Paradajka nugget

 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-110
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre uzavretú pôdu
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 150-170
 • Farba zrelého ovocia: Červená
 • Formulár: zaoblené

Pozrite si všetky charakteristiky

Sľubné mená odrôd rastlín sa už stali dobrou tradíciou pre obchodníkov. Spotrebitelia sú však oveľa dôležitejšie pochopiť čisto praktické informácie. Len to umožňuje nugget z rovnakého paradajok, aby maximalizoval výhodu a minimálne problémy.

Popis odrôd

Táto rastlina patrí do kategórie priemyselne vyvíjajúcich hybridy. Zoznámte sa s pristátím takejto odrody môže byť aj v jednoduchej záhrade a vo filme a v zdobenej polykarbonáte alebo poháre skleníkov. Kríky dosahujú veľkú výšku. Môže to byť 1,5-1,7 m.

Hlavné kvality ovocia

V stave chrbtice Berry Nugget Red. Tieto veľké paradajky vážia 0,17 kg. Pre nich typický jednoduchý kruhový formulár. 1 Kefa obsahuje od 14 do 18 paradajok.

Charakteristiky

Ak chcete ochutnať žiadne sťažnosti. Plody budú vždy sladké. Súčasne majú tiež dobre vyslovenú kyselinu poznámku. Uistite sa, že vynikajúci symbol plodiny. Mäso bobule mäsca a ich škrupina je hustá a jemná súčasne.

Dozrievanie a plodnenie

Rozmanitosť Nuggets sa týkajú strednej skupiny. Za normálnych podmienok, maturuje 100-110 dní po vytvorení najstarších výhonkov. Môžete začať zbierať bobule z prvej dekády júla. Presné trvanie plodovania nie je stanovené. Pravdepodobne sa veľmi líši v závislosti od počasia a úsilia samotných poľnohospodárov.

Výnos

Rastlina sa líši veľmi efektívne plodenie. Deklarované v zdrojoch tretích strán. Schopnosť dať 8 a dokonca 9 kg paradajok na 1 kV. M. Ale je to realizovateľné len v bezchybnom poľnohospodárskom inžinierstve.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sejacie semená v semenároch odporúčané 55-60 dní pred očakávaným prekládkom do zeme. Hĺbka brázdy v zemi by mala byť asi 1 cm. Semená výhodne zvládnuť vopred manganistan alebo peroxid vodíka. Presný okamih vylodenie musí byť vybraný nezávisle. Ale musíte skontrolovať, aké silné sadenice budú v tomto bode.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Naliehavé použitie systému 600×500 mm. Bola vyvinutá samotnými vývojármi, čo je veľmi dôležité.

Pestovanie a starostlivosť

Odstráňte kroky a tak ako tak pripojte určitú formu. Rastliny sú obvyklé, aby sa vedeli v 2 stonkách. Hojné lístie umožňuje strach z obzvlášť slnečného svetla. Preto je potrebné dianerovať kríky len v problémoch problémoch. Aby sa sadenice vyvíjali efektívnejšie, mal by sa postriekať teplou vodou z postrekovača.

Meče by mali byť zdvihnuté s tekutými kompozíciami. Urob to raz týždenne. V procese prekládky sa odporúča aplikovať aktivátory na rozvoj koreňov. V otvorenej pôde av skleníkoch sa odporúča použiť odkvapové zavlažovanie. Zvlhčovacia pôda je dodatočne potrebná s obdobím 10-12 dní.

Takže vlhkosť je rovnomerne distribuovaná, musíte použiť mulč. Je to najlepšie pre túto úlohu seno, jemne nasekanú bylinu alebo slamu. Výhody mulčovania pozostáva tiež v tom, že sa stáva dobrým zdrojom organických látok. Užitočné ďalšie použitie kŕmenia dusíka a draslíka. Spolu s hnojivom záložkou sa odporúča pravidelné uvoľnenie a gruftony.

Hoci stonka je silná, ale vyvíja sa na lio tvarovaný systém. To robí povinnú podväzku na jednoduchú podporu alebo spáč. Vo fáze aktívneho vývoja, Nugget je pozorne pozastavený, pri sa zbaviť spodných listov. Existuje niekoľko ďalších odporúčaní, ktoré dávajú skúsený Dachas o výsledkoch pestovania tejto odrody:

 • Predstavte si, že kŕmenie kvapaliny do naočkovaného kontajnera sa vyžaduje 1 čas za 7 dní;
 • Môžete užívať univerzálne prípravy na hnojivo rastlinných plodín;
 • plávať hladký popol;
 • Odmietnutie pristátie oslabené a zlomené sadenice;
 • Pravidelne vylievajú záhradu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: