Cherry Fairytale

  • Autori: Tsarenko B.Ns., Tsarenko N.ALE.
  • Sa objavili pri prekročení: Letná x peľová zmes (Zelecká ružová + červená)
  • Rok predpokladov: 1999
  • Typ trupu: krík
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: oválny, stredný hrubý
  • Epishers: Hrubá, hnedohnedá, dospievajúci
  • Utiecť: Malé, tmavo zelené, pokrčené, s dvojstupňovými hranami
  • Kvety: Prekvapujúce, stredne veľké 2,6 cm v priemere mince
  • Typ kvitnutia a plodovania: Solid na pobočke: Na ročnom a trvalšom dreve

Pozrite si všetky charakteristiky

Medzi rôzne druhy čerešňových druhov sú mimoriadne populárne u odrôd, ktoré môžu pomôcť a ovocie prakticky v akýchkoľvek klimatických podmienkach. Toto môže byť pripisované rozprávke Cherry Grade Fairy.

História odstránenia

Felt Cherry Fairy Tale sa objavil na ďalekovej experimentálnej stanici Vniir v 1986. Autori druhov sú chovateľmi Tsarenko. Ns. a Tsarenko N. ALE. Ako rodičovské formy používali čerešňové leto a zmes peľu semenáčikov ružovej a triedy červenej. Na štátnom trhu chovných úspechov Ruskej federácie sa táto kultúra objavila v roku 1999. Odporúča sa pre kultiváciu čerešňa v celej krajine.

Popis odrôd

Rozprávkový príbeh je strednodobý Bush s úhľadnou oválnou korunou, ktorá je mierne zahustená tmavými zelenými listami. Vyznačuje sa čerešňou buscher s náročnými vetvami sivastickej farby s výrazným peelingom, mladým hnedým únikom s výrazným vstupom a trojitými špičkovými obličkami odchýlený od výhonkov. V priaznivom médiu, skorumpovaný čerešňový strom rastie vo výške 110-130 cm.

Cherry Bloom Falls na obdobie od 20 do 26 rokov. V tejto dobe je Bush hojne pokrytý krásnymi päťbodovými kvetmi ružovej farby. Tvorba bariér je kontinuálna, v celej oblasti a len na ročnom a dvojročnom dreve. V každej kvetenstve 1-2 kvetu.

Prečítajte si viac  Paradajka

Ovocná charakteristika

Cherry Tale je rozsiahla odroda. V bobule je rozšírený oválny formulár so zaobleným vrcholom. Pestovať čerešne vážiace 3,3 gramov. Zrelé bobule sú rovnomerne pokryté tmavou burgundovou farbou s lesklým povrchom. Brušný šev je vyjadrený v tvare pásu. Skin Berry je tenká, hladká, s sotva viditeľnou pľuzosťou. Držať bobule na plody strednej hrúbky. Oddelenie polosuchu, takže preprava na dlhé vzdialenosti nie je tolerovaná. Čerešne.

Účel univerzálnych plodov – Cherry jesť čerstvé, variť komprimuje, používa sa pri varení, konzerv, mrazené a recyklovať.

Chuť vlastnosti

Táto odroda sa vyznačuje dobrou chuťou. Červená buničina má jemný, mäsitý, mierne lesk a šťavnatú štruktúru. Chuť v bobule Harmonické – Sour-Sweet, doplnená slabá vôňa. Jemná kosť je vážne oddelená od buničiny. Červená šťava má hrubú a nasýtenú konzistenciu. Zloženie čerešnej buničiny zahŕňa viac ako 7% cukrov a takmer 1% kyselín.

Dozrievanie a plodnenie

Rozprávka je strieborná trieda s priemernou zrenia. Ovocie strom sa začína 4. rok po pristátí. Spread bobule spolu, preto je studená fáza plodovania. Vrchol dozrievania čerešní spadá na obdobie od 17. júla do 24. júla. Rewind Zrelé bobule na strome sa neodporúča, pretože buničina môže získať ťažkú ​​chrupavku. Trvanie života The Cherry Bush Tále je 15-17 rokov.

Výnos

Napriek kompaktnosti kríka môžete odstrániť bohatú zber pre sezónu. V priemere jeden Bush dáva až 10 kg bobule.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Rozprávkový príbeh je druh vlastného viditeľného, ​​takže bez priečny opelenie nemôže robiť. Donor Stromy by mali kvitnúť súčasne s týmto typom. Najproduktívnejšími opeľovačkami sú tieto odrody: Východné, Alice a Jubilejné. Odborníci odporúčajú pristátie aspoň 2 opeľovačky.

Pristátie

Cherry sadenice môžu byť vysadené a na jar – pred začiatkom vegetácie a na jeseň – mesiac pred stabilnými mrazmi. Je dôležité, aby sa rešpektovala vzdialenosť medzi plantážmi – 2-3 metra. Dobrí susedia pre Cherry Fairy Tale sú Rowan, Hrozno, Cherry. Výsadba sadenice vybral jeden-dva-rok-starý so zdravým koreňovým systémom.

Prečítajte si viac  Tomato Alenka

Pestovanie a starostlivosť

Pre cherry sa odporúča vybrať slnečný graf so silným vetrom. Bush na výške je vysadený, ale nie v nížinách, inak kvôli stagnácii koreňov vlhkosti.

Poľnohospodárske inžinierstvo ovocia a bobule kultúry je pomerne jednoduché – zalievanie počas období silného sucha, takže hnojivá dvakrát za sezónu, omladzujúca zastrihávač 1 krát za 5 rokov, ročné odstránenie suchých vetvičiek, ochutených a mulčovanie pôdy, prevencie ochorení, ako aj inštalácia jemnozrnnej mriežky, ktorá chráni proti hlodavcom.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vďaka dobrej imunite, odroda nie je prekvapená cokkkomikóza, to je veľmi zriedka chorí s swstoporiózou a hrdzou. Jediné ochorenie, ku ktorému neexistuje žiadna imunita v čerešníku, je monilióza. Cherry škodcovia nie sú napadnuté, pretože prekážka je príliš tesné listy.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Rozprávka je odolná voči mrazu a prispôsobená suchu. Okrem toho, cherry ľahko toleruje teplo a krátku tieň. Je pohodlné rásť čerešňovým puzdrom na hlinku, železo-podzolové pôdy, chrajtom a piesočnatých pôd s neutrálnou kyslosťou a hlbokým tečúcim prúdom podzemnej vody. Nižšia kyslosť pomôže vápne každých 5 rokov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: