Tomato Camelot

 • Autori: Prázdny sine z Vasily Ivanovich
 • Rok predpokladov: 2020
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na solenie a konzervovanie, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-100
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Najnovšie odrody paradajok, napriek svojej malej sláve, si zaslúžia všetku pozornosť. Dobrým príkladom je Tomato Camelot. Je čas zoznámiť sa s ním podrobnejšie.

História odstránenia

Tomato Camelot bol zavedený v obehu v roku 2020. Jeho vývojár je známy špecialista – Dreamist. Stojí za to zdôrazniť, že je to hybridné, ale zdroje hybridizácie nie sú zverejnené.

Popis odrôd

Camelot označuje intedereminantné odrody paradajok. Jeho kríky sa vyznačujú silným rastom. Mierne veľký počet listov sa objaví na paradajkových vetiej. Vyznačujú sa tmavou zelenou farbou. Ktorý je pozoruhodný, lístie je dlhé a táto vlastnosť pre bežné paradajky nie je príliš typické.

Hlavné kvality ovocia

Svetlo zelené farby majú všetky ušľachtilé bobule Camelota. Keď zrelé, dostanú malin. Vo forme paradajok vyzerá ako kocka a má slabo vyslovované rebrá. Na 1 štetcom môže byť vytvorená 6, 7 alebo 8 paradajok. Ďalšími typickými vlastnosťami sú kĺbové ovocie a vysoký stupeň záberu.

Charakteristiky

Pocit camelot je celkom dobrý. Jeho buničina sa vyznačuje príjemnou hustotou. Ďalším atraktívnym majetkom je mäso. Preto bude vyhodnotenie ochutnávky kultúry vysoké.

Dozrievanie a plodnenie

Tomato Camelot označuje skorú skupinu odrôd. V priemere je priemer 95-100 dní v priemere 95-100 dní. Osobitný čas závisí od viacerých faktorov. Ak rastlina začala niesť ovocie, dá sa dlhý čas plodiny. Zvyčajne sú prvé bobule odstránené v polovici júla a tento proces je dokončený len na prvých mrazoch.

Výnos

Produktivita tejto odrody je vysoká. Môže dosiahnuť 13-14 kg na 1 kV. M. Je dôležité zdôrazniť zároveň, že vozidlo je tiež vysoké. V zručných rukách môžu lôžka takejto paradajky poskytnúť veľmi kvalitnú zbierku.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Na začiatku alebo v apríli je potrebné začať sadenice. Špecifické obdobia sú určené samotnými záhradkami. Normálne berú do úvahy ako charakteristiky klímy a priamo aktuálne počasie. Musíme venovať pozornosť vykurovaniu pôdy. Pre vylodenie je podmienka paradajkových kríkov tiež kritický, pokiaľ sa zvýšia.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Camelot

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Camelot

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Camelot

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

1 m2 postele by mali mať 3 kríky. Obaja hustá a menej husté pristátie kontraindikované. Určite odporujú základné normy agrotechnológie.

Pestovanie a starostlivosť

Bez tvorby paradajok je takmer nemožné. Stojí za to pripomenúť, že sa vykonávajú v 1 alebo 2 stonkách. Výber konkrétnej možnosti je určený preferenciami letných domov. Vzhľadom na malý zážitok z rastu presne tejto odrody sa odporúča dodržiavať metódy všeobecne prijaté v pestovaní paradajok. Camelot poteší majiteľov skleníkov len podliehajúci pravidelnému vetraniu.

Tomato Camelot

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato CamelotKvasinkaTomato CamelotKyselina boritáTomato CamelotJódTomato CamelotPopolTomato CamelotVápnik selitraTomato Camelotkyselina jantárováTomato CamelotSérumTomato CamelotPeroxid vodíkaTomato CamelotKuracie vrhTomato CamelotSódaTomato CamelotSpievaťTomato CamelotMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Triedy tolelen na vrchol otáčanie ovocia. Jeho odolnosť voči:

 • vertikánska;

 • tabaková mozaika;

 • Fusarióza.

Je však potrebné pochopiť, že základné opatrenia ochrany by ešte nemali ignorovať. Každá sezóna sa odporúča spracovať nástroje na výsadbu. Ich použitie vám umožňuje lepšie odolať infekciám a škodcom hmyzom. Akýkoľvek liek sa používa striktne podľa pokynov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Camelot

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Camelot

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato CamelotPhytofluoroTomato CamelotNafúknutý rosaTomato CamelotVrcholTomato CamelotClapporiosTomato CamelotŠedý ganilTomato CamelotTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Oficiálny opis ukazuje, že Camelot Tomato je schopný poskytnúť sľuby aj s neúspešnou meteorologickou situáciou. Ale stále to nestojí za to. Tropický pôvod kultúry sa prejavuje, a to len na základe optimálnych kultivačných podmienok bude možné dosiahnuť dobrý výsledok.

Rastúce regióny

Kultivácia Camelot je možná v rôznych regiónoch Ruska:

 • na Ďalekom východe;

 • na okraji Moskvy;

 • v urals;

 • v sibírskom a severnom kaukazskom lokalite;

 • V regióne VOLGA, na severe a severozápade európskej časti Ruskej federácie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár