American Strawberry Tomato

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Latevire
  • Načasovanie dozrievania, dní: 115-125
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky, pre skleníky
  • Prepravovateľnosť: Nie
  • Bush: stredný odolný
  • Výška kríka, pozri: 150
  • Chladivo: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

Pre tých záhradníkov, ktorí ocenia nielen chuť ovocí, ale aj ich vzhľad, neuveriteľná odroda americká rebrovaná. Ovocie v kontexte sa podobajú kvetu chryzantémy a vonku vyzerať ako miniatúrne tekvice.

Napriek priemernému výnosu je táto paradajková odroda ideálna pre skleníkové podmienky väčšiny regiónov Ruskej federácie, a najmä v teplých oblastiach, DACIFTS rastú kultúru v otvorenom pozemku.

Popis odrôd

Americká rebrovaná odroda patrí k určujúcim kultúram. Kruhy sú priemerné, na výške nie viac ako 150 cm, čo umožňuje tvorbu strava. Chladivo v priemere kultúry majú listové dosky nízko-nárast, nasýtený svetlý zelený tieň. Letáky tenké, úroveň s povrchom plechu.

Tomato Bush stojí za tvarovanie v 2 stonkách, a získať veľkú inštanciu stojí za to opustiť jeden hlavný únik.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie amerického rebrovaného splošteného, ​​zaoblené, rebrá sú veľmi zvýraznené. Zrelé ovocie majú nasýtenú červenú farbu, farba je jednotná, nezrelá bude zelená, s ľahkými miestami. Koža paradajok je hustá, s miernym voskom, nie praskaním. V kontexte plodu, formy a štruktúry rebier, jadier.

Hmotnosť jedného plodu dosiahne 400 g. Na vrchol úteku ovocie mierne menšie, čo je ideálne na valcovanie a zachovanie výrobku. Paradajky sú vysoké, čo im umožňuje uložiť.

Charakteristiky

Telo amerického rebrovaného hustého, šťavnaté, skôr mäsité. Množstvo sušiny – len 6%. Chuť vlastnosti hodné, vôňa Príjemná.

Dozrievanie a plodnenie

Táto odroda sa vzťahuje na neskorú, čas dozrievania je 115-125 dní od dane. Zber sa vykonáva na konci leta.

Výnos

Z jedného kríka môžete odstrániť až 3 kg paradajok a 1 m2 pristátím – až 12 kg, takže americký rebrovaný rebrovaný je uvedený typom stredovekých hybridov. Plody dozrievajú takmer súčasne, takže to nebude možné byť spokojní s paradajkami počas celého obdobia plodovania.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Na konci marca sa koná naočkovanie semien. Starostlivosť o sejací štandard, ako pre všetky rastliny. Pristávacie jamy pre budúce kríky v skleníku sa zozbierajú vopred. Na konci jari alebo začiatkom leta, mladé rastliny transplantované v nich. Ak sa použije dočasný filmový prístrešok, potom sa sadenice vysadzujú v polovici mája.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Mladá kultúra je naočkovaná v jamka nie je veľmi tesná: vzdialenosť medzi rastlinami by mala byť 70 cm, medzi radmi lôžka – 40 cm. Na 1 m2 oblasti nestojí za to, aby rastú viac ako 3-4 rastliny. Prekročenie ukazovateľov povedie k chudobnému úrode a zlému rozvoju rastlín z dôvodu skutočnosti, že koreňový systém každého krídla nebude mať dostatok priestoru a živín.

Pestovanie a starostlivosť

Počas kultivácie podvádzajúceho paradajky je potrebné vytvoriť, odstrániť zbytočné výhonky počas vegetačného obdobia a vyvrátenia. Aj rastliny musia byť nahradené, napriek tomu, že trup kultúry je silný: môže ľahko zlomiť gravitáciu ovocia. Potrebné je tiež potrebné, ak chcete dosiahnuť dobrú úrodu.

Rovnako ako všetky kultúry rodiny Parenic, American Rebrbed vyžaduje kŕmenie minerálnymi hnojivami počas rastu, ktorým sa kvetinové pančuchy a ovocie. Štandardný kŕmny diagram pre všetky typy paradajok. Tiež nezabudnite na burinu a mulčovanie prioritného kruhu na ochranu pôdy pred škodcami a zníženie odparovania vlhkosti z skleníkového substrátu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Americké Ribrické paradajky sú dosť odolné voči plesňovým ochoreniam, ale s neoprávnenou agrotechnológiou môže byť ovplyvnená fytoofluoro. Ak sa na zariadení nachádzajú príznaky tejto choroby, Bush by sa mal liečiť fungicídnym liekom podľa pokynov.

Od škodcov sú paradajky ovplyvnené lopatkou a pavúkmi. Existujú špeciálne insekticídne lieky na ich bojovanie, ako napríklad „strela“ a „fytoverm“.

Farbenie paradajkov amerických ribily – celkom ľahká lekcia. Kultúra je charakterizovaná jedinečnou formou ovocia a jeho odolnosť voči chorobám. Hustá červená paradajka tejto odrody sú ideálne pre väčšinu typov prázdnych miest, omáčky, šalátov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár