Vlastnosti pletenej posteľnej bielizne

V širokej škále spánkových súprav, ktoré ponúkajú moderní výrobcovia, je špeciálne miesto obsadené pletenou posteľnou bielizňou pre deti a dospelých.

Výrazné črty pletených tkanín

Knitwear je pletené plátno, ktoré, na rozdiel od tkaného výrobku, má slučkovú štruktúru. Vďaka tomu, pletené veci majú vysokú roztiahnutie a elasticitu.

Okrem toho, pletené výrobky majú rad funkcií:

  • Má vynikajúcu schopnosť absorbovať vlhkosť bez dodania nepohodlia spať (spanie na mokrom liste nemusí spať).
  • „Priedušná“ kvalita. Vďaka zabezpečeniu dobrého prirodzeného „vetrania“ bielizne, nie je pod ním.
  • Hypoalergénnosť. Táto kvalita vám umožňuje používať pletené výrobky aj u novorodencov.

Súčasne, pletené posteľná bielizeň nevyžaduje žiadnu osobitnú starostlivosť. Môže sa umyť v písacom stroji, rýchlo sa vysuší a neprichádza.

Pletená rozmanitosť

V závislosti od kompozície (hodváb, bavlny, vlny a ďalších prísad syntetických vlákien), štruktúry a metódy tkáčskych vlákien Knitwear existuje niekoľko druhov.

Kukurica

Označuje tzv. Polosyntetické materiály, pretože tento typ pleteniny je vyrobený z kukuričných vlákien, ktoré prešli špeciálnym spracovaním chemickými látkami. Vonkajšia kukurica obsahuje textúrovaný povrch vo forme buniek.

Kulirka

Charakteristickým znakom tohto webu je kresba vo forme „vianočného stromu“ alebo „pigtails“ z prednej strany a „tehly“ – s invalidný. Vyrábajú sa bavlnené tkaniny a považujú sa za najjemnejší pletený materiál.

Dres

Tento druh pleteniny je veľmi v dopyte pri šitom oblečenia, ale aj posteľná bielizeň je vynikajúca. Je možné použiť na hodvábnych vláknach, ale môžu sa použiť kombinácie z iných materiálov.

Populárne výrobcovia

V súčasnej dobe, na stohových regáloch, môžete nájsť súpravy z pleteniny rôznych domácich a európskych výrobcov, ktorí sú najobľúbenejšie.

  • LUXBERRY (PORTUGALSKO). Tento výrobca predstavuje pletenú posteľnú bielizeň v kategórii Premium. Hlavným rysom portugalských súprav je, že zahŕňajú len kryt v duvete a obliečky. Listy musia byť zakúpené samostatne.
Prečítajte si viac  Detský uterák Poncho

  • Acelya (Turecko). V sortimente tohto výrobcu, súbory rôznych kategórií cien. Posteľná bielizeň rôznych farieb a dizajnu prichádza na predaj, je tu jedna a pol spálne, dvojité a rodinné súpravy v tradičnej konfigurácii.

  • „Text-design“ (g. Ivanovo, Rusko). Ponúka bohatú voľbu v zložení aj type úpletu a ceny. V sortimente môžete nájsť a exkluzívne modely s dizajnom autorskými právami z prírodných materiálov a monofónne súpravy z kombinovaných vlákien na lôžku akejkoľvek veľkosti.

Medzi výrobcami lôžkových sadov z Knitwear majú tiež spoločnosti z Talianska, Francúzska a Číny.

Hodnotenia zákazníkov

Vysoký výkon pletenej posteľnej bielizne hovorí Real Recenzie zákazníkov. Najväčšie odhady spotrebiteľov si zaslúžia stabilitu CPB z pleteniny, aby ste sa utierali a vybledli – dokonca aj po mnohých stykoch, vyzerá to, že práve kúpil. Kupujúci oslavujú cenovú dostupnosť a širokú škálu, ktorá vám umožní vybrať spodnú bielizeň pre každú chuť. Špeciálna pochvala si zaslúži mimoriadnu mäkkosť listov, vankúš a duvety, vďaka ktorému sa sen stáva pohodlnejším a silnejším.

Medzi nedostatkami, spotrebitelia v niektorých prípadoch všimli možnosť straty výrobkov, ich zmršťovanie pri praní. Toto sa dá ľahko vyhnúť, ak sledujete podmienky prania určené výrobcom.

Rozmanitosť pletenej posteľnej bielizne Môžete sa pozrieť na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: