Cherry Alice

 • Autori: Tsarenko B.Ns., Tsarenko N.ALE.
 • Sa objavili pri prekročení: Letná x peľová zmes (Damanka + Sandille + Light)
 • Rok predpokladov: 1997
 • Typ trupu: krík
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Koruna: oválny, stredný hrubý
 • Epishers: Hrubá, rovná, hnedá
 • Utiecť: Malé, predĺžené, oválne, tmavo zelené, pokrčené, s ťažkým vstupom a galantným okrajom
 • Kvety: Povrch, stredne veľké 2,6 cm v priemere poschodov, päťbod, lístky bledo ružové
 • Typ kvitnutia a plodovania: Solid na pobočke: Na ročnom a trvalšom dreve

Pozrite si všetky charakteristiky

Cherry Alice je populárny medzi dacnianmi kvôli ich všestrannosti. A tiež – príjemné podľa chuti, voňavé bobule. Ak pozorujete všetky pravidlá pestovania, potom môžete zabudnúť na niektoré z nedostatkov tohto druhu, strom bude zdravý a poskytne značnú úrodu.

História odstránenia

Ak sa ponoríte do histórie odrody, potom pochádza v roku 1979 na experimentálnej stanici záhradníctva Vniir (Ďaleký východ). Vo svojom vzhľade je kultúra povinná chovateľom v. Ns. a N. ALE. Tsarenko. Rôzne boli vytvorené odlíšením leta leta so zmesou peľ rôznych odrôd čerešní Sandillers, Svetlo, Damanka. V roku 1997 rastlina dopĺňala rady štátneho registra.

Popis odrôd

Od prírody je táto odroda relatívne nízky rast – asi jeden a pol metrov. Bush sa vyznačuje hustou. Vo forme – ovál. Rýchlosť rastu – priemer. Ak má rastlina mnoho rokov, potom farba kortexu na vetvy sivej a spať s bledými smallgradmi – „Lentichkov“. Obaja pobočky sú silné a rovné. Ukladanie hnedého krídla, našuchorené. Miniatúrne obličky, s ostrým koncom. Oválne a predĺžené listy, tmavé. Veľkosť kvetov – médium, okvetné lístky mäkkej ružovej, podobné tvaru s tanierikom.

Ovocná charakteristika

Bobule sú charakterizované formou vo forme oválu, ktorý má mierne odrezaný vrchol a viditeľný. Cherry zrelý veľký, zvážte od asi 3,3 gramov. Koža je natretá v tmavých burgundových tónoch, má okraj a extrémne tenké, čo zhoršuje prepravu ovocia. Telesná tmavá červená, s vysokou hustotou a juitevnosťou. Kostné odpojenie takmer nemožné.

Chuť vlastnosti

Cherry Alice Chuť – zmes kyslej a sladkej. Tastors dal svoj odhad 4,5 bodov z 5. Bobule tejto odrody umožňujú z nich niečo urobiť – džem, marmaláda, plutvy, nápoje.

Dozrievanie a plodnenie

Pretože opísaná odroda je plsť, potom je rýchly. Pri stravovaní mladých čerešne, môžete očakávať zber z nich na tretí štvrtý rok.

Cherry Alice Bloom sa vyskytuje v máji, okolo stredu mesiaca. Opísaná odroda pre čas dozrievania môže byť považovaná za médium, plody chuti v druhom desaťročí júla.

Výnos

Cherry Stupeň, ktorá sa uvažuje, poteší záhrady hrubého plodiny, s krídlom môže byť odstránený v priemere 8,5 kilogramov bobúľ.

Rastúce regióny

Geografia pestovania Cherry Alice Shirik, je to jej vlasť – Ďaleký východ a URAL, ako aj severozápad, Volga-Vyatsky, Meduvulzhsky, Sibírsky a ďalšími regiónmi.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Táto odroda sa prejavuje ako cenovo dostupné. Z tohto dôvodu, na získanie plodín vyžaduje, aby poliačné rastliny vedľa neho. Úlohy z nich môžu vykonávať iné odrody plstených čerešní, v rovnakom čase, buď stromy, ako je alycha, marhuľový, slivka, broskyňa, mandle.

Pristátie

Preložiť do otvorenej pôdy mladé čerešne sú povolené na jeseň a na jar. Avšak, jar (apríl) je vhodný pre takýto proces, pretože sadenice majú rezervu času na pestovanie do chladných mesiacov.

Pri výbere miesta pristátia sa dodržiava niekoľko podmienok:

 • Územie nie je zbavené slnečného svetla;

 • Pôda nie je kyslá;

 • Zloženie pôdy – svetlo.

Je možné pochopiť, že semenádlo je pripravené na pristátie, malo by to byť:

 • impozantné výhonky;

 • dobre rozvinuté obličky;

 • Dlhý koreňový systém, na ktorom nie sú poškodené.

V predvečer výsadby, korene rastlín mierne skrátiť a ponorte do zmesi popola a ílu (môžete pridať stimulujúci roztok roztoku)

SALING CHERRY, je potrebné zabezpečiť, aby vzdialenosť medzi sadenice sa rovná jednému a pol metrom a šírku a hĺbku jamiek – pol metra. Dno jamiek by mala byť pokrytá zmesou prírodných hnojív a pôdy. Rastlina je umiestnená v diere vo vertikálnej polohe, nespavosť zaspáva krku. Potom je pôda potrebná na navlhčenie, kompaktné a mulčovacie rašeliny.

Pestovanie a starostlivosť

Po výsadbe Cherry Alice je potrebné ho znížiť včas, voda, krmivo, chrániť proti hlodavcom.

Postup na prerezávanie sa vykonáva na jar alebo na jeseň, urob to, aby:

 • omladiť;

 • zabrániť neobmedzeným rastom pobočiek;

 • tvar koruny.

Zavlažovanie je najlepšie podávané v malých častiach, takže neexistuje prebytočná vlhkosť. Je potrebné kŕmiť čerešňa po ukončení procesu kvitnutia a vo fáze tvorby boutonov a ovocia.

Spravidla, na jar, pôda robí dusík, a v jesennom období – draslíka a fosforu. Aby sa ochránil proti hlodavcom, odporúča sa zabrániť kufru čerešňových reeds, výhonky malín, streľby sladkostí.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Cherry Alisa sa vyznačuje veľkou odolnosťou voči takýmto dobre známym ochoreniam, ako je cockelóza a susosososporióza. Rastlina je však vystavená riziku infekcie moniliózou (v prítomnosti nadmernej vlhkosti).

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Táto odroda s počesť prenesie zimné mrazy a jarné mrazy a stále má veľa odolnosti v suchu. Nemá rád močarúcu alebo silnú pôdu.

Recenzie Recenzie

Pre čo najextuje, záhradníci sú pozitívne reagovať o Alice’s Grade, priťahuje harmonický chuť čerešní a dobrá schopnosť rastliny prispôsobiť sa charakteristikám klímy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: