Tomato Patriaryevna

  • Autori: Fotografie YU. V., Kotelnikova M. ALE., KONDAKOV S. N. (Agrofirma LLC „Altajové semená“)
  • Rok predpokladov: 2010
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinanty
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Nočný stupeň
  • Charakteristický bush: Kompaktný

Pozrite si všetky charakteristiky

Získanie dobrého výsledku na postele – večný sen o letných domoch a záhradkárov. Avšak aj najlepšia odroda, vrátane Patrkeevna paradajok, má rad významných jemností a nuansy. Pretože len tí, ktorí starostlivo študovali zvláštnosti rastliny, môžu uspieť.

História odstránenia

Tomato Patrikeevna vytvorená v tom čase, keď domáci výber žil po dlhom úpadku. Odroda oficiálne zaregistrovaná v roku 2010. Hlavný vývoj bol vykonaný v AGROPHIRM „ALTAI SEED“. Projekt bol dohľad nad chovateľmi Falls, Kondakov a Kotelnikov.

Popis odrôd

Toto paradajky na lôžkach okamžite demonštruje znaky determinantného rozvoja. PatricEvna vhodná na rast na bežnej záhrade. V skleníku pod filtom však ukáže pomerne sebaistý výsledok. Ostro puzdra tejto odrody sú celkom kompaktné. Rozvíjajú stredne veľké listy jednoduchej zelenej.

Rastlina Takéto paradajky budú šťastní pre poľnohospodárov a letných obyvateľov:

rôzne osady URALSKO, SIBERIA, VOLGA A NORTHUJÚCEHO KAUKUSUSU;

Ďaleký východ;

Chernozem;

Centrum, sever a severozápadne od európskej časti Ruska.

Hlavné kvality ovocia

Keď sú Patrikeev bobule len vytvorené a je konvertované zo zagizi, bude mať svetlú zelenú farbu. Neskôr, hneď ako paradajka dáva potrebnú zrelosť, ospravedlňuje jeho odrodový názov žltou farbou. Ďalšími funkciami sú:

Bobule budú stredne veľké;

v tvare sa podobajú hruške alebo žiarovke;

Prečítajte si viac  Strawberry Teristar

Priemerná hmotnosť je 0,095 kg;

Úroda sa vyvinie z jednoduchých kvetenstiev;

Na povrchu bobúľ je hladká koža.

Charakteristiky

Patrická buničina je atraktívna hustota. Vyznačuje sa pohodlnou sladkou chuťou. Odstránené plodiny často konzumované v čerstvej forme. Canning paradajky sú tiež celkom prijateľné. Niektoré nepríjemné chuťové pocity nespôsobujú rastlinu.

Dozrievanie a plodnenie

Rozmanitosť je obvyklá pre skorú skupinu. Môžete čakať na vznik rozvinutých plodov za 110 dní (v priemere) po vyhadzovaní výhonkov. Poveternostné podmienky a kvalita poľnohospodárskeho inžinierstva v rovnakom čase zostávajú veľmi dôležité. Odstránenie ovocia sa zvyčajne spravuje v júli a auguste.

Výnos

Vyhlásil schopnosť vzdať sa až 5,7 kg (podľa iných zdrojov – až 6 kg 1 kg bobule. m). S týmto indikátorom sa paradajka ukáže ako konkurenčné riešenie pre väčšinu záhrad. Optimálny výsledok sa však stále dosahuje len s bezchybným prístupom k práci.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Závažné semená na kontajneroch alebo boxoch potrebujú počas marca. Pripravenosť na prekládku na konečné miesto sa dosiahne v máji alebo v júni. Špecifické dátumy zakaždým, keď definujú individuálne, pretože ich ovplyvňujú hmotnosť rôznych faktorov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Prečítajte si viac  Peach márne zlato

Viac informácií

Výsadba

Odporúča sa pre pestovanie TATICEEVNA TAKRATKOVÉHO HRAŤUJÚCE OTÁDKY NA Systém 400×500 mm. Tieto informácie nie sú od oficiálneho dodávateľa, ale od veľkého predajcu. Avšak, žiadne námietky nie sú záhradníci, a preto to môže byť dôveryhodné.

Pestovanie a starostlivosť

Takže semená dali výhonky, potrebujú teplotu od 22 do 25 stupňov. Kožné kríky musia okamžite, hneď ako vznikne prvý reálny list. V skleníkoch sa musia vyučovať rastliny. Na konci vegetácie sa odporúča uhasiť vrchol na pozastavenie rastu. Pestovanie bez sadeníc je nemožné alebo mimoriadne ťažké.

Inak nie sú zistené žiadne rozdiely od pestovania iných raných paradajok. S skleníkovými pestovaním je potrebné zabezpečiť, aby bol vzduch zmáčaný, ale nie príliš – približne 60%. Kombinácia minerálnych obyčajných a mimoškolských kŕmení môže zrútiť paradajky, ak robíte všetko podľa pokynov. Parenie je veľmi dôležité, pretože bez neho sa skorý úrodu nedostane. Pôda potrebná voľná a mulčová; Ochrana a infekcie sú pomerne štandardné.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Prečítajte si viac  Vlastnosti a systém pristátia na jeseň

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: