Čierny boomér

  • Načasovanie dozrievania: Médium
  • Typ rastu: Vysoký
  • Výnos: Vysoká
  • Hmotnosť bobúľ, g: 5-7
  • Hárok: S jemným nazelenom odtieňom
  • Bery: Námornícka modrá
  • vyhliadka: Čierna
  • Veľkosť bobule: Veľký
  • Bobuľový formulár: zaoblené
  • Koža : lesklý, elastický

Pozrite si všetky charakteristiky

Smorodine Black Boomer (preložené z angličtiny „spôsobujúce vzrušenie“) má nielen pôvodný názov, ale aj charakteristiky. Berry Bush ovocie nie raz za sezónu s veľkým, vitamínom, tmavomodrej, ríbezlí, príjemné podľa chuti. Záhradníci z rôznych regiónov Ruska poteší svoj výnos, odolnosť voči vyhynutiu a rôznym chorobám.

História odstránenia

Stredná stupeň stiahnutá z charkova n. Ns. Horný prechodom odrôd Wonderland a Selechenskaya – 2.

Popis odrôd

Ríbenec Čierny boomer označuje stredný jednoduchý. Dokonale sa cíti na solárnych, chránených oblastiach. Trebahens-ríbavý bush, až 120 cm, silný, s rovnými, hrubými vetvami a malými jemnými zeleňovými listami. Ovocie začína od júna – v južných regiónoch, od júla – vo viac severnej. Plody sú veľké, počet plodov v kefke je až 20 kusov s veľmi vysokým ukazovateľom výkonu.

Charakteristické pre bobule

Tmavé modré okrúhle bobule sú podobné hrozna, s hmotnosťou 5-7 gramov, zaoblený tvar s lesklým, elastickým pokožkou, so separáciou suchého bobule. Skutočný ríbezle! Ideálne pre použitie v surovej forme, v konzervácii, cukrovinke, pri vytváraní šťavy, kone, omáčky.

Označuje stupeň do kategórie dobrú prepravu.

Chuť vlastnosti

Lahodné, husté, mäsité, homogénne hnedé bobule mäso čierne boomer voňavé, celkom príjemné, sladké, s nevýznamnou kyselinou. Koža nie je tvrdá, hladká.

Pri použití v surovej forme alebo zmrazenie, bez tepelného spracovania, všetky stopové prvky sú zachránené, chuť leta, vitamín C, fruktóza, nádherný zápach.

Dozrievanie a plodnenie

Stredná trieda začína potešiť nás lahodnými bobuľou uprostred leta. Sú zrenia superritory v rovnakom čase, až 20 kusov v klastri. Z tejto vetvy sa môže nakloniť pod ich váhou na zem. Pri kŕmení, včasné zavlažovanie, priaznivé poveternostné podmienky, zber sa v sezóne deje. Odroda je odlišná od inej nenárštivity v starostlivosti, rezistencii na chorobu, vitality. Zrelé ovocie z pobočiek takmer nepatria.

Výnos

Čierny boomer vysoko znázornený. 5-7 kilogramov bobuľov sú v súlade s Bushom v sezóne.

Rastúce regióny

Čierne ríbezle je prispôsobené v Rusku, všetky regióny sú vhodné pre jeho kultiváciu. Odroda je odolná voči rôznym prírodným rozmarom.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Dobrá plodina ríbezlí závisí od bežného znečistenia peľ svojich odrôd alebo jeho vlastných. Ak chcete získať bohatú námornú, musíte pracovať na krížovom opeličovaní. Zo susedstva Ríbezných kríkov sa používajú len: bobule budú veľké a úroda je vysoká. Môžete tiež prispieť k tomu striekaním počas kvitnutia roztokom mangánu a kyseliny boritej.

Pristátie

Ríbený Bush označuje vysoký, tvorený štyrmi vetvami, ktorých výška dosahuje 120 cm. S veľkou plodinou potrebuje podporu. Miesto pre pristátie je lepšie vybrať si veterný veterný veterný, slnečný, solárnymi pôdami. Na jar je potrebné vyrábať profylaktické orezávanie, odstránenie zbytočných alebo postihnutých vetiev.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda ríbezle Black Boomer Winter-Hardy. Berry Bush potrebuje kŕmenie organickými hnojivami, limetickými roztokmi, granulovaným superfosfátom. Počas dozrievania zberu nie je zlé na zalievanie 2-3 krát týždenne, aby sa zachovala chuť bobúľ, z sušenia koreňového systému. Jarná a jesená starostlivosť je vytvorená ako pre iné čierne ríbezle.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Funkcia čiernej ríbezle je imunita vírusových chorôb, chorôb. V offseason sú kríky spracované špeciálnymi biologickými alebo chemickými prostriedkami z škodcov a kliešťov.

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Triediť čierny boomer odolný voči suchu, vytrvalý na vysoké teploty. V zime – odolné voči mrazu. Podľa pozitívnych preskúmaní záhradníka je dobre prispôsobený extrémnym externým poveternostným podmienkam bez zníženia rýchlosti výnosu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: