Tomato Ural

 • Autori: S. F. GAVRISH, B. V. MORAV, E. V. AMCHESLAVSKAYA, O.ALE. Vlci, (agrofirma llc „gavrish“)
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 119
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky pre uzavretú pôdu
 • Bush: Vysoký
 • Utiecť: Tmavo zelená, veľká

Pozrite si všetky charakteristiky

Hybridná škála Tomato Ural vznikla domácimi chovateľmi špeciálne na pestovanie v regióne rovnakého mena. Je však úspešne schopný kultivovať na všetkých ruských území.

História odstránenia

Tomato Ural – Hybrid prvej generácie. Celá skupina vedcov v zložení známych špecialistov. F. Gavrisha, E. V. Asslavskaya, B. V. MAJA, O. ALE. VOTOKA. Originátor sa stal LLC Agrofirma „Gavrish“ spolu s výberom rastlinných kultúr. V štátnom registri Ruskej federácie je Tomat uvedený od roku 2007, odporúča sa pre pestovanie v glazovaných a filmových skleníkoch.

Popis odrôd

Tomato Ural – Intenenerinaninantný vysoký rastlina. Listy na to veľké, tmavo zelený tón. Existujú jednoduché kvetenstvo, neexistuje rozvetvenie. V kefách 3-4 plodov, ktoré sú pevne pripojené k trupu. Počas vegetačného obdobia sa na kríku vyvíja 7-10 kefiek, z ktorých každý je vytvorený približne rovnaké bobule vo veľkosti, ktoré dozrievajú súčasne.

Plusy kultúra dosť veľa:

 • imunita veľkého počtu chorôb;
 • Výborná doprava krmiva a ovocia;
 • Vysoké výnosy;
 • Jednotné dozrievanie.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie na štandardnú plochú kruhový tvar, povrch je lesklý, v hornej časti rebrovaného. Zelené bobule vytvorené na začiatku dozrievania sa stávajú červenou v stave úplnej zrelosti. Okrem toho farba vnútri a vonku je identická, je distribuovaná rovnomerne po celom povrchu. Zelené škvrny, kde je ovocie zvyčajne pripojené, nie. Vo vnútri každého fetálu 6 zásuviek, niekedy viac. Priemerná hmotnosť paradajok Ural je asi 196 gramov.

Rozlišuje triedu bezchybné nákladné ovocie. Berryská koža je hustá, ktorá spôsobuje vysokú odolnosť ovocia na všetky druhy hniloby, ako aj praskanie, vám umožní dobre prepravovať.

Charakteristiky

Tomatoes Ural Chutné, Sladké. Najmä sú príjemné, keď sa používajú v čerstvom stave. Ale môžu byť tiež pridané do rôznych jedál. Sú vhodné pre zimné prázdne miesta: omáčky, šalátová šťava, prednáška.

Dozrievanie a plodnenie

Zber zrelých paradajok je možné zozbierať po 119 dňoch po objavení prvej klíčenia. V takmer všetkých regiónoch sa zber môže konať takmer v novembri.

Výnos

Výťažok odrody je pomerne vysoký. Takže z jednej rastliny môžete zbierať až 4,5 kg v sezóne výnosu, az štvorca. Merač – 8,5 kg komerčných plodov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie počas kultivácie sadeníc začína na konci februára a pokračuje v prvom počte marca. Vybrať rastliny po vzniku 1 súčasnej letáky. Rastúce sadenice hybridu urals, bude potrebné zmraziť psytolamom. V skleníku je pripravený materiál vysadený na konci apríla, v tomto momente musí byť podpísaná 50-55 dní.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Ural

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Ural

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Ural

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Optimálny systém pristátia je 40×60 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Úspešná kultivácia hybridného URAL zahŕňa vykonávanie viacerých pravidiel. Väčšina, do značnej miery úroveň výnosu určí pravidelnosť starostlivosti. Uistite sa, že teplotirální rastliny niekoľko dní po pristátí. Pestovať rastlinu v 1 stonke. Steying, ako aj spodné listy sú odstránené. Na konci vegetačného obdobia je potrebné stlačiť bodu rastu.

V skleníku budú musieť mladé rastliny vstúpiť do veľkého množstva slnečného svetla. Ak to nestačí, budete musieť zariadiť ďalšie osvetlenie fytolompe.

Pôda stále čelí minerálom pred pristátím, potom paradajky pravidelne kŕmia. Je potrebné použiť vysokú dávku kŕmenia.

Nie je veľmi veľa. Bude to dosť frekvencie až 2 krát týždenne. Uistite sa, že budete vykonávať mulčovanie. Rovnako ako preventívne liečby proti chorobám a útokom na hmyzu škodcov.

Tomato Ural

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato UralKvasinkaTomato UralKyselina boritáTomato UralJódTomato UralPopolTomato UralVápnik selitraTomato Uralkyselina jantárováTomato UralSérumTomato UralPeroxid vodíkaTomato UralKuracie vrhTomato UralSódaTomato UralSpievaťTomato UralMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Tomatoes Urals sú odolné voči takýmto malým pohľadom, ako VTM, CLAP ARC, Fusarióza.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Ural

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Ural

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato UralPhytofluoroTomato UralNafúknutý rosaTomato UralVrcholTomato UralClapporiosTomato UralŠedý ganilTomato UralTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Hybrid určený pre URALs má dobrú odolnosť voči extrémnym klimatickým a poveternostným podmienkam, rekordným chladom.

Rastúce regióny

Tomato Ural bol navrhnutý pre oblasť URAL. Avšak, to je úspešne pestované v severných, severozápadných, stredných regiónoch Volga-Vyatka. A tiež pre vylodenie, CCOS, severný Kaukaz a priemerná Volga.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár