Cherry Morozovka

 • Autori: T.V. Morozova (záhradníctvo. A.V. Michurina)
 • Typ trupu: drevo
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Koruna: MOŽNÁ HUSTAŤ
 • Epishers: Veľká, sivá-zelená, so stredným počtom leisérií
 • Utiecť: stredná veľkosť, úzko tvar, s bobble domy, hladká reliéf, zelená maľba s trblietkom, bez padania
 • Kvety: Veľká, biela, korekčná
 • Plná veľkosť: Veľký
 • Formulár: zaoblené, so zaobleným vrcholom, s prehlbovaním na základni plodu
 • Maľovanie ovocia: Tmavo červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Cherry Frost, objavil sa na konci dvadsiateho storočia, zvážil jeden z najlepších v sérii venovaných domácich vedcov. Úžasné v ich chuťových vlastnostiach ovocia, silný potenciál udržateľnosti na nestabilné podmienky pestovania a chorôb, vhodný pre poľnohospodárske a súkromné ​​záhradné pozemky.

História odstránenia

Kultúra sa objavila v dôsledku výskumných diel vykonávaných skupinou špecialistov pod vedením t. V. Morozova, ktorá pracovala na Záhradníckom inštitúte. Michurina. Ako „rodič“, sadenice Cherry Vladimir, spracované špeciálnym chemickým mutagénom. V roku 1988 bola kultúra zameraná na štátny test. Účel ovocia univerzálny. Úroveň prepravy je dobrá.

Odporúča sa pre kultiváciu na severozápadnom, centrálnom, Nizhnevolzhsky, Modmenmenskom, severnom kaukazskom a centrálnom regióne Black Zeme.

Popis odrôd

Kultúrne stromy sú priemerné (do 2,5 m), s vyvýšenými silnými vetvami, ktoré tvoria široké a nie veľmi hrubé koruny. Na kmeňoch zrelých výhonkov, kôra svetlo hnedých odtieňov a mladších vetiev šedej zelenej farby. Na výhonkoch sa vytvorí priemerný počet šošoviek. DOPTERS Stredne veľkého rozmeru, úzko pripojená konfigurácia, s dvojstupňovacím dressingom, hladkým reliéfom, brilantnou nazelenou farbou, nie publikáciou. EXTRACURONS ANTHOCYANÓNY TÓNY. Zväčšený, biely, zaoblený, nadržaný.

Zvláštnosti reprodukcie kultúry sú vulgarizujúcou a pomocou zelených odrezkov.

Plusy kultúry zahŕňajú:

 • vysoký stupeň odolnosti proti kopulácii, dokonca aj v obdobiach hromadných lézií čerešní rôznych odrôd;

 • stabilná úroveň výťažku;

 • vysoký stupeň odolnosti voči suchu;

 • Vynikajúce chuťové vlastnosti ovocia;

 • Vynikajúca kvalita čarodejníctva;

 • Kompaktné stromy;

 • Príležitosti pre jeho pestovanie ako kultúra podobná stĺpci;

 • Vzhľadom na priemerné obdobia kločiek je možné získať výnosy aj v severných regiónoch;

 • prítomnosť príležitostí na mechanizované čistenie ovocia;

 • stabilita výnosov aj za podmienok klimatickej nestability;

 • dobré oddelenie kostí z metra.

Minusy:

 • sebazerateľnosť kultúry;

 • V severných regiónoch zóny Black Zeme môžu byť moderované drsnou zimovou zimovou;

 • Ovocie nie sú veľmi pevne pripojené k mrazenému, to znamená, že môžu byť uložené pod vplyvom silného vetra.

Ovocná charakteristika

Plody sú veľké (4,8-5,1 g), sú natreté grilom (tmavou červenou), s podobnou farbou a buničinou a džúsou. Konfigurácia bobule zaoblený, so zaobleným vrcholom a malým slamou v oblasti ovocnej základne. Brušný šev je takmer zhoršený, žiadne kryté body. Mäsová konzistencia zhutnená, s množstvom šťavy. Oválna veľkosť tvaru kostí, oddelená od buničiny. Významná časť bobúľ je vytvorená na pobočkách sušienky, oveľa menej – na ročných rastoch.

V chemickej stanici, ovocie zahŕňajú: cukor – 10,5%, kyseliny – 1,37%, askorbíny – 30 mg / 100 g.

Chuť vlastnosti

O chuti vlastnosti bobule dezert, sladké, s priemernou úrovňou kyslosti, s hojným vkladom. Najčastejšie sa používa v čerstvom stave, spracováva výlučne zostávajúcu časť plodiny.

Dozrievanie a plodnenie

Sochová úroveň je dobrá – jesť plody možné 3-4 roky rastu stromov. Termín starnutia plodov na strednej úrovni – čas na penenie sa vyskytuje v druhom desaťročí júla, čo umožňuje v mnohých regiónoch kultivácie, aby sa zabránilo neskorému chladenie, čaká na masový vzhľad včely a iných opeľovacích hmyzov.

Výnos

Stredná úroveň výnosu plodín – 50-60 c / ha. Možné mechanizované jedlo z bobúľ (vibrácie).

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Kultúrno-vizuálne. Zo odrôd opeľovačov budeme zdôrazniť použitie Michurinského, Lebedyana a Zhukovského.

Pristátie

Vlastnosti kultúry spolkovej krajiny sa nelíšia od iných odrôd. Príslušný výber umiestnenia vykládky, priľahlých rastlín a prítomnosť významného množstva organických organických organizácií zostáva.

Na jeseň odporúčame pristáť v južných zemepisných šírkach. Na iných miestach – na začiatku jari, pred zjavením obličiek. Jediné prehlbovanie sa pripravuje od jesene.

Je logické umiestniť obec v blízkosti južnej strany zabezpečenia alebo budovy. Bočné svahy – dobré miesto na pôdu. Vzdialenosť od oplotenia alebo budovy by mala byť najmenej 3 m. Podzemné vody by nemali byť umiestnené bližšie ako 2 m od okraja pôdy.

Najvýhodnejšie pôdy – Chernozem a ľahké Suglinki. Kyslé pôdy musia byť premiestnené pomocou vápna alebo dolomitovej múky, hustých pôd zriedených pieskom.

Kultúry – Poliatria a iné rastliny by nemali tieňové sadenice čerešňa. Neodporúčame o čerešní na rastliny kríkov s plazivým, rýchlo rastúce korene (more Buckthorn, malina a BlackBerry). Nežiaduce susedov a čierne kríky. Orechy, duby, breza, Linden a javor utláčajú stromy cherry.

Po zakorenení kultúry a výskytu obdobia chladničky odporúčame pristátie v blízkosti stromov pôdnych rastlín, čo uzavrie korene z solárneho tepla a bude udržiavať vlhkosť.

Svietidlá v tom istom roku asi 80 cm vysoké a 2-ročné stromy do 1,1 m s dobre rozvinuté korene sú zakorenené.

Je dôležité si uvedomiť, že nazelenotné odtiene kmeňov označujú úplne jazdcovité drevo a výška 1,5 m – o prítomnosti prebytočného kŕmenia.

Pred pristátím sú sadenice nasiaknuté 3 hodiny vo vode. Stromy s otvorenými koreňmi sa uchovávajú vo vode asi jeden deň, pridá sa „heteroacexín“. Výstupné vybrania Pripravte v priemere 60-80 cm a hĺbku 40 cm. Počas vylodenie pozorujeme vzdialenosť od krku na povrch pôdy asi 5-7 cm. Horná vrstva pôdy musí obsahovať až 1 vedro humusu a asi 50 g a superfosfát a potašové soli. Potom zavlažovanie – 20-30 litrov vody pod každým sadením.

Pestovanie a starostlivosť

V prvej vegetatívnej sezóne sú sadenice zavlažované ako sušenie pôdy, systematicky rozbitie a tavenie burín. Ďalej, keď sú zakorenené, pôda je hydratácia v neprítomnosti zrážok a na jeseň – v procese vlhkosti.

Požadovaná frekvencia zavlažovania nie je častejšie dvakrát za 30 dní, dokonca aj s horúcim a suchým počasím, by mal byť asi 2-3 -3rdy.

Zavlažovanie Koniec 14-21 dní pred jedlom ovocia, inak bobule začne praskanie.

Kultúra reaguje na prísady hnoja. Minerálne prísady sa vykonávajú s prihliadnutím na skutočnosť, že dusíkaté a draslíkové aplikácie by mali byť veľa a fosforečné – oveľa menej.

Vyžaduje sa sanitárne a tvarovacie orezávanie. Osobitná pozornosť v tomto zmysle vyžaduje červené čerešky.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Kultúra má tak významný imunitný potenciál proti ochoreniu cokkkomikózy, ktorá je s nimi extrémne infikovaná aj počas epifýlácií. V preventívnych účel sa stromy spracovávajú s kompozíciami obsahujúcimi meď, a po listoch listov – vitality železa. Škodcovia desekticídy.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Vysoká úroveň zimnej odolnosti umožňuje kultúru rásť v oblastiach so stredne ťažkými a chladnými klimatickými podmienkami. Jej kvetinové obličky sú niekedy zmrazené výlučne v severných zemepisných šírkach Chernozému. Drevo sa drží a silnejšie mrazy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: