Tomato Sweets Virginia

  • Autori: USA
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Latevire
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 150-200
  • Farba zrelého ovocia: oranžová s červeným červenaním

Pozrite si všetky charakteristiky

Neobvyklá ovocná chuť Virginia Sweets Tomatoes plne vyhovuje názvu odrody. Táto vzácna americká tepelná milujúca odroda v strednom prúžku a viac severných oblastiach krajiny odporúčajú pristátie do skleníkov, ale na juhu sa môže pestovať na otvorenej zemi.

História odstránenia

Krajina pôvodu exotickej paradajky – USA. Pôvodný názov – Virginia Sweets. Niektoré zdroje prekladajú to odlišne – Virginia Candy. Skoršie bolo povedané, že stupeň je tepelne milujúca, vyžaduje určitú starostlivú starostlivosť.

Popis odrôd

Vysoký zahraničný hosť Bush v skleníku môže dosiahnuť dva metrový rast, zatiaľ čo na otvorenej záhrade rastie viac ako jeden a pol metrov, napriek intelemantného typu vývoja. Priemer poškodenia rastlín. Listy sami hladké, obyčajný tvar. Prvá ovocná kefa bude vytvorená v intervale od 9 do 12 listov.

Hlavné kvality ovocia

Virginia Sweet Virginia paradajky sú väčšinou veľké, v tvare sú ploché kruhové. Po dosiahnutí úplnej zrelosti, ovocie sa stávajú krásnym oranžovým, je tu červená červená. Hmotnosť paradajok môže dosiahnuť polkilogram, ale existujú príklady rastúceho a zábavnejšieho ovocia, až do kilogramu. Koža bobúľ nie je veľmi hrubá, ale dosť odolná. Nevýhodou je však sklon plodov na praskanie, takže nie sú veľmi dobre prepravované. A môže byť tiež dlhodobo skladovaný. Maximálna doba skladovania – od 10 dní do dvoch týždňov, ale len v tmavej a chladnej miestnosti.

Charakteristiky

Záhradníci rastú na svojom pozemku paradajkov americkej odrody a tých, ktorí jednoducho vyskúšali tieto paradajky, odpovedali na ich chuťové funkcie len nadšene. Takmer všetko, čo existuje vynikajúca sladká a harmonická chuť, v ktorej ovocie, dokonca aj broskyňové poznámky. A dacnisies hovoria o absencii kyslej charakteristiky paradajok. Mäso mäsité, šťavnaté, na rezaní aj dvojfarebná, žltá oranžová, má červené striekajúce, čo vyzerá celkom krásne.

Tento produkt je ideálny pre konzumáciu čerstvých, varenie letných šalátov, rezanie, to ukazuje lahodné šťavy a omáčky, ako aj kečup a paradajkovú pastu. Pokiaľ ide o zimné prázdne miesta, to nie je veľmi vhodné pre celo-palivové konzervovanie, môžu sa zachovať len ako zimné šaláty v nakrájanej forme.

Dozrievanie a plodnenie

Virginia Sweets Special Range na neskoré kultúry.

Výnos

Jediná vec, ktorú zámorská odroda nevynikne, je výnos. Odhaduje sa, že je nízka alebo stredná. V mnohých ohľadoch bude závisieť od rôznych faktorov, ako je ľahký režim, ako aj dostatočnú alebo nedostatočnú starostlivosť. Existujú však dôkazy, že počas sezóny je Bush schopný dať až 8 kg plodov. A toto je dobrý ukazovateľ.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien s cieľom hasiaceho sadenice by sa mali vykonávať 60-65 dní predtým, ako spadne do zeme. V rovnakej dobe, vrcholom mladých rastlín sa vykonáva v štádiu vzhľadu 2 z týchto listov. Stojí za zmienku dlhodobého klíčenia semien tejto odrody – od 7 do 14 dní. V pôde môžu byť sadenís prenesené, keď bude riziko mrazom úplne neprítomné.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Sweets Virginia

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Sweets Virginia

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Sweets Virginia

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Uzamykanie pestovaných kríkov v zemi by sa malo vykonávať s určitou hustotou. Takže, ak je rastlina plánuje byť vykonaná v 2 bareloch, odporúčajú 3 kríky na meter štvorcový. Ak sa tvorba vykonáva v 1 trupe, potom sa zasadzujú 4 kópie. Optimálna vzdialenosť medzi sadesami je 60 cm. Rovnaká vzdialenosť sa zachová medzi riadkami.

Pestovanie a starostlivosť

Virginia’s Sweets odrody hovoril veľmi dobre na tepelnú a vysoko kvalitnú starostlivosť. Pri pestovaní s povinným postupom sa uskutoční krok, ako aj viazanie na podporu. Prax ukazuje, že najlepšie sadzby triedy ukazujú, či je hlaveň vytvorená v 1-2 stonke. A v druhom prípade jeden krokper listy, ktorý bude rásť pod prvou kvetinovou kefou. Potom, čo rastlina dosiahne 4-5 kefy, musí byť videný Bush.

Pokiaľ ide o starostlivosť o opísanú odrody, pozostáva z riadneho zavlažovania, úhľadného burín burín, kŕmenie. Pôda je nevyhnutne voľná, neumožňuje prebytočnú vlhkosť. Prevencia v súvislosti s ochranou kultúry od spoločných paraštierov a hmyzu škodcov. Krmifikujeme kultúru predovšetkým dusíkom, potom sa zúčastňujú minerály, ako je draslík a fosfor, a podávače sú vyrobené každé 2-3 týždne.

Tomato Sweets Virginia

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Sweets VirginiaKvasinkaTomato Sweets VirginiaKyselina boritáTomato Sweets VirginiaJódTomato Sweets VirginiaPopolTomato Sweets VirginiaVápnik selitraTomato Sweets Virginiakyselina jantárováTomato Sweets VirginiaSérumTomato Sweets VirginiaPeroxid vodíkaTomato Sweets VirginiaKuracie vrhTomato Sweets VirginiaSódaTomato Sweets VirginiaSpievaťTomato Sweets VirginiaMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Jedným z ťažkostí rastúcich sladkovodných sladkostí je skutočnosť, že paradajky môžu byť predmetom niektorých chorôb charakteristických pre strúhané plodiny. Boj s nimi sa správajú špeciálne prostriedky, nezabudli na prevenciu.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Sweets Virginia

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Sweets Virginia

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Sweets VirginiaPhytofluoroTomato Sweets VirginiaNafúknutý rosaTomato Sweets VirginiaVrcholTomato Sweets VirginiaClapporiosTomato Sweets VirginiaŠedý ganilTomato Sweets VirginiaTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár