Tomato Snegir

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 94-109
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: 45-50
  • Farba zrelého ovocia: Červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Záhradníctvo a poľnohospodári v regiónoch s ťažkými klimatickými podmienkami sú dosť ťažké vybrať si rôzne paradajky, ktoré budú produktívne, čo dáva zber v krátkom čase. Čoskoro rastúci druh Bullfiner zahŕňa.

História odstránenia

Kultúra zeleniny Snegir bola vytvorená ruskí chovatelia AGROFIRM „BIOTECHIKA“ v roku 2008. V štátnom registri výberu úspechov Ruskej federácie, kultúra nie je vykonaná, ale jeho popularita rastie každý rok, vďaka jednoduchému poľnohospodárskemu inžinieringu a schopnosti poskytnúť dobré výnosy aj v chladnom lete.

Odporúča sa pre pestovanie triedy v Sibíri, na Ďalekom východe, Urals, na severozápadnej a európskej časti krajiny. Najproduktívnejšou kultúrou je pri pestovaní v otvorenom pozemku.

Popis odrôd

Tomato BullFIGR – to je závod s nízkym objemom. Kompaktný paradajkový Bush rastie až 45-50 cm, zatiaľ čo vyzerá mocná a silná. Má strafehenový silný ústredný kmeň, mierne zahusťovanie bohatých zelených listov, vyvinutý koreňový systém a medziproduktový typ kvetenstva. Prvá kefa s plodmi je vytvorená nad 6-7 listov, kde je viazaná na 5-6 bobule.

Pestovanie rastliny, nie je potrebné kríky, aby sa vytvorili, avšak počas dozrievania ovocia bez podväzky nie je potrebné, inak všetky bobule budú ležať na Zemi. Okrem toho skúsení záhradníci odporúčajú odstrániť ďalšie kroky, ktoré rastú veľmi pomaly, a rezané dopredu dolných hárkov tak, aby sa vlhkosť nevyskytla. Účel paradajok univerzálny, ktorý umožňuje, aby sa zelenina široko používaná pri varení, recykláciu na cestoviny a zemiaky o kaše, zachovanie, pridať do šalátov.

Prečítajte si viac  Urban Jahody

Hlavné kvality ovocia

Snegir paradajky sú veľká zelenina, získavajúca hmotnosť až 200 gramov. Forma plodu tradičného, ​​plochého jadra s vyrovnaným a dokonalým hladkým povrchom. Zrelé paradajky je rovnomerne pokryté červenou farbou, v stave technickej zrelosti – tmavo zelená. Koža ovocia je tenká a brilantná, celkom schopná chrániť paradajka pred praskaním. Okrem toho sú paradajky dobre tolerované prepravu, obdviazané predĺženým štvrtým a majú tiež atraktívny komoditný pohľad, pretože rastú rovnaký tvar a veľkosti.

Charakteristiky

Chutné charakteristiky paradajok sú dobré. Dužina v bobule je mierne hustá, mäsitá, šťavnatá, ale nie voda. Semená v mefetoch sú prakticky neprítomné. Sladkosť dominuje výrazná aróma paradajok.

Dozrievanie a plodnenie

Snegir Tomato je stredná zelenina. Z hromadnej klíčenia sadeníc na prvé zrelé bobule na ovocné kefy prechádza 94-109 dní. Obdobie plodovania pokračuje asi 2 mesiace. Paradajkové dozrievanie Peak spadá do tretieho desaťročia júla – v polovici augusta.

Výnos

Odroda na odrody je dobrá. Podľa všetkých odporúčaní pre starostlivosť o 1 m2 môžete zbierať 6-6,5 kg zrelých paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Je potrebné pestovať malinovú kultúru. Semená na konci marca – začiatkom apríla (55-60 dní pred prevodom do postele). Pred výsevom semien je odporúčaný na prepracovanie, dezinfekciu a stimulant rastu procesu. Rýchlo by sa mali semenárovanie zabezpečiť v miestnosti správny teplotný režim, ako aj dostatočné množstvo svetla. Hmotnostné výhonky sú spravidla pozorované 6-8 dní.

V štádiu vzhľadu 2-3 listov na kríku sa rastliny počítajú na jednotlivých šálkách. Niektorí skúsení poľnohospodári odporúčajú vykonávať kríky (7-10 dní pred transplantáciou), ktoré poskytnú mäkkú a rýchlu adaptáciu sadeníc nových podmienok triedy.

Výsadba kríkov v otvorenom pozemku sa odporúča na konci mája – začiatkom júna, keď vzduch a pôda sú dobre správne, a nočné kvapky teploty zostali. Vo fáze opätovného výsadby na kríkoch by mal byť 5-7 listov. Transplantové sadenice na zamračený deň alebo večer, keď nie je slnko. Po niekoľkých dňoch prevodu môžu byť kríky zakryté v noci Agrofiber na ochranu pred nepredvídanými prírodnými kataclysms.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Prečítajte si viac  TABATO

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastúce bullfinching paradajky, musíte pozorovať hustotu umiestnenia kríkov na záhrade, ako aj na použitie správneho systému pristátia. Na 1 m2 môžete zasadiť 5-6 kríkov. Správne pre pristátie je obvyklé prečítať si schému 70×30 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Kultúra nie je veľmi dobrá pre pôdu, takže je to dosť na čistenie, hojdanie a ľahko sa zmestiť. Najvhodnejšie je úrodná, priedušná pôda s neutrálnou kyslosťou. Najčastejšie sú bullfinings vysadené na mieste, kde boli fazuľa a kapusta prekurzory.

Aby bolo možné plodiny stabilné a vysoké, bude rastlina potrebovať komplexnú starostlivosť: zalievanie, výrobu kŕmenia, uvoľnenia a nasávania pôdy, banda kríkov počas dozrievania bobúľ, čiastočné odstránenie krokov a dolných plechov, rovnako ako ochrana proti hmyzu a vírusy. Neodporúča sa pretekať sadeníc s hnojivami obsahujúcimi dusík.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Prečítajte si viac  Čo možno vysadiť vedľa čerešňa?

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Tomato Snegir má dobrú imunitu, preto odolnosť voči mnohým chorobám, ktoré sú vystavené paroles (vrchol hniloba, fusariou, jasné miesto). Vďaka skorému dozrievaniu je paradajka prakticky nepodliehajúce fytoofluoridu. Ochrana pred inváziami škodlivého hmyzu pomôže včasnému striekaniu špeciálnymi liekmi (insekticídy).

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Rozmanitosť je veľmi stresujú, takže dokonale rastie vo najpriaznivejších podmienkach. Rastlina prevedie krátkodobé sucho, nedostatok osvetlenia, náhle chladenie pružiny, ako aj kolísanie teploty aj v rastúcom období. Väčšina paradajok nemá rád daždivé počasie, ale bullfinner nereaguje na dlhotrvajúci dážď.

Rastúce regióny

Bullfinch je dokonalý parantárny stupeň pre pestovanie v severných regiónoch, v Sibíri a v URAL. V posledných rokoch sa paradajka pestuje aj v Moldavsku a Ukrajine.

Recenzie Recenzie

Táto strednodobá odroda je populárny medzi DACMS a poľnohospodármi rastúca zeleninu na predaj, pretože sa vyznačuje jednoduchým poľnohospodárskym inžinierstvom a vysokou vytrvalosťou na nepriaznivé poveternostné podmienky. Okrem toho existuje dobrý vkus a vynikajúce výrobky kvality ovocia. Mnohí majitelia zaujali všestrannosť paradajok, ktoré sú dobré a v šalátoch a v tankovaní.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: