Tomato Love Earth

 • Autori: PANCHEV Y.A.
 • Rok predpokladov: 2010
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-98
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Áno
 • Výroba komerčných plodov,%: 95%

Pozrite si všetky charakteristiky

Láska Zeme je rôzne paradajky odvodené ruskými chovateľmi a povolené používať v roku 2010. V priebehu rokov, odroda získala veľa fanúšikov. Dachnikov láka Undepair v starostlivosti a vynikajúce ochucovadlá. Vhodné na pestovanie nováčikov.

Popis odrôd

Bush Semagramic, silný, vyvíja na výšku 120-130 cm. Chladivo, listy zelená, stredná veľkosť. Kvetenstvo je jednoduché, prvá kvetenstvo sa vytvára viac ako 5-6 listov, následných opatrení – po 1-2 plechu.

Hlavné kvality ovocia

Tenká zelená farba má svetlú zelenú farbu, zrelé ovocie má červenú kožu. Docela hlavné paradajky, ich hmotnosť – 200 g, forma – zaokrúhlené. 5-6 plodov naraz vytvorené na jednej kefke. Paradajky sa vyznačujú dobrou prepravovateľnosťou, obchodný vzhľad má 95% zber, a preto je stupeň pestovať na komerčné účely.

Charakteristiky

Záhradníci oslavujú vynikajúcu chuť paradajok. V podstate sa používajú na spotrebu v čerstvom stave, najmä jasná chuť je vyjadrená v zeleninovom šaláte. A tiež takéto paradajky sú vhodné na prípravu národných jedál, dusených a hasiacich.

Dozrievanie a plodnenie

Láska Zem sa vzťahuje na odrody s predčasným zrenia. Prvé paradajky môžu byť zničené po 95-98 dňoch.

Výnos

Za jeden poplatok sa nám podarí zbierať 28 kg / kV. M. Odporúča sa odstrániť zber ihneď po tom, čo maturuje paradajky, pretože licencované ovocie tejto odrody je považované za už rozmazané. Je možné odstrániť zelené spomienkové plody, ktoré sa dostanú do požadovaného stavu do jedného mesiaca. Zrelé paradajky sú dobre prepravované a dlho skladované pri teplote + 14 … 16 stupňov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie je vyrobené od konca februára a do polovice marca. Pristátie a starostlivosť je nasledovné.

 1. Zoradiť semená a dezinfikujte.

 2. Posuňte semená do nádoby, utopíte ich na 2 cm.

 3. Zatvorte nádrž s filmom a urobte si miesto, kde je teplota +25 stupňov.

 4. Pri snímaní výhonkov vyberte film a nechajte nádobu na jasnom mieste. Sladký deň by mal byť 14-16 hodín. Odporúča sa používať fytolamp.

 5. Keď sa objavia 2-3 listy, vybrať sadenice.

 6. Dva alebo trikrát prijímajú mladé sadenice s drogami „KEMIRA“.

 7. Týždeň pred transplantáciou na oblasť krajiny začínajú vytvrdzujúce výhonky. Vyberte si hrniec na ulici a každý deň zvýšiť čas pobytu na čerstvom vzduchu.

 8. 60 dní po výseve semenáč.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Je nežiaduce sa zasadiť výhonky hustého, nasleduje medzi jamkami, aby ste ponechali vzdialenosť 40 cm v rade a 70 cm medzi riadkami. Ak je pôda hustá, odporúča sa, aby rašelina a piesok – tieto prísady uľahčili jeho štruktúru. Ako hnojivo pôdy, použite fosfor, dusík, draslík. Nenechajte úroveň kyslosti, ak je pôda príliš kyslá – rastlina sa pohodlne cíti pohodlne v takýchto podmienkach.

Pestovanie a starostlivosť

Táto odroda môže byť pestovaná v otvorenej pôde av filmovom skleníku. Vďaka vysokému výnosu potrebuje kultúra v pare a podväzke, ktorá tvorí rastlinu odporúčanú v 2 stonkách.

Akonáhle päťdem dní potrebujete na vodu paradajky s teplou vynikajúcou vodou, ale je dôležité nepreháňať ho zavlažovaním a nevyplňte rastlinu. Zavlažovanie by sa malo urobiť večer.

Ako potrebná pôda, pôda je voľná a eliminovaná z burín, zvyčajne je to dosť na to, aby tento postup vykonal raz za 10 dní. Štyri krát za sezónu, kultúra potrebuje kŕmenie, kombinované kompozície, vrátane draslíka, fosforu a dusíka, sa aplikujú ako hnojivo.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Prezentovaná trieda má silnú imunitu pred týmito ochoreniami ako vírus tabakového mozaiky, alternatív, fusarióza, ale môže byť ovplyvnená fomóziou (prostriedok „HOM“) sa s ním vyrovná, čierna reflektor („fytosporín“), fytoofluoróza (fytosporín).

Od hmyzu tento stupeň miluje slimáky, vlna, húsenice Tomato Scoop. V boji proti nim, dobrá účinnosť bola ukázaná infúziami cesnakovej a čistoty, mydla alebo sódového roztoku, ako aj prípravky „PROFI“, „Karate“, „Decis“.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár