Apple Tree Paper

 • Autori: Ns. A. Lavrik, L. ALE. ZhMurko (podpora Vologda)
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Hmotnosť plodu, g: 60-100
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Vysoká, 40-100 c / ha
 • Frekvenčná frekvencia: Takmer ročný
 • Začiatok krému: 4-5 rok
 • Načasovanie dozrievania: Leto
 • Odnímateľná splatnosť: Koncom augusta
 • Krvácanie: Až 2 mesiace

Pozrite si všetky charakteristiky

S rastom Apple Tree na letné miesto alebo v záhrade by ste mali vyzdvihnúť odrody, takže čerstvé jablká sú v lete, a na začiatku jesene a bližšie k zime. NECIPRISIAN, Dať lahodné ovocie uprostred leta je papier Apple Grade, ktorý je pestovaný a poľnohospodári a zaostrení.

História odstraňovania odrôd

Povzdový letný papier bol takmer pred 100 rokmi. Chovatelia Lavrika a Zhmurku pracovali na jeho eliminácii, ktorej účelom bolo vytvorenie jabĺkového vzhľadu, ktorý rýchlo dozrieva v krátkej letnej sezóne. Na základe nového typu boli použité semená odrôd Borovinka.

Popis odrôd

Apple Tree Paper je stredná trieda, ktorá dosahuje výšku 3-6 metrov obdĺžniku zaoblenou korunou miernej hustej. Strom má dobre vyvinutý koreňový systém a pobočky sú veľmi tenké a krehké, takže počas období vysokých výnosov niekedy stúpajú pod závažnosťou ovocia.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Apple Tree Paper je strom, ktorý sa často pestuje na svojich záhradkárov. Populárna trieda vďaka svojim početným funkciám:

 • Imunita chorôb;
 • Vysoká zimná odolnosť;
 • nenáročná starostlivosť;
 • Rýchla miera prežitia v rôznych pôdach;
 • Dobré ukazovatele výnosov.

Nevýhodou ovocnej kultúry zahŕňajú krehkosť pobočiek, malý mixér (až 50-60 dní) a obrovské rozmery stromu, ktorý zaberá veľa miesta na pozemku.

Dozrievanie a plodenie

Blossom začína na konci jarných mrazov a aktívne plodnice je veľmi natiahnuté, spadá na druhú polovicu augusta a trvá 3-4 týždne. Ovocný Apple Strom každý rok a ukazovatele výnosov v priebehu rokov rastú.

Rastúce regióny

Vzhľadom na vysokú odolnosť voči mrazu, teplo a suchám sa strom môže rýchlo prispôsobiť a rásť v akýchkoľvek oblastiach krajiny. Okrem toho, jablkový strom sa pestuje v Bielorusku a Ukrajine. Ovocný strom na 4-5 rokov rastu.

Výnos

Veľký výnos. Z jedného dospelého stromu pre sezónu môžete zbierať viac ako 80-90 kg jabĺk. V závislosti od klimatických podmienok sa môžu ukazovatele výnosov líšiť. Stimulovať stabilný zber pomôže manuálne ovládanie reťazcov na strome (extra) odstránené).

Ovocie a ich chuť

Stredne veľké jablká majú takmer bielu farbu s jasným červeným rozmazaným červenaním, hustou a hladkou kožou, jemné mäso a vysoká šťava. Hmotnosť jedného fetálu správnej zaoblenej formy je 60-100 g. Chuť jablká kyslé a kyseliny sú výrazne vyslovované. Ovocie sa pamätá nielen na chuť a šťavnatosť, ale aj aróma, ktorá vyžaruje strom počas obdobia kvitnutia, ako aj samotné jablká.

Vlastnosti pestovania

Pre výsadbu sadeníc, papier bude potrebovať starostlivo vybranú časť, ktorú potrebujete na prepnutie na zlepšenie cirkulácie vzduchu, čistý z burín, explodovať, robiť hnojivá, uistite sa, že mierne zvlhčovanie. Vhodné bude úrodná pôda ľahkého alebo slabo ležérneho typu.

Dôležitým aspektom je hlboký priechod podzemných vôd, pretože stagnácia vody môže nepriaznivo ovplyvniť systém koreňového sadenice. Pozemok by mal byť dobre osvetlený a uzavretý z návrhov a silného vetra.

Výsadba sadenice je možné skoro na jeseň (3-4 týždne pred mrazom) alebo na jar po otepľovaní pôdy, ale pred fúkaním obličiek.

Opeľovanie

Táto odroda jabĺk potrebuje krížové opelenie, takže jablkový strom s obdobím kvitnutia, ktorý sa zhoduje s papierom, je jeseň pruhovaný, melba, Antonovka,.

Podriadený

Správna starostlivosť znamená výrobu kŕmenia. V jesennom období sa potaš-fosfátové hnojivá vykonávajú pod ľuďmi, a na jar, na rozpustenie obličiek, bude potrebné zaviesť dusíkové látky.

Odolnosť proti mrazu

Stupeň je dostatočne odolná voči mrazu, takže nízke vysoké a dlhé mrazy nie sú desivé. Stromy sú schopné odolať indikátorom teploty do -30-35 stupňov, čo neovplyvní vývoj a plodnenie. S predĺženými mrazom, je potrebné izolovať trup, v neďalekej zóne a koreňový systém pomocou mulčovania.

Choroby a škodcov

Vďaka dobrej imunite nie je strom Apple vystavený scruff a plesne, avšak imunitný systém slabých. Aby sa zabránilo chorobám a inváziám škodcov, odporúča sa vykonávať preventívne opatrenia – striekanie. Okrem toho, v regiónoch s vysokou vlhkosťou a vlhkosťou, je potrebné monitorovať stav koruny v celej sezóne.

Recenzie Recenzie

Apple Tree Paper – to je častý hosť na plynomených oblastiach začínajúcich záhradníkov, ako aj poľnohospodári rastúci ovocie v priemyselnom meradle, preto je veľa stupňov.

Väčšina záhradníkov Všimnite si vysoko chuť vlastnosti plodov, že svetlá kyselina pripája pikvidáciu, nenársnosť odchodu (výnimka je dodatočná izolácia počas zdĺhavých mrazov), ako aj odolnosť voči chorobám.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: