Goosery čepeň čeľuste larous

  • Typ rastu: stredný odolný
  • Popis kríka: Silný, sférický tvar, vetva strednej hrúbky, arcual zakrivené, početné
  • Stolička: Slabý
  • Špice: Single, Double a Triple, hnedá, stredná dĺžka, ostrý
  • Hárok: Plechová doska s tromi piatimi lopatkami a hlúpymi zubami pozdĺž okraja
  • LOKUMENT: Nachádza sa len pri základoch mladých výhonkov
  • Veľkosť bobule: Stred
  • Hmotnosť bobúľ, g: 3-5
  • Bobuľový formulár: zaoblené alebo mierne podlhovasté
  • Bery: Dark čerešňa, takmer čierna, pokrytá voskom RAID

Pozrite si všetky charakteristiky

Booker Farmer Chelyabinsk Looky vám umožňuje dosiahnuť dobrý výsledok. Avšak, iba zručný záhradníci môžu túto rastlinu kompetovať. Dôležitú úlohu hrá výslovný výber pristávacích miest a dodržiavania opatrení na starostlivosť, pre ktoré sú veľmi dôležité objektívne informácie.

Popis odrôd

Chelyabinsk Slackish Goosebers označuje počet univerzálnych bobuľových plodín. Toto je priemerná rastlina. Hrubý Bush v tvare vyzerá ako misa. Jeho pobočky sú mierne tuk. Sú početné a dôkladne ohnuté do oblúka.

Strieky sú tam, ale ich veľmi málo; Zoznámte sa s jedným a dvojitým a dokonca aj triple hrotmi. Sú veľmi ostré. Stoličky sú charakteristické len pre základy mladých výhonkov. Dosky listých pozostávajú z 3-5 nožov. V okrajoch tvoria tupé zuby.

Charakteristické pre bobule

Ovocie Chelyabinska Slabolene mastné husto majú priemernú veľkosť. Ich hmotnosť je od 3 do 5 g. Typický zaoblený alebo mierne podlhovastý geometrický tvar. Dark čerešňa, prakticky dosahuje čiernu, bobule, majú vosk. Peel nie je zverejnená.

Chuť vlastnosti

Pre egrešu tejto odrody, kyslá sladká chuť. Bobule sa vyznačujú atraktívnou arómou. Nie sú uvedené žiadne negatívne gastronomické účinky.

Dozrievanie a plodnenie

Čeľabinsk Larný – má priemerný čas dozrievania. Najvyššia produktivita dosiahne 5 alebo 6 rokov vývoja.

Výnos

Zber ovocia sa pohybuje od 6 do 7,6 kg na 1 Bush. Takýto rozptyl produktivity znamená dôležitosť poveternostných podmienok. Je však potrebné venovať pozornosť opatreniam na znepokojenie nad vykládkami.

Pristátie

Pre túto odrodu je veľmi dôležité dobré slnečné svetlo. Na íle, hlinky a samosprávy sa takáto rastlina rozvíja dobre. Odporúča sa však opustiť svoju kultiváciu na kyslá, mokradí alebo vysoko mraziacich krajinách. Kultúra Samoplodná. Preto to takmer nevyžaduje pristátie poliežkov. Na pol mesiaca pred pristátím sa stránka odporúča vyčistiť.

Do pôdy. Veľkosť pristávacích jatov je 50x50x50 cm. V posledných 2-3 hodinách pred nástupom na palubu je potrebné zvládnuť korene s prípravou „heteroaceuxin“. Každý Bush zavinený 10 litrov vody. Pri vypovedaní je tiež potrebné mulčovať Zem.

Pestovanie a starostlivosť

Orezávanie by malo byť zapojené alebo na jeseň, alebo čo možno najprv, až kým sa nehnieš o šťave. S týmto postupom nie je ponechaných viac ako 5 mladých výhonkov. Všetky sušené a deformované vetvy musia byť odstránené. Kŕmenie v prvých dvoch rokoch sa nevykonáva, za predpokladu, že pôvodne pristávacia diera klesla takto. V tretej sezóne na konci mája alebo v prvých letných dňoch, kŕmenie dusíkovými kompozíciami; V jesenných mesiacoch hnojivo nepoužívajú nevyrovnanie neskorého rastu.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Väčšina z goosebers ochorenia čeľvačkoviny, ktorá je zadarmo toleruje vynikajúce. Je schopný odolať Amerikám Torment Dee a Fungom Ailance. Špecifické škodcovia nie sú opísané.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Táto gooserry môže prežiť pomerne drsnú zimu. Je tiež odolný voči suchu rastliny. Samozrejme, pomáhať pristálové kríky v ťažkých poveternostných podmienkach stále užitočné. Je na oplátku, že sa nazýva dobrým silným zberu.

Recenzie Recenzie

Dostupnosť takéhoto šípky je pomerne veľká aj s otvoreným koreňovým systémom. Loď, naozaj, nie, čo je veľmi pohodlné pri odchode a čistení. Stojí za to zvážiť a taká výhoda ako vysoká praktická kvalita bobúľ. Všeobecne platí, že ide o zaujímavý green-ročný stupeň. Avšak, úspech nie je taký jednoduchý a stále musí študovať vlastnosti kultúry.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: