Milovaný

  • Autori: ALE. G. Volusnev (RNPD UNITARY ENTERPRISE „Ústav ovocného záhradníctva Nan Bielorusko“)
  • Sa objavili pri prekročení: Cherry X (nádherné + holandské červené)
  • Rok predpokladov: 2006
  • Načasovanie dozrievania: Sprenie stredného času
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Výnos: Vysoká
  • Účel: Univerzálny
  • Hmotnosť bobúľ, g: 0,6-0,8
  • Hodnotenie ochutnávky: 4,8 bodov
  • Epishers: hrubá, rovná, sivá, s peeling epidermis; Pestovanie – stredné maľované anthocian, neotvorené

Pozrite si všetky charakteristiky

Záhradníci, novici, výber druhov ríbezle na pestovanie na webe, uprednostňujú odrody, ktoré nevyžadujú starostlivosť o starostlivosti a samozrejme dávajú hojné výnosy. To je pravda pravda, že red-skinned ríbezle s krásnym menom ACKLESS.

História odstránenia

Ríbenec Milovaný – toto je výsledok starostlivej práce bieloruských vedcov. Stvoriteľom odrody je chovateľ a. G. Volusiewsnev (UNITARE RDPD UNITARY ENTERPRISE „Ústav ovocného záhradníctva Nan Bielorusko“). Odišiel do kultúry v roku 1991, zároveň pridali do štátneho registra výberu úspechov Bieloruska. Na odstránenie odrody: Cherry a (Dutch Red + nádherné) boli použité nasledujúce druhy ríbezle. Berry Kultúra dopĺňala rady Ruska registra v roku 2006. Odporúčané ríbezle odporúčané v centrálnom regióne Ruskej federácie.

Popis odrôd

Lustful – to je Business s mierne rezistentnou štruktúrou, miernou pobočkou a nesprávnou kruhovou formou. Rastliny majú veľa mocných výhonkov, tmavo zelená s mrazenými listami, vyvinutý koreňový systém (vyskytujúci sa až do 100 cm) a podlhovasté obličky, odmietnuté zo strieľa. Počas obdobia kvitnutia (prvá polovica mája) je Bush pokrytý žltými zelenými kvetmi glkboklevudvyum tvaru. Ovocné klastre nasmerované smerom nadol sú vybavené miernou dĺžkou a označenou formou. V každej ovocnej kefke je vytvorený veľký počet plodov, takže klastre vyzerajú. Životný život Bush Bush Bush je 20-25 rokov.

Prečítajte si viac  Paradajka medovo ružové

Charakteristické pre bobule

Smorodine Bush milovaný sa vyznačuje neuveriteľne krásnymi bunmi, opaľujúcim sa médiami svetlé bobule. V priemere je hmotnosť jedného boble 0,6-0,8 gramu. Formulár v bobule je správny – zaoblený a s ideálnym hladkým povrchom. Zaujímavé je, že bobule ríbezlí rastú rovnakú veľkosť a tvar. V štádiu úplného dozrievania bobúľ sú rovnomerne pokryté jasne červenou farbou. Peel v bobule tenké, lesklé, hladké.

Účel odrody je univerzálny: ríbezle je konzumované čerstvé, konzervované, spracované, mrazené, používané pri varení. Okrem toho je ríbezle dobre tolerovať dopravu, a môže byť tiež dlhodobo skladovaný za správnych podmienok (až 2 týždne pri + 7-8 stupňov a až 1,5 mesiace na + 1-2).

Chuť vlastnosti

Chuť a kvalita výrobkov sú vynikajúce. Telo v bobule, šťavnaté, s priemerným semenom. Tam je tiež vyslovená kyselina a príjemná sladkosť. Aróm bobúľ je klasická, svetlo. Koža je tenká, necíti sa, keď jesť ríbezle. Buničina obsahuje približne 6% cukrov.

Okrem skutočnosti, že bobule ríbezle sú chutné, sú tiež veľmi užitočné, pretože v ich buničine obsahuje vitamín C, jód, karotén a kumarín. Posledne tieto znižuje koaguláciu krvi.

Dozrievanie a plodnenie

Rieborne milovaný sa vzťahuje na typy s priemerným časom dozrievania. Ovocie kríky začínajú na 3-4 roky, ale vrchol produktivity padá na 8-10 rokov. Zrenie začína v poslednom desaťročí júna, ale poveternostné podmienky môžu vykonať úpravy presuním termínov na začiatku júla.

Výnos

Rôzne vysoké indikátory. Za priaznivých podmienok z jedného zhonu môžete zbierať 9-12 kg červených bobúľ. V prvom ročníku plodnice dáva plodiny menej – až 3 kg bobule. V priemyselnom meradle sú čísla impozantné – 105 C s 1 hektárom.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Ríbený veriaci sa vzťahuje na sebaobsluhu. Je neuveriteľne atraktívne pre včely a čmeliaky. Tento druh sa považuje za 60% dosadol, to znamená, že viac ako polovica bariér je vytvorená bez pomoci opeľovačov. Skúsené DACMS na zvýšenie indikátorov produktivity sa stále odporúčajú zasadiť putá-opeľovačky, ako je cukor, holandské červené alebo Ionhirvanové tiene.

Prečítajte si viac  V ktorej vzdialenosti posadila uhorky?

Pristátie

Výsadba Berry Kultúra sa odporúča na jeseň, v prvej dekáde septembra. Reprodukcia sa vykonáva tri metódy: zelené odrezky, nádrže alebo rozdelenie kríka. Sejačka je vybraná s vyvinutým koreňom.

Pestovanie a starostlivosť

Curned Beltenistic Noncapergerency v Agrotechnológii, ale trochu náročné na miesto gravitácie a pôdy. Rastlina dobre rastie na pľúcach a priedušných hlinkách alebo písmenách. Priechod podzemných vôd by mal byť hlboký, pretože koreň netoleruje vlhkosť. Najlepšia voľba bude graf zo slnečnej strany, chránenej pred návrhmi. Odporúča sa vylodiť rastlinu vedľa dverí do gooserry, ale pristátie v blízkosti čierneho ríbezle je zakázané.

Starostlivosť o čistenie zahŕňa zalievanie, kŕmenie, uvoľňovanie pôdy pod krídlami, ročné orezávanie vetiev, ochrana pred vírusmi a škodcami. Dospelý zdravý Bush sa skladá z 10 pobočiek.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunitný systém v rastline je dobrý, takže je zriedka vystavený plesni, pučaniu a anthracnostóze. Niekedy sú ríbezlené kríky choré z listového miesta (septoriasis), hrdze potravín a terasu.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Kvôli odporu stresu, kríky ľahko prenášajú zimu so svojimi teplotami. Je však potrebné vziať do úvahy, že ríbezle zle toleruje teplo, nemajú radi dlhé potopenie, reagujúce na zníženie plody, a tiež získané spätnou pružinou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: