Tomato Titan Pink

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 115-120
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: Až 60 rokov
  • Charakteristický bush: Silný

Pozrite si všetky charakteristiky

Niektoré paradajkové odrody sú vytvorené na pestovanie v otvorenom mieste hlavne v južných regiónoch Ruska. Vysoké jesenné teploty rozšíriť rastúce kultúry, čo vám umožní získať zbery v septembri-októbri. Paradajky Titanis patria do takejto skupiny. Existujú dve pobočky odrody: Titan Red a Titanium Ružová, ktorá bude diskutovať.

História odstránenia

Rodisko Tomato Titan odrôd sa považuje za severný Kaukaz, kultúra sa objavila v 80. rokoch XX storočia. Prvý titán bol zaregistrovaný v registri chovných úspechov v roku 1986 a bol zónovaný v regióne North Caukaz. Hoci bol červený, v názve sa neodráža. Rozmanitosť bola úspešná, chovatelia pokračovali v práci, a v roku 2000 sa objavil ružový titán titánu. Vývoj bol spustený v skupine vedcov z roku 2003, ktorý zahŕňal tých istých špecialistov, ktorí pracovali na Titanom červenej, a to: egyiyan m. E., Lukyanenko O. ALE.

Po skúškach vykonaných v registri prijatí do pestovania na severnom Kaukaze bol dolný Volga región v otvorenej pôde zaregistrovaný v roku 2006 s názvom TITAN RUG. Pôvodcom a iným prípadom bolo Federálne výskumné centrum „All-Russianský inštitút rastlinných genetických zdrojov. Vavilov „(St. Petersburg).

Popis odrôd

Pink Titanium je nízko-temperamentný odvádzaný krík, výška nie viac ako 60 cm. Rastlina má determinantový typ rastu. Trunk je pekný tuk a silný. Na to veľké zelené listy. Prvá jednoduchá kvetenstvo je vytvorené po 5-7 listov, nasledujúce útesy sa nachádzajú cez 2 listové dosky. Ovocie nemajú artikulácie.

Hlavné kvality ovocia

Hladké a hladké titánové bobule ružové vyzerajú dokonale, majú vysokú predajnosť. Nezrelé paradajky vo svetlej zelenej farbe sú natreté, ale vedľa ovocia je tmavé maľované miesto. Zrelé paradajky majú ružovú farbu v súlade s titulom. Semienkové komory 4 možno viac. Plody majú hmotnosť v priemere od 91 do 168 g (sú výsledky a vyššie – až 214 g).

Charakteristiky

Všetci, ktorí už vyskúšali chuť paradajok TITAN RUG, oslavujú to tak dobre a vynikajúce. Suché látky – 4,0-6-6,1%, obsah cukru – 2,0-3,4%. Paradajka je klasifikovaná ako šalát, ale je vhodný aj na akékoľvek spracovanie, ako sú šťavy, kečup, pasty.

Dozrievanie a plodnenie

Titan Pink – Rôzne médium, od prvých zárodkov a pred začiatkom plody prechádza približne 4 mesiace, a ak sa počítate v dňoch, potom 115-120.

Výnos

Rozmanitosť je považovaná za pekný výnos. Takže z jedného kríka môžete získať až 4 kg komerčných plodov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie titánskej ružovej semená na účely rastúcich špecialistov sa odporúča vyrábať od marca do apríla. Vyberať výhonky po vzniku 1 leták. V čase pristátia v pôde by malo byť dospelé rastliny od 30 do 35 dní.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Výsadba sadenice titánu ružové nasleduje s hustotou 40 x 60 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Tomato Titan Ružová bola navrhnutá špeciálne pre pestovanie vonkajšej pôdy. Ale produktívne výsledky a pestovanie filmu dáva. Na postele v južných oblastiach je rastlina lepšie vytvoriť v 1-2 stonku.

TITAN Ružový – Determinantový vývoj rastlín, ktorý je dokončený, keď určité množstvo ovocných kefiek. Na vrchole zostane kefou a ovocím. Bustards od odrôd silné, výhonky sú tvorené málo, preto kultúra nevyžaduje parať.

Varietálny paradajka nepotrebuje príliš ťažké zavlažovanie, takže po pristátí v zemi sú kríky napojené po 3 týždňoch, s použitím teplej a rezistentnej vody. Korene nie sú potrebné príliš veľa, hydratačnej pôde ako sušenie povrchovej vrstvy.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Vytvorené na pestovanie v teplej podnebí paradajok, samozrejme, lásky tepla. Zlé teploty sú preto zle tolerované, ako aj exponované fytoofluorid. V regiónoch, ktoré sa líšia v chladnejkovom podnebí, nemôžu byť mato zrelé. Odporúča sa v takých oblastiach, aby ich pestovali vo vyhrievaných skleníkoch.

Rastúce regióny

Tathan Titanium Ryonish Organizovaný regiónmi, ako je Severný kaukazský, ako aj Nizhnevolzhsky. Prioritné pestovanie – otvorená pôda.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: