Plum Hollywood

  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: Rozptýlené, skromne, zriedkavé
  • Výška stromu, m: 4-5
  • Plná veľkosť: Stred
  • Hmotnosť plodu, g: 35
  • Formulár: oválne kolo, jednorozmerné
  • Maľovanie ovocia: červená fialová
  • Koža : Jemný, downstream so silným voskom
  • Dužina (konzistencia): husté a mierne suché, topenia a jemné
  • Farebný malekty : žltá-ružová

Pozrite si všetky charakteristiky

Pre znalcov chutných a užitočných prestávok je veľmi dôležité vyzdvihnúť a zasadiť vysoko kvalitnú odrody na stránke, ktorá nebude rozmarná, rýchlo sa prispôsobí pôde a dôsledne poskytuje dobré výnosy. Zoznam takejto vyzrážaného Hollywoodského amerického výberu.

Popis odrôd

Plum Hollywood, odvodený Kalifornia Vedci, je Stredná trieda Strom s striekajúcimi pobočkami, slabými deaktivitou, klesajúcimi korunymi a silnými tmavými červenými výhonkami. Charakteristickým rysom stromu je jeho burgundsky červené lístie s hladkým povrchom. V priemere strom rastie až 4-5 metrov na výšku. Strom kvitne skoro – na masový vzhľad listu – v prvom desaťročí máj (od 6 do 14). Počas tohto obdobia je Krone pokrytá bielymi ružovými frotickými farbami plávajúcej formy. Strom sa môže správne nazývať dekoratívne ovocie, skutočné záhradné dekorácie. Tvoria kvetinové obličky pre ročné rasty. Rýchly rast slivového stromu sa pozoruje v prvých 2-3 rokoch po pristátí (ročný nárast o 25-30 cm).

Ovocná charakteristika

Slivky amerického chovu predstavujú triedu stredných hlbokých stupňov. Na zdravý strom, ovocie dosahujú hmotnosť 35 gramov. Slivky oválnych oblastí majú hladký povrch s výrazným voskom. Je charakteristické pre skutočnosť, že ovocie rastú jednorozmerné. Ovocie sú potiahnuté červenou fialovou farbou. Kožné plody tenké s jednoduchým vlastníctvom.

Zrelé slivky majú univerzálny účel – sú konzumované čerstvé, používané pri varení, robiť kompómy a nápoje, recyklovať, marinovať a mrazené. Zber môže byť prepravovaný, ako aj uložený na chladnom mieste.

Chuť vlastnosti

Chuť pri vyváženom ovocia. Pamiatka. Žltá ružová buničina má mäsitý, jemný, trochu suchú štruktúru s miernou šťavou. V chuti, prevláda sladkosť, dokonale spojená so spisovanou kyselinou, bez vzťahu a tartess. Kosť vo vnútri sa ľahko oddelí od buničiny. Produktová makóda obsahuje 9% cukrov a takmer 2% kyselín. Ovocie prestávky od plodu jednoduché.

Dozrievanie a plodnenie

Hollywood je slivka s priemernou zrenia. Prvý zber možno očakávať na 4-5. roku. Ovocie v periodickej odrode – priamo závisí od klimatických vlastností a kataklysms. Po hojných výnosoch môže prísť odpočinok. Masívne spievať slivky začínajú v polovici augusta, niekedy v poslednom týždni leta.

Výnos

Plum Hollywood je známy pre vynikajúce indexy. S intenzívnou poľnohospodárskou technikou z jedného stromu, môžete odstrániť v priemere 23,5 až 25 kg sladkého odtoku. V priemyselnom meradle sú tiež potešené priemerné ukazovatele – 140-148 centier vypúšťania s 1 hektárom.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Plumový pohľad sa vzťahuje na seba-vizuálne, takže potrebuje darcovské stromy, ktoré kvitnú naraz s slimom Hollywoodu. Krížové opeľovanie prispieva k výraznému zvýšeniu výnosu. Najlepšie fatálne stromy sú v poriadku a pokojný.

Pestovanie a starostlivosť

Výsadba sadenice sa vykonáva na jeseň, a na jar – to všetko závisí od povahy podnebie kultivačnej zóny. Vzdialenosť medzi stromami susedov by mala byť taká, že koruny sa navzájom nerozlišujú.

Komplexná starostlivosť o ovocnú kultúru Hollywood pozostáva z reťazca udalostí: zalievanie, kŕmenie, uvoľňovanie a mulčovanie pôdy, tvorba koruny, sanitárneho a omladzujúceho orezávania vetiev, prevencia chorôb, prípravku na zimu.

Napriek odolnosti voči suchu by mal byť strom 4 krát za sezónu – v čase kvitnutia, keď je ovocie označené, doba kŕmenia ovocia, jesenná pôda. Hnojivá sa odporúča trikrát za sezónu. V regiónoch s ťažkými zimami, stromy vyžadujú prístrešok so špeciálnymi materiálmi – Burlap, Agrofiber.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Drogový strom Hollywood má vysokú imunitu, takže je veľmi zriedka zriedka choré moniliózy, holery škvrnitá, herné a ovocné hniloby. Okrem toho, ovocná kultúra nepritiahne škodcov a hlodavcov, čo je najdôležitejšie, nezabudnite na prevenciu a správnu starostlivosť.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Strom má vysokú odolnosť voči zníženým teplotám (-20 … 25 stupňov), ako aj odolnosť voči suchu. Je pohodlné rásť slivkou na slnečnom mieste, chránené pred návrhmi a vetrom, kde pôda je dostatočne navlhčená, priedušná, plodná, s hlbokou podzemnou vodou. Ideálne – to sú sofóby alebo hliník. Je tiež dôležité pre kyslosť pôdy, ktorá by mala byť neutrálna. Ťažko vyvinie vplyv dreva vlhkosť a nepretržitú shadosť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: