Tomato Fokina Lanterns

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Čas dozrievania: Latevire
 • Načasovanie dozrievania, dní: 130
 • Podmienky rastu: Pre skleníky
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: Až do 150
 • Charakteristický bush: Výkonný, Liananovid
 • Farba zrelého ovocia: Ružová
 • Formulár: ovál

Pozrite si všetky charakteristiky

Jedna z dôležitých vlastností paradajok, nad zlepšením, ktoré chovatelia neustále pracujú, je popálenina. Dnes bolo vytvorených veľa odrôd, ktoré nemožno stratiť svoj nákladný pohľad a krásny vkus na niekoľko mesiacov na šesť mesiacov. Tomato Fokina Lanterns – skvelá voľba pre tých, ktorí chcú zdobiť novoročné stôl s čerstvými paradajkami s vlastnou posteľou.

História odstránenia

Fokina Lanterns – vzácny domáci stupeň s nevysvetliteľnou históriou výskytu. Najpravdepodobnejšie, neprofesionálni chovateľov paradajok a je osobným amatérmi. V archívoch štátneho registra výsledkov výberu nie je uvedené. Distribuované súkromnými paradajkami a zberateľmi osiva.

Popis odrôd

Fokina Lanterns – Stred (do 150 cm), neskoro, výnosný stupeň s klamanidovými krídlami intestrentného typu, určený na pestovanie v skleníkoch. Poskytuje stredne veľké husté ružové zarovnané ovocie kruhové s hmotnosťou do 200 gramov. Nenáročné, zriedka sa ohromení chorobami. Vstupuje do kategórie dlhodobých skladovacích paradajok s výškou do 5 mesiacov.

Hlavné kvality ovocia

Neurizruple oválne odrody paradajky sú podobné jasne ružovým lucernym: absolútne symetrické, mierne predĺžené, s mierne špičkovým hrotom. Sú elastické, lesklé, nie praskanie. Dužina malinovej farby je šialená, hustá, bez vody.

Hlavnou výhodou odrody je termín na záznam pre skladovanie ovocia. Jesenná žatva je potrebné triediť odstránením ovocia s poškodením a celé čísla a zdravé zoradené podľa splatnosti. Tomatoes môžete uložiť v rôznych balíkoch: v sklenených nádobách, vrstvách v krabiciach (ležali vodu alebo papier), v lepenkových boxoch, v prútených košoch. Hlavným podmienkam je absolútna suchosť kontajnerov a ovocia. Paradajky nemusia umývať, a mali by sa zbierať z kríkov počas dňa, keď kvapôčky rannej rosy.

Charakteristiky

Podľa záhrad a Tastor Recenzie, Fokina Lanterns sú jedným z najsladších odrôd v pomerne veľkej skupine dlhodobých skladovacích paradajok. Ružové farebné paradajky sú súčasťou zvýšeného obsahu cukrov v porovnaní s konvenčným červeným lôžkom.

Ak chcete použiť takéto paradajky takéto paradajky, je výhodne v čerstvej forme, pretože v zime a na začiatku jari máme deficit sezónnej zeleniny a nedostatok vitamínov. S plodmi tejto odrody pripravte šaláty, plnené akýmkoľvek výplním (syr, ryby, mäso, huby), pridať do lailucích škrtov na dekoráciu. Ale ak si želáte, Fokina Lanterns sa môže zachovať, Marináda dá pikvidii na ich sladkú chuť.

Dozrievanie a plodnenie

Takmer všetky dlhodobé skladované odrody paradajok patria neskoro. V triede Fokina Lanterns z prvých zárodkov pred vzhľadom na zrelé ovocie prechádza o niečo viac ako 4 mesiace: asi 130 dní. Pestovateľská sezóna rastliny je dlhá: plody na kríkoch sa naďalej počujú až na začiatok jesenných mrazov.

Výnos

Fokina Lanterns Vysoké výnosy sú neoddeliteľné vo väčšine odrôd s klamanoidnými krídlami. Zvyčajné indikátory sú pre ne 6-10 kg s kríkom. Ovocie zmontované, krásne, husté. Zostavená plodina nesúvisí s dlhodobou dopravou bez poškodenia a straty výrobku.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Tomato Fokina Lanterns patrí do skleníkových kultúr, takže sadenice môžu byť naočkované čoskoro a stráviť z druhej polovice februára do začiatku apríla, v závislosti od regiónu. Sadenice musia pripraviť úrodnú pôdu, udržiavať úroveň vlhkosti a zabezpečiť dobré osvetlenie.

Keď sa každé sadenice objavia pár listov, mali by ste transplantovať sadenice na veľkú nádobu, alebo sa ponoriť každú rastlinu do samostatného hrnca (šálka).

Za približne dva mesiace sa sadenice vysadzujú na trvalom mieste. Pod každým kríkom pripravte dieru pridaním humusu, popola a superfosfátu do zeme.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Intemenninantné odrody sú umiestnené v skleníku v dvoch radoch v kontrolnom poradí podľa schémy 60 x 70 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Výkonný Fokin Tomato Tomato Bush dosahuje výšku 1,5 m, takže to vyžaduje parať. Rastlinný olovo v 1-2 stonkách a štipka hore. Pre liatoidný kríky sú pre mriežku alebo mriežku uprednostňujú kmeň a kefy, a nie na jednu podporu.

Fokina Svetlo nenáročné a odolné tolerujte kvapky a zníženie teploty. V podmienkach vnútorných skleníkov sa trieda pestuje vo väčšine regiónov Ruska.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odroda je zriedka ovplyvnená vírusovými a plesňovými ochoreniami, odolnými voči rúk a škvrnité listy.

Profylaxia fytoofluorózy zahŕňa nasledujúce opatrenia:

 • pôdna slučka po zavlažovaní;

 • mulčovanie;

 • dobré osvetlenie a odvzdušnenie;

 • Odstránenie spodných listov.

Metódy prevencie a boj proti hmyzom škodcov:

 • Súlad s režimom zavlažovania;

 • Čerpacie pôdu;

 • Dezinfekcia skleníka;

 • Liečba kríkov a pôdy BiOPReparations.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: