Prezident paradajky

  • Názvy synonymá: Prezident
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: sedemdenermánti
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Dobré
  • Prepravovateľnosť: Vysoká
  • Bush: stredný odolný

Pozrite si všetky charakteristiky

S príchodom domáceho trhu, toto hybridné paradajok okamžite držal záhradkárov. Bol schopný rýchlo získať popularitu, prilákať jednoduchosť kultivácie a schopnosť robiť to v skutočnosti vo všetkých regiónoch. A prezident má dobrý vzhľad a podobnú chuť. Odroda je obľúbená s milencami a skúsenými záhradkami Agrajne.

Popis odrôd

OPTIMÁLNE PODMIENKY umožňujú rozrušiť modrotvorbu až 2,5 m a vyššie. Tento indikátor je mierne nižší počas kultúry kultúry v otvorenom priestore (1,2-1,5 m).

Veľkosť kríka sa považuje za priemer. V priemere dosiahne až 100-110 cm. Univerzálne paradajky sa líši v dobrej kvalite a prepravovateľnosti. Spôsobuje záujem medzi profesionálnymi poľnohospodármi. Dokonca aj zrelé ovocie si zachováva komoditný pohľad počas diaľkovej dopravy. Môžu byť skladované až tri týždne pri teplote miestnosti.

Hlavné kvality ovocia

V nezrelých, plody prezidenta majú nazelenalý odtieň a slabo vyslovené miesto rovnakej farby v oblasti mrazených. Po dosiahnutí splatnosti sa ovocie stáva červenou s oranžovým odtieňom. Miesto z fruozky zmizne. Jeho veľkosť je považovaná za veľkú. Hmotnosť plodu môže dosiahnuť 250 g.

Vo forme paradajok ROUND-FLATH, bez krásneho. Ovocie vyzerajú veľmi atraktívne a prezentovateľné. Koža má jednotnú oranžovú červenú.

Charakteristiky

Na chuť mäsového mäsa sladké. Je husté a mierne šťavnaté. Vnútri zo 4 samostatných kamier s semenami. Ak posudzujete skúsenosti s Agrianmi rastúcimi paradajkami, prezident, keď zozbierané ovocie na týždeň bude ležať na tmavom mieste, ich kvalita je dokonca zlepšená. Paradajky ukazujú výraznejšiu sladkosť a vôňu.

Dozrievanie a plodnenie

Čas dozrievania ovocia včas, toto obdobie je 110 dní. Mávanie 3 mesiace po pristátí, môžete žať plody do konca septembra. Paradajky sú povzbudzovaní, aby zbierali trochu nefermentne a nechali odkloniť roztrhané z kríka. Plody musia byť umiestnené pred konečným dozrievaním na tmavom mieste počas 4-5 dní. Teplota miestnosti by nemala prekročiť 20 stupňov. Tento prístup k montovanému plodine vám umožňuje zlepšiť svoje horiace. Potom bude Tomatoam urazený dopravou pre vzdialené vzdialenosti.

Výnos

Odroda sa považuje za vysoko výnosu, na jednom námestí. m zostavte až 9 kg plodov. Rovnako ako pri väčšine odrôd, prezidentský plodný veľkorysý na juhu krajiny. V skleníkoch je však rýchlosť výnosu pomerne vysoká v akýchkoľvek regiónoch.

Odporúča sa zasadiť paradajky v skleníkoch len v chladnom prostredí. V južných regiónoch to nie je odôvodnené, pretože skleník nemá vplyv na zvýšenie plodiny. Náklady na skleníkové zariadenie nie sú porovnateľné s zberom, ktoré sa získajú.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sú obvyklé, že zasiať za 45-55 dní pred plánovaným transplantáciou. Sadenice aktívne idú hore, takže je dôležité zabrániť jeho expanzii nad 15 cm. V opačnom prípade bude rastlina neúplne vyvinutá. Avšak, ak je Bush seventernant, on sa zastaví v raste.

Sadenice vo fáze pristátia v zemi by mali mať silnú stonku a uvoľniť 7-8 plných listov, možno aj kvetinové vaječník.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Je nutné zasadiť sadenice, pozorovanie medzi krídlami vo vzdialenosti 30 cm. Medzi riadkami by mala byť zarážka 80 cm.

Na jednom kV. m pristáť až 4 kríky. Ak ich dávajú viac, pestované kríky budú vzájomne zasahovať k rozvoju, čo bude mať negatívne ovplyvniť výnos.

Pestovanie a starostlivosť

Prezident odkazuje na hybridné odrody paradajok, takže nezávislá zbierka semien je zbytočná. Ak sa používa na budúci rok semien paradajok bežného roka, je ťažké si predstaviť určite, že to bude rásť. S najväčšou pravdepodobnosťou sa odrodové znamenia jednoducho neuložia.

Paradajkový prezident Simple a Complete. Hybrid sa vyznačuje stabilným plodovaním s akoukoľvek poveternostnými realitami.

S touto pôdou pre tieto paradajky, musíte venovať pozornosť. Malo by byť ľahké, živinalé médium. Ak Zem nespĺňa tieto požiadavky, musí byť obohatená nezávisle. To pomôže pridať rašelinu, humáziu, drevený popol.

Rovnako ako u všetkých skorých zmiešaných odrôd, prezident potrebuje ďalšie umelé osvetlenie. Na pestovanie by mal byť svetelný deň pozostávať minimálne 10-12 hodín.

Kríky vyžadujú, aby ste dosiahli, podväzok a tvorbu. Podľa odporúčaní expertov na formulár v 1-2 stonku. Takýto prístup pomôže zvýšiť výnos do extrémne vysokých indikátorov.

Zavlažovanie sa vykonáva 1-2 krát počas týždňa. Periodicita vlhkosti závisí od teploty vzduchu. Na južne od rastliny napomáhali trochu častejšie – približne raz za tridné obdobie. Voda správne naleje pod koreňom kríka, vyhnúť sa jej dostať do listov.

7 dní po výsadbe sadeníc, je dôležité, aby sa kŕmenie, s použitím dusíkatých hnojív. Fáza dozrievania paradajok bude vyžadovať jedno hnojivo s draselným kompozíciou.

Prvýkrát, Bush sa ponorí 10 dní po pristátí. Po ďalších 2 týždňoch sa koná ďalšia hyphenácia. Prietok vzduchu do koreňového systému zabezpečuje burinu.

Povinná požiadavka – pôda mulč, prispieva k úrovni vlhkosti.

Vintage Je dôležité, aby sa pravidelne zhromaždili, že vetvy sa nerozbijú pod váhou drsného ovocia.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Výhodou hybridu je jeho dobrá imunita. Paradajka odolná voči infekcii infekciou alternatívou, vertikálnym, tabakovým mozaikovým vírusom (VTM). Nesúhlasí fusariou. Hmyz tiež nevyžaduje hybridnú rastlinu osobitného záujmu.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Vzhľadom na svoje veľkosti sa prezidentova plody považujú za šalát. Skutočne šaláty s nimi sú nádherné. Ale pre konzervovanie v pevnej forme tieto paradajky sa nehodia.

Ale úspešne sa používajú v prvej a druhej pokrme, pripravujú lahodné omáčky a varíme prírodné paradajkové pasty. Vyzerá to chutné, pretože keď tepelné spracovanie zachová atraktívne vlastnosti. Chuť vlastnosti v plodov prezidenta vynikajúce.

Keď kultivácia vždy vyžaduje organizáciu zálohy. Bez tohto opatrenia štetca jednoducho nevydrží zaťaženie ovocia. Dlhé stonky musia byť nahradené. V severných regiónoch musia skoré paradajky zvýšiť v skleníku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: