírodnú vlnu. Napriek jeho chemickému pôvodu má akryl rad výhod, ako je životnosť farieb a formy, anti-alergénnosť. Vladiho deka Kolekcia „ekonomika“ z kombinovanej priadze z prírodnej vlny a akrylu nesedí, nebránite, zatiaľ čo máte ziskovejšiu cenu.

Farebné riešenia

Bohatú škálu odtieňov Vladi Products vám umožní vyzdvihnúť plaid pre každú chuť. Pre tento produkt je však charakterizovaný mäkkými teplými tónmi, čím sa vytvára atmosféra pohodlia v mrazivom dni. Budú hodné dekorácie akejkoľvek obývacej izby alebo spálne. Rozmanitosť výkresov sa líši od etnických ornamentov na laconické geometrické tvary.

Napríklad modely „ekonomika“ možno nájsť v charakteristickej veľkej bunke rôznych farieb a kombinácií. Takáto možnosť je ideálna pre hojdačnú stoličku na verande alebo ohnisko krajiny.

Tipy na výber

Nákup Plaid Vladi, venovať pozornosť baleniu a štítkom produktu. Prísne by mal byť úhľadne balený v priehľadnom plastovom kufri na zips, so silnou rukoväťou. Vnútri, spolu s samotným produktom by mal byť leták pripojený s opisom modelu a indikuje zloženie produktu. Produkt je zabalený tak, že štítok je dobre viditeľný, ktorý tiež obsahuje základné informácie o zložení a príznakoch pravítka pilulky.

Takéto tašky na obaly chránia výrobok pred vonkajšími vplyvmi, až kým príde na svojho pána. Následne sa nezadržiavajte skene v takomto taške, pretože na skladovanie vlnených vecí nevyhnutne prítomnosť vzduchu. Platený v takomto baliacom vrecku môže byť vynikajúcim darom!

Výber veľkosti produktu závisí predovšetkým zo svojho účelu.

Spravidla sa zakúpia teplé prikrývky pre praktickú aplikáciu, a preto najvhodnejšia možnosť bude veľkosť 140×200 cm. Toto je najpohodlnejšia veľkosť plôk pre jednu osobu. V takomto pládení, je vhodné vyblednúť v prípade potreby, aby ho preniesla z miestnosti do miestnosti, alebo si vezmite cestu.

Pri výbere prikrývky, navrhnuté tak, aby vykonali funkciu ložiska na posteľ alebo kreslo, je potrebné odpracovať z veľkosti nábytku. Parametre pobehu musia mať najmenej 20 cm väčší a širší povrch. Avšak, príliš široký plici, dostať sa do podlahy, je schopný dať sklopevný pohľad na celý interiér, takže sa odporúča starostlivo priblížiť výber veľkosti produktu.

Vlnené odporúčania starostlivosti s platenými

Aby sa výrobky z vlny slúžili na dlhú dobu a nestratili svoj pôvodný vzhľad, stojí za to venovať pozornosť starostlivosti o ne. Ponúkame niekoľko pravidiel pre starostlivosť o plaidy plaidov z prírodnej vlny.

Skladovanie:

 1. Store padá z vlny v valcovanej forme, bavlnená taška alebo obyčajný obsluhovaný vankúš. Produkt potrebuje vzduch, takže sa neodporúča uložiť plaidlo v továrenskom balíku.
 2. Výrobky z prírodnej vlny by mali byť chránené pred priamym slnečným svetlom.
 3. Ak sa plaidlo zriedka používa, potom je to pravidelne je potrebné vetrať, nie nechať ju zdvihnúť a nechať vzhľad mikroskopických baktérií a chýb v prírodnom vlákne.

Umývanie:

 • Umyte si, aby sa plaidne z prírodnej vlny odporúčali len manuálne pri teplote, ktorá nie je vyššia ako 30 ° C.
 • Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a bielidlo. Premytie jemným prostriedkom budú výhodné. Ako posledná možnosť, môžete použiť šampón.
 • Suché čistenie jednotlivých škvŕn zahŕňa použitie prostriedkov s lanolínom na kontaminovanej oblasti, po ktorej nasleduje jeho odstránenie mäkkej špongie. Pozornosť! Lanolín nie je aplikovaný na výrobok v čistej forme. Musí byť pred-zriedený v malých množstvách vody a poraziť do silnej peny.

 • Vlnené výrobky sú veľmi neodporúčajú stlačiť. Optimálna stlačená možnosť bude opatrným balením produktu v bavlnenej tkanine alebo froté uterák, potom čistý push up bez krútenia.
 • Suché vlnené plaidlo je potrebné na horizontálnom povrchu, aby sa zabránilo deformácii. Produkt rozložte na tkanine, narovnajte nezrovnalosti. Nezabudnite nabaliť, pre jednotné sušenie na každej strane.

Prehľad Plaind „Elf“ Pozri ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár