Apple Tree Geromini

 • Autori: Francúzsko
 • Chuť: Sladká so svetlom
 • Aróma: existuje
 • Hmotnosť plodu, g: 180-200
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Vysoká, vo veku 3-5 rokov zber – 25-30 kg, 6-8 rokov – 50-80 kg
 • Začiatok krému: Za 2-3 rok
 • Načasovanie dozrievania: Jeseň
 • Odnímateľná splatnosť: V septembri-októbri
 • Krvácanie: Až 7 mesiacov

Pozrite si všetky charakteristiky

Chovatelia po celom svete neustále pracujú na vytváraní nových odrôd jabĺk, ktoré spĺňajú univerzálne požiadavky priemyselných a súkromných záhradkárov. Nedávno sa objavili hybridná škála Apple Geromini na medzinárodnom trhu s výrobou poľnohospodárskych plodín. Pochádza z slávnej línie vyzdvihnutej červenej, ktorá sa dlhodobo pestovala v západnej a východnej Európe. Jablká tohto druhu sú charakterizované charakteristickou vlastnosťou – ich mäso je vždy červenkasté.

História odstraňovania odrôd

Rozmanitosť Jeromini bola vytvorená na francúzskej experimentálnej stanici z počiatočných odrôd Erian a Erli Ed. Záhradníci mnohých európskych fariem už hodnotili novinku a v Poľsku je v priemyselných záhradách nový druh jabĺk. Ruský štátny register ešte nezahŕňal Jeromini v zozname ovocných stromov odporúčaných na výsadbu, ale nové jablká sú už úspešne pestované v rôznych regiónoch krajiny.

Popis odrôd

Apple Stromy Geromini rýchlo prichádzajú do plody – zvyčajne je to druhý rok po pristátí. Vďaka tejto funkcii sa stáva uvítačkou v súkromnom chovu a komerčných pristátiach intenzívneho záhradníctva. Nízko rozvetvený korunný strom začína bývať hojné výnosy od 5 rokov. Rastie v priemere asi 2 metre vo výške a stáva sa zdobenie akejkoľvek záhrady. Na začiatku októbra sa Apple Jeromini potiahne zrelým svetlým červeným plodom tej istej dokonalého formulára, mierne skosene. Ovocie majú príjemnú sladkú chuť a malinovú voňavú buničinu. Stromy sú dobre tolerované zníženie teploty v zime a odolné voči chorobám.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Vzhľad stromov a chuťových prvkov plodov Rozlišujem odrody Jeromini z iných jablín. Môžete zavolať niekoľko výhod ovocných stromov tohto typu.

 • Rýchly vzhľad prvého ovocia po pristátí.

 • Veľké plodiny odvodené od dospelých stromov.

 • Odolnosť voči mrazom a charakteristickým ochoreniam.

 • Vynikajúca konzervácia, fantastická a prepravovateľnosť zrelých jabĺk.

 • Vysoké hodnotenie aromatických vlastností ovocia – 4.8 z 5 bodov.

 • Univerzálne používanie Jeromini jablká ako v čerstvej forme a na spracovanie.

Nový hybrid má však niekoľko mínov.

 • Potreba pristátia vedľa Jeromini Apple stromov určitých odrôd opeľovačov.

 • V podmienkach drsnej zimy by mali byť trunky stromov izolované.

 • Hojné výnosy sú tak pevne zavesené na pobočkách, ktoré je potrebné nainštalovať zálohy pre nich.

Dozrievanie a plodnenie

Minor Hybrid Jeromini môže dať prvé kvety na 2. ročníku po vystúpení, ale zlepšiť rast mladého ohovárania je lepšie ich obrátiť. Po čakaní, keď sa strom pripojí k aktívnemu obdobiu plodovania, v 4-5. roku rastu je možné dostávať od 15 do 20 kg vysokotlakových plodov.

Kvitnutie stromu Apple začína v máji, ale termíny sú uvedené v závislosti od sezónnych funkcií a rastových regiónov. Na juhu je to prvé desaťročie máji a vo viac severných regiónoch – druhá polovica mesiaca. Kvety sú fúkané priateľskými bielymi ružovými kvetenstvami, pevne zahalenými pobočkami. Počas kvitnutia Apple Tree vyzerajú solídne biele gule.

Stromy rastú rýchlym tempom, pridáva sa na jeden rok do výšky 25 cm, postupne spomaľujú rast s rastúcimi výťažkami. Fertilita Apple Tree Jeromini získava postupne, takže do 8. ročníka rastu môžu dať približne polovicu maximálnych výnosov a od 14 rokov dosahuje 100 kg jabĺk z jedného stromu.

TECHNICKÉ ZDROJECH APLIKAČNOSTI PRIJATÉ Od polovice septembra. O mesiac neskôr sa môže najviac zrelé ovocie obrátiť, ak nemali čas na zhromažďovanie času. Plody sú perfektne uložené na novú plodinu.

Výnos

Medzi starými, poctenými rekordérmi zberu, ktorý je Antonovka, nový hybrid Jeromini nevyzerá ako víťaza, ale pre jeho rast a hymoriadny je považovaný za vysoko výnos. S právom na vykonávanie agrotechnických opatrení a priaznivých klimatických podmienok chovu z jedného dospelého stromu zhromažďujú od 60 do 90 kg zrelých a nezvyčajne chutných jabĺk.

Hybridná odroda patrí do samo-spokojných druhov a pre krížové opelenie v blízkosti ním je potrebné zasadiť jablkový strom Golden Deleistes, Gala alebo Fidži. Prilákať hmyz v záhradách v záhradách, semená Grass Nectaros, alebo sprej kvitnúce vetvy zriedeného sirupu cukru.

Ovocie a ich chuť

Zhromažďovať zrelé jablká Geromini Geomini od druhej polovice septembra. Plody majú ideálnu zaoblenú formu, mierne zúženú knihu. Krásna farba Burgundovej červenej farby ovocia, s malým bielym opeľovaním, vyzerá veľmi chutné a atraktívne. Pri hrudi voňavé buničiny okamžite prekvapuje svoj neobvyklý ružový alebo tmavý malinový odtieň, ktorej intenzita sa zachová na samotný jadro.

Sladké a šťavnaté jablká s výraznou arómou môžu vážiť približne 200 gramov. Vzhľadom na odolnosť voči Apple Apphers a iných chorôb sa ovocie rozlišuje čistota pokožky, nedostatok biologického poškodenia. Sú konzumované v čerstvej forme v priebehu sezóny, až do budúcej úrody. Vynikajúce vhodné na spracovanie pre šťavy, džemy a marmeládu.

Vlastnosti pestovania

Jeromini’s Apple Sire Seedlings si sadne rovnakým spôsobom ako iné odrody, na jeseň alebo na jar. Ak chcete zasadiť hybridnú odrodu, vyberte si dobre osvetlené, hladké oblasti, kde sú dosť plodné a nie príliš ťažké pôdy. Predtým potrebujú objasniť hĺbku podzemnej vody, aby sa nezačali pevné korene, keď stromy rastú. V prípade potreby sa vykonávajú drenážne aktivity, odstraňujú prebytočnú vlhkosť z územia Apple Orchard.

Pri pristátí medzi stromami v hodnostiach odchádzajú asi 4 metrov sklade pre rast. S znetvorenými odrodami musí byť vzdialenosť stromu jabĺk najmenej 20 metrov. Niekedy sú vysadené v šachovnom poradí, aby sa zabezpečilo najlepšie opelenie.

Príprava diery 60×60 alebo 80×80 cm sa vyskytuje obvyklým spôsobom, s odsávaním drenážnej vrstvy a obohatenia pôdnych živín na zametanie. Zvyčajne sa k pôde pridávajú kompost, popol a rašelina, a po výsadbe je hojne napojená pred zakoreňovaním.

Starostlivosť o novú triedu je včas zalievanie, ak je na ulici. Potrebujeme tiež: pravidelné buriny a mulčovanie roar zóny. Mladý strom sa môže voľne rozvíjať, ale v dospelosti potrebuje sezónne orezávanie a čistenie koruny zo starých, suchých a chorých pobočiek. Jar pod stromami robia minerálne hnojivá a po vytvorení blokovania, môžu byť zdvihnuté organickým.

Nesliežený, vysoký výnos, jedinečná dekoratívna, chuť a technická kvalita ovocia Apple Jeromini, aby táto odroda žiadala pre mnohé súkromné ​​a komerčné farmy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár