Hrozno Ruské Concord

 • Autori: A.V. Michurin
 • Účel: Univerzálny
 • Bery: Tmavo červená, s fialovým odtieňom
 • Chuť: Isable, labro
 • Čas dozrievania (filter): Skoro
 • Čas dozrievania, dni: 128
 • Odolnosť proti mrazu, ° C: -Try
 • Výnos: 70-80 c / ha
 • Typ kvetu: Funkčne ženy
 • Hustota luny: Stredná hustota

Pozrite si všetky charakteristiky

Hrozno – populárna rastlina, ktorá je v dopyte nielen zo skúsených, ale aj z začiatočníkov záhradkárov. Najmä preto, že existuje veľa odrôd rezistentných ochorení, ktoré nevyžadujú osobitnú starostlivosť. Patrí medzi ne Russian Concord.

História odstránenia

História rôznych hrozno Concord začala s vytvorením americkej verzie. Tento druh domácich chovateľov sa pripojil k rozmanitosti Amur. Tak, šťavnaté a sladké bobule so zaujímavou chuťou získali odolnosť a silu mrazu. Nachádza sa ruský konced v polovici dvadsiateho storočia a čoskoro sa odroda vyhrala popularitu a šíri po celej krajine. Môžete ho chovať aj v strednom pruhu Ruska a na severe.

Popis

Triediť Russian Concord odkazuje na stolové víno. Vizuálne vlastnosti sú nasledovné:

 • Bush je silný, silný, aktívne rastie;

 • Typ viniča patrí do Lianovide, takže sa často používajú na výzdobu klenutých a iných štruktúr;

 • Veľké lístie, typ, ktorý sa rozrezal, ale slabo, existuje silná opomenutie nižšie;

 • Na vrchole listu má lesklý voskový typ;

 • Koža hustá;

 • Funkčne kvitnú typu ženého;

 • Vyčerpanie petaratu je otvorené, spodná časť ostrého vzhľadu sa podobá lira;

 • Výhonky sú aktívne, masívne tvorené;

 • Odolnosť voči mrazom, chorobám a škodcom.

Čas dozrievania

Čas dozrievania tohto priemeru odrody. Obdobie starnutia z tvorby obličiek na dosah splatnosti splatnosti v priemere – 128 dní.

Bozk

Táto odroda zväzku má stredné veľkosti, občas je veľké, forma sa vzťahuje na valcové. Typ rozbitia, ich priemerný priemer.

Bobule

Ovocie ruských concordes sa vyznačujú nasledujúcimi charakteristikami:

 • Berry mäsitý, veľmi šťavnatý;

 • tvar;

 • Koža je priemerná hustota;

 • Farba ovocia sa líši od ruže na tmavú červenú s odtieňom fialovej palety, postupne sa farby zhasne do tmavej modrej;

 • V semenách je koža terapeutický resveratrol.

Prečítajte si viac  Všetko, čo potrebujete vedieť o Zemlik

Chuť

Ruská Concord odkazuje na stolovanie a víno, ochutnať svetlé, bohaté, s výhľadom na jahodovú chuť. Ovocie sú celkom sladké, aróma je podobná Isabella, okrem straračských poznámok, sú tam čierne ríbezle. Vynikajúca chuť a vôňa, aby sa trieda dezerticky významná.

Výnos

Hladina výnosu kolíše od 4 do 6 kg od každého kríka. Z jedného hektára je asi 70-80 ° C. Vysoký výnos umožňuje pestované hrozno v priemyselnom meradle.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Ruská Concord Grašom je aktívne rastúce vinič na type Liana, takže je najčastejšie pestovaný klenutým spôsobom. Preto sa táto špecifikácia často používa na dizajn krajiny. Concord sa vzťahuje na dekoratívne odrody. Existuje niekoľko povinných postupov starostlivosti.

 • Zalievanie. Zvlhčite ruskú koncordu pri pristátí, po ktorom je pôda mulched. Voľné zeme nemusí šetriť vlhkosť. Žiadna suchosť nie je povolená, ale aj prepad vedie k smutným dôsledkom – chuť bobúľ sa zhoršuje, rastlina začína ublížiť. Preto nie je možné striekanie tejto odrody.

 • Kŕmenie sa vyžaduje v prvom roku po výsadbe vo forme organického a minerálneho komplexu. Po troch rokoch môžete zabudnúť na hnojivo, po ktorom organické kŕmenie. Minerálne hnojivá môžu byť podávané raz ročne v rozpustenej forme. Vynikajúce uloženie extrakčného typu.

Pokiaľ ide o pravidelnú starostlivosť, kríky by mali byť odovzdané včas, to je dosť dosť.

Pristátie

Výber pozemku na vylodenie tejto odrody je veľmi dôležitá, juhová a juhozápadná zóna sa zmestí na ruský Concord. Blízke by mali byť oplotenie, budovy. Pristátie sa vykonáva rôznymi spôsobmi. Pre výkopu, musíte vytvoriť prehlbovanie zo severu na juh. Táto odroda dokonale rastie na pľúcach a plodných druhoch pôdy.

Prečítajte si viac  Paradajka niagara

Rozmanitosť nie je príliš náročná na kvalitu pôdy. V spodnej časti výkopu je vypustenie vytvorené vo forme rozbitej tehly, nasekanej vetvičky, potom vrstva pôdy a hnoja, potiahnutá minerálnou kompozíciou. Pit je vytvorená asi 1 meter na meter, vo vzdialenosti 2 m od seba.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Vzhľadom k tomu, odroda je charakterizovaná funkčne ženským kvetom, potrebuje opelenie. Lilia odrody sú najčastejšie urovnané ako opeľovače, metalíza.

Orezávanie

Plodina triedy na jeseň, potom, čo Bush spadol listy. A musíte počkať pár týždňov alebo viac, než sa začnete upravovať. Na jar sa postup vykoná predtým, ako sa obličky rozpustia.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Prečítajte si viac  Peach Kyjev skoro

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Skvelé pre severné regióny kvôli odolnosti proti mrazu. Ruská Concord nevyžaduje prístrešok na zimu, pretože sa dobre pohybuje na chlad na mínus 30 a nižšie. Odroda typu pásov, ktorá uľahčuje organizáciu.

Choroby a škodcov

Odolnosť voči veľkým hroznovým ochoreniam a škodcom v tomto druhu. Preventívne aktivity sa prakticky nevyžadujú, je lepšie sa zaoberať chorobou. Škodcovia triedy tiež malé záujmy rovnako ako vtáky spôsobené hustou kožou.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Táto odroda patrí do prepravy, takže sa pestuje v priemyselnom meradle. Je uložená dobrá, konzumovaná čerstvá alebo spracovaná – ako šťava, marináda.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: