Cherry Tomato Cherry

  • Autori: E. N. Andreeva, S. L. Nazina, M. A. USHAKOVA, A. N. Andreeva (LLC ‚semenerovodická firma „Tomagros“)
  • Rok predpokladov: 2008
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre celok-fucked konzervovanie
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 112
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky pre uzavretú pôdu
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 200 alebo viac

Pozrite si všetky charakteristiky

Sadovy-deti z Cherry Group si vychutnávajú špeciálnu lásku. Prvá paradajka mala štandardnú červenú farbu, ale chovatelia aplikujú veľa úsilia, aby boli ešte viac dekoratívne. Teraz na stole môžete vidieť celú zbierku viacfarebných omrviniek a dokonca aj rôzne formy – od klasického kolesa do hrušky a predĺženia. Cherry Black je inteléminantová odroda určená na pestovanie v skleníkoch, ktorých fialové plody sa používajú v čerstvých a pre celok paliva.

História odstránenia

Rozmanitosť bola priniesla chovateľmi chovu spoločnosti a firmy produkcie semien spoločnosti Tomagros. N. Andreva, S. L. Nazina, M. A. USHAKOVA, A. N. Andreeva. Rok predpokladov na použitie 2008.

Popis odrôd

Vysoké kríky dosahujú dvojmetrové výšky a pokryté tmavými zelenými listami. Paradajkové kvety tvoria stredné kvetenstvo a veľký počet rán – zhora nad dolnou rastlinou je pokrytá dlhými kefami purpone-hnedých alebo tmavých fialových plodov. Rastlina má výhody aj nevýhody.

Výhody

Chybne

Vysoký výnos

Neobmedzený rast vyžaduje zovretie a konštantné poklepanie

Až 20 plodov na jednej kefke

Vedľa intenzívnej tvorby krokov

Roztiahnuté dozrievanie

Povinné včasné zber – na Bush Ohromení ovocie môže prasknúť

Harmonický vkus, vyvážené sladké a kyseliny

Strieborná odolnosť počas tepelného spracovania

Prípustnosť výparných plodov

Vysoká dekoratívnosť

Silná imunita

Zvýšený počet ANTHOCIANOV nielen vysvetľuje nezvyčajnú farbu ovocia, ale robí ich užitočnejšie ako klasická červená. Komponent sa získa bez rušenia genetického inžinierstva, prirodzene od divokých predkov.

Hlavné kvality ovocia

Nezrelé zaoblené malé objemy natreté v zelenej s čiernotou. V čase technickej zrelosti zmenia tieň na fialovej hnedej. Hmotnosť zrelých paradajok 18 gramov.

Charakteristiky

Šťavnatá svetlá buničina čerešní čierna má dezert sladkú chuť a pokryté hustou, ale tenkou hladkou kožou, 2-3 semená hniezda obsahujú malé semená.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajkový stredoveký – dátumy dozrievania 112 dní, čas zberu sa natiahol od júla do septembra.

Výnos

Rozmanitosť je zaznamenaná ako veľmi plodina, od štvorcového metra na 3,5 kilogramov ovocia, čo je dosť veľa pre 18 gramov babes.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Paradajky rastú, časovú osi semien koncom marca – začiatkom apríla. Dokončené sadenice sú zasadené na pravidelné miesto v skleníku na konci apríla – v polovici mája v závislosti od regiónu.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Cherry Tomato Cherry

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Cherry Tomato Cherry

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Cherry Tomato Cherry

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Počas prípravy Groza drží schému 40×60 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda sa vyznačuje dobrou klíčivosťou a silnými rastlinami. S jeho kultiváciou, tvorba kríka v 1-2 trupe, podväzok stoniek a pare. Takéto opatrenia zvyšujú kvalitu plodia, zníženie počtu výhonkov, poskytujú zdravšie mikroklímu v skleníkoch. Príliš veľký objem zelenej hmotnosti vedie k zvýšeniu úrovne vlhkosti, a to zase hrozí vzhľad fytoofulára.

Pre vykládky sa pôda pripravuje vopred, venuje osobitnú pozornosť priepustnosti vzduchu a plodnosti pôdy. Paradajky milujú pôdu s neutrálnou kyslosťou. Pri príprave jamiek odstránili Zem obohatenú o organické a minerálne hnojivá, drevený popol a vápnik Selututyra. Ak sa v skleníku nenainštalujú permanentné zákopy, vklady sú upevnené v každej jamke ako budúcu podporu pre vysoké rastliny. Po výsadbe sadeníc je zhutnená zem okolo kmeňa, rozliate dobre rozliate teplotu nepriamej vody. Nasledujúci deň, prioritné úvery kruhov poskytovať prístup kyslíka.

Všetky následné starostlivosť o paradajky sú pravidelné zavlažovanie, burín, kŕmenie, uvoľňovanie, preventívne liečby chorôb a škodcov. Tvorba Bush leží nielen v kroku, ale aj v desibiacom bode rastu. Podobný vstup umožňuje presmerovať silu závodu na dozrievanie už pletenie ovocia, inak cherry čierna bude pokračovať v zvyšovaní dĺžky, tvoria kvetenstvo, tvoriť ranu. V horúcich oblastiach, s dlhou letnou sezónou, takýto prístup sa môže ospravedlniť, pretože paradajka má dostatok času na naliehanie všetkých plodov. V chladnejších regiónoch musí rast obmedziť.

Urobiť kŕmenie začína približne od tretieho týždňa po výsadbe sadeníc – výkonné rastliny pomerne rýchlo absorbovať živiny z pôdy. V období rozšírenia vegetatívnej hmotnosti sú paradajky potrebné dusíkom, počas bootonizácie a po potrebe potašovfosforečných hnojív. Okrem toho, počas celého obdobia tvorby zins, plody paradajok sú kŕmené s trvalým riešením z popredia, fermentovanými rebrami s pridaním zvyškov chleba, výkonných burín. Infúzia sa pripraví v tesne uzavretej kapacite, až kým sa nezobrazí zjavná aróma smiechovej hmoty. Zavlažovaný pod koreňom – ​​0,5 l infúzie na večere vody.

Cherry Tomato Cherry

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Cherry Tomato CherryKvasinkaCherry Tomato CherryKyselina boritáCherry Tomato CherryJódCherry Tomato CherryPopolCherry Tomato CherryVápnik selitraCherry Tomato Cherrykyselina jantárováCherry Tomato CherrySérumCherry Tomato CherryPeroxid vodíkaCherry Tomato CherryKuracie vrhCherry Tomato CherrySódaCherry Tomato CherrySpievaťCherry Tomato CherryMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Napriek silnej imunite má trieda zraniteľnosť podľa nepriaznivých podmienok pred vírusovou infekciou, plesňovými chorobami a škodcami. Aby sa zabránilo vrchnemu hnilobe, v zemi sa pridá na jednej polievkovú lyžicu dreveného popola a dusičnanu vápenatého. Z fytoofluorózy šetrí pravidelné vetranie a kontrolu nad vlhkosťou. Plážové skleníky je bielyflink a slovo, zatiaľ čo cobweb kliešť je nekontrolovateľný na otvorených priestoroch. Pre vykládky je potrebné pozorovať a preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Cherry Tomato Cherry

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Cherry Tomato Cherry

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Cherry Tomato CherryPhytofluoroCherry Tomato CherryNafúknutý rosaCherry Tomato CherryVrcholCherry Tomato CherryClapporiosCherry Tomato CherryŠedý ganilCherry Tomato CherryTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Cherry Black sa pestuje v skleníkoch, ale v južných oblastiach záhradkárov kultivuje odrody a na otvorených pôdach. V chránených podmienkach, paradajková rastlina takmer vo všetkých okresoch, okrem polárnej oblasti. Toto je North, Severozápad, Central, Volga-Vyatsky, Central Chernozem, North Caukazský, Stredné oprávnené regióny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár