Apple Tree Krása Moskvy

 • Autori: Botanická záhrada Moskva Štátna univerzita
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Aróma: existuje
 • Hmotnosť plodu, g: 160
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Až 160 kg
 • Začiatok krému: 6-7 rokov
 • Načasovanie dozrievania: Jeseň
 • Odnímateľná splatnosť: Koniec septembra
 • Účel: Univerzálny

Pozrite si všetky charakteristiky

Medzi veľké množstvo odrôd a hybridov je jablká stromy krása Moskvy považovaná za jeden z popredných. Rastlina sa rozlišuje nenáschopnosť a univerzálnosťou. Ovocie odrôd sa rozlišujú vysoko chuťovými indikátormi, vhodnými na použitie v čerstvej forme a v konzervovaní. Pozoruhodná päta vám umožňuje ukladať ovocie vo vhodných podmienkach až do jari.

História odstraňovania odrôd

Pôvodcovia krásy Moskvy sú chovateľmi botanickej záhrady Moskvy štátnej univerzity. Práca používala slávne odrody Walesu a Antonovka.

Popis odrôd

Krása Moskva je silný, pekný rozmetací strom 3.5-4 metrov vysoký, s hustou zaoblenou korunou maľbou v sivých tónoch. Brownish vetvy majú štruktúru podobnú kostry a horizontálnym smerom. Krépum sa vyskytuje na koncoch výhonkov predchádzajúceho roka. Spí mierne dospievajúci, s krátkymi interbami, šošovica stredne veľkej konvexnej formy. Vetvy pokryté hustými veľkými listami s galantnými hranami.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Apple Tree má vážne pozitívne kvality, takže záhradníci majú záujem. Pros:

 • dlhá doba trvania;

 • Vynikajúca odolnosť proti mrazu;

 • Dobré spotrebiteľské vlastnosti;

 • Odolnosť voči chorobám.

Mínus možno považovať za potrebu tvorby koruny, pretože bez toho, aby prekonal obštrukciu čerstvého vzduchu.

Dozrievanie a plodenie

Odroda je známa pre svoje prasy – sadenice začínajú byť ovocie už 6-7 rokov po pristátí. Ovocie dozrievajú neskoro – odnímateľná splatnosť, ktorú dosahujú na konci septembra, v októbri.

Rastúce regióny

Keďže odroda bola zistená špeciálne pre oblasť Moskvy, Apple Tree je prispôsobený pre LENINGRAD oblasť, Moskvu a stredného prúžku Ruska.

Výnos

Hmotnosť natočeného ovocia z dospelého stromu je 160 kg.

Ovocie a ich chuť

Svetlo zelené ovocie, s červenaním v priebehu odnímateľnej zrelosti, majú správny tvar a hmotnosť až 160 gramov. Šťavnatý hustá buničina má kyselinu sladkú chuť a príjemnú arómu.

Vlastnosti pestovania

Pre vykládky sú zvolené solárne miesta pri zachovaní vzdialenosti medzi jamkami 4-5 metrov. Pri výbere terénu je potrebné vziať do úvahy podzemné vody – nemali by byť z povrchu pôdy bližšie ako 2 metre. Lepšie, ak bude miesto chránené pred studeným vetrom.

Pre výsadbu mladých sadenice pripravte jamy 80×80 cm. Načrtnuté miesto je obohatené o organické a minerálne hnojivá. Mladé stromy budú potrebovať podporu, takže kolíky sú inštalované v diere, ku ktorému bude možné viazať rýchly driek.

Starostlivosť o rastliny leží v burine a zavlažovaní prioritného kruhu. Plávanie pomôže nasýtiť pôdu kyslíkom.

TREENS Strom bude potrebovať povinné sanitárne prerezávanie a tvorbu koruny, inak silné zhrubnutie ohrozuje vyrovnanie parazitov a húb. Sanitárne trim sa vykonáva na jar a jeseň, odstránenie poškodených, chorých a sušených výhonkov. Na vytvorenie koruny budú potrebné špeciálne znalosti, ako je napríklad štruktúra dreva, metódy a schémy orezávania. Je to tvorba koruny, ktorá pomáha prijímať stabilné plodiny a chrániť zdravie stromu. Tvorba začína pristávajúci rok a starostlivo sledovať rozvoj rastliny.

Opeľovanie

Krása Moskvy je známa ako samozviditeľný ovocný strom, takže strom Apple by mal rásť v blízkosti rovnakého obdobia kvetov, ktoré môže pomôcť pri opekaní. Vhodné známky Je tu veľa, napríklad Zhigulevskoe, Grusovka, Antonovka a mnoho ďalších.

Podriadený

V prvých niekoľkých rokoch mladé stromy nepotrebujú ďalšie kŕmenie, ak je pôda správne naplnená pri pristátí. Apple Tree potom musí zadať živiny. Pružina robí hnojivá s dusíkom, leto – fosforom obsahujúce látky, jeseň – organické.

Odolnosť proti mrazu

Odroda je charakterizovaná dobrou odolnosťou voči mrazu a prenáša zníženie teploty na mínus 32-35 stupňov.

Choroby a škodcov

Apple Tree sa vyznačuje silným imunitným systémom a je vhodný proti chorobám a škodcom. Mierne veľké nebezpečenstvo je pre ňu pasáž, preto sú potrebné preventívne opatrenia vo forme spracovania insekticídov a fungicídov. Osobitná pozornosť by sa mala venovať trvalému pozorovaniu, aby sa detegovala rakovina. Toto je jedna z najhorších pláží pre ovocnú záhradu. Rakovina je schopná ju zničiť dva roky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár