Apple Tree Florina

 • Autori: Francúzsko
 • Chuť: nepoužiteľné-sladké
 • Aróma: Jasne vyslovuje, pripomína melónu
 • Hmotnosť plodu, g: 110-140
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: 60-70 kg / strom
 • Začiatok krému: 2 roky
 • Načasovanie dozrievania: Zima
 • Odnímateľná splatnosť: Ku koncu septembra – začiatkom októbra
 • Krvácanie: Do júna (v chladničke) až do marca (v pivnici)

Pozrite si všetky charakteristiky

Apple Tree Florin – Zriedkavé, ale vítané hosť v ruských záhradách, tiež nájdený pod názvom Malus domestica Florina. Jej ovocie sa vyznačujú vynikajúcou obchodovateľnosťou, úspešnou prevodou dopravy a skladovania. Jablká sa môžu uchovávať až do marca v pivnici, keď sú umiestnené v chladničke, tieto termíny sú natiahnuté ešte viac, až do leta.

História odstraňovania odrôd

Rozmanitosť francúzskeho výberu získaného v dôsledku komplexného prechodu. V roku 1977. Pri odstraňovaní, zlaté delises, stringe a Jonathan sa použili odrody Apple Tree Floribunda 821. V štátnom registri Ruskej federácie sa Florin uskutočnil v roku 2000.

Popis odrôd

Aplikovaný priemer, výška koruny a kufra dosiahne 3 m. Kostrové vetvy sú vytvorené v uhle 45-80 stupňov. Sú silné, silné, aktívne rozvetvené. Croon rozšíreného tvaru, náchylní na zahusťovanie. Je ľahké udržiavať v poriadku, rozdávanie tvaru lopty, použiť ako elementárny prvok. Listy na bohatých zelených vetvách, oválny tvar, s ľahkým chmýří na zadnej strane.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Florin – populárna európska odroda jabĺk, prežije v domácich záhradách. Je dobre vhodný pre komerčné pestovanie, úplne odhaľuje chuť a vôňu ovocia po ich odstránení z vetiev. Zrejmé plusy odrôd môžu byť nazývané:

 • Krásna forma ovocia;

 • veľmi dlhé skladovanie;

 • Vlastnosti vyvážených chuti;

 • Jednoduchosť odstránenia plodín;

 • Vysoká úroveň imunitnej ochrany.

Minus Florina zahŕňa potrebu súboru splatnosti spotrebiteľov. Nie je to skôr ako január, až kým sa tento čas neuloží jablká v príslušných podmienkach v pivnici. Dospelé stromy môžu bez pravidelnosti demonštrovať periodické plodenie. Zvyčajne, rekreácia spadá do sezóny 3, ale problém nie je zlý vyriešený.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda patrí do zimy, ženská zbierka začína na konci septembra alebo začiatkom októbra. V tomto čase sa jablká dosahuje odnímateľnú splatnosť. Začína plodovať 2 roky.

Rastúce regióny

Vo Francúzsku sa trieda pestuje všade. V Rusku sa úspešne prejavuje v mierne teplé klimatické zóny. Existuje úspešná skúsenosť s rastúcim fúziám na predmestí a susedných regiónoch. Je to zónované pre severné Kaukazu, steppe a lesné stepné územia Ukrajiny.

Výnos

Apple Tree dáva až 60-70 kg ovocia zo stromu.

Ovocie a ich chuť

Florinové jablká nie sú nemožné zmiasť s ostatnými kvôli ich nezvyčajnej aróme s ľahkými odtieňmi melónom. Stredne veľké plody, váženie 110-140 g, s rebrovaným povrchom a celkovú formu rezanie. Farba kože je svetložltá, pokrytá pruhovaným rozmazaným červenaním, množiteľom na celom povrchu. Ona sama je hustá, nie veľmi silná, s belavým svetlom, suchá, existuje mnoho subkutánnych bodov. Nafúknutý šťavnatý, svetložltý odtieň, nepoužiteľné-sladké.

Vlastnosti pestovania

Florin sa dobre rastie na úrodných pôdach, hojne vytečených s lístkom a humusom, popom a hnojom. Jamy sú potrebné priestranné, pretože koreňový strom stromu rastie veľký. Kultivácia je možná na trpaslík a stredných dĺžkach. V prvých rokoch je plodenie mierne, normalizuje, aby dosiahol 10 rokov rastlín. Stupeň sa nebojí o suchých obdobiach, je to jemná hladká pôdna vlhkosť.

Na pristátie sa odporúča vybrať dvojročnú cirkev s výškou až 1,5 m. Je dôležité, aby kôra a korene nemali výrazné škody, a niekoľko výhonkov bolo odmietnutých z hlavného trupu. Škvrny, škvrny, akékoľvek iné chyby sú neprijateľné. Pri výbere stránky by ste mali uprednostniť dobre osvetlené miesta bez silného tienia – tento faktor ovplyvňuje obraz ovocia a celkového výnosu. Na pôde s vysokou hladinou podzemnej vody je nevyhnutne usporiadaná drenáž.

Pristátie odporúčané jar, jamy sa pripravujú na jeseň. Po prenesení do zeme je treet rez 1/3 z celkovej dĺžky pobočiek. V priebehu sezóny je potrebné skontrolovať stav pôdy, nechať ho vyschnúť v období zakorenenia sadenice na novom mieste.

Pre jesenné skladovanie je Florine poslaný s predbežným vytvorením zásobníka vlhkosti. Pod koreňom po zbere všetkých plodov, 4-6 vedier vody nalial, množstvo sa normalizuje, berúc do úvahy vek stromu. V 1. novembri v novembri, stoh a dolné vetvy balenia izolačnú vrstvu z podlahového materiálu a fólie, prevenciu možného poškodenia hlodavcov.

S nástupom pružiny sa kmeň uvoľní. Potom musia stromy do 4 rokov vykonávať tvarovaciu korunu korunu. V nasledujúcich rokoch sa odstránia iba wags, staré a poškodené vetvy.

Opeľovanie

Florin sa nevzťahuje na odrody Samopidal. Neďaleko by mali byť opeľovače zariadenia. Lepšie iní sú vhodné na tieto účely, Gloucester. Kvety strom skoro jar na 10-14 dní. Počas tohto obdobia nezabudnite akékoľvek vplyvy, vrátane insekticídneho spracovania, vylúčiť.

Podriadený

Hnojivá sú prvýkrát zavedené 3 roky po pristátí. Až do tohto bodu, Apple Strom dostane jedlo z zásob, ktoré boli položené v diere. Uistite sa, že ste si vybrali na kŕmenie obdobie, keď je Zem dobre navlhčená. Môžete ho vopred nalejte alebo počkať na dážď.

Na jar, kým sa fúkaní obličiek, prívody dusíka zavádzajú pod stromom jabĺk. Môžete urobiť pripravené možnosti, alebo zriediť hnoja, kuracie vrh, a potom nalejte pod koreňom. Takáto výživa je potrebná rastlina pre sadu zelenej hmoty. Pred kvitnutím je potrebné nasýtiť pôdu draslíka a fosforu, aby ste vytvorili priaznivé podmienky pre tvorbu nestále. Potom pridáva čas pridania komplexných minerálnych hnojív.

Na zime sú rastliny pripravené po nohách. V tomto čase, filtrácii dusíka úplne vylúčiť. Fosfor a draslík sa zavádzajú do pôdy, potom je to vločky, valcový kruh je zavraždený. Opakovať dokovací cyklus je potrebný ročne.

Odolnosť proti mrazu

Táto odroda je dobre prispôsobená kultivácii v chladných klimatických zónach bez prístrešia. Frosty, ale v chladných zime vyžaduje prístrešok.

Choroby a škodcov

Florin je odolný voči monizónom horieť, imúnni na brummer. Celkové hodnotenie ochrany jabĺk z chorôb a škodcov je vysoké. Trvalo udržateľná odroda a také bežné ochorenia záhradných stromov, ako makle. Rust je ohromený len nedostatkom draslíka a fosforu. Mladé sadenice sú tiež citlivé na škodcov útoky – lekárov, farbu Apple.

Recenzie Recenzie

Podľa záhradníkov, Florine môže byť nazývaný skutočný náľa na ruskú klímu. Neskoršie plodenie vám umožňuje zásobovať s lahodnými jablkami pre celú zimu, ovocie sú dobré ako v recyklácii a čerstvej forme, vhodné na výrobu sušených plodov. Je pravda, že je potrebné poznamenať, že prvý zber, mnohí nie sú prijaté na 2 roky, ako je uvedené, a 3-4 po pristátí. V opačnom prípade sú záhradníci spokojní s číslom a chuťou ovocia, ako aj skutočnosť, že stromy nie sú príliš náročné na starostlivosť, je dobre tolerované zimovanie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár