Tomato víťazstvo

  • Autori: PANCHEV Y. A., Panchev yu. Yu.
  • Rok predpokladov: 2018
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 93-95
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Intenerminantalinantný Tomato Gybrid víťazstvo od slávneho chovateľa. A. Pancheva priťahuje pozornosť Dachans s dobrými vlastnosťami výrobkov ovocia, ich bohatého návratu a natiahnuté dozrievanie. Pestovanie sa vykonáva v otvorenom aj v uzavretej pôde, v skleníkoch. A hybrid sa nachádza pod názvom víťazstva F1.

Popis odrôd

Paradajkové formuláre vysoké kríky dosahujúce 200-250 cm. Strieľa slabo dizajnér, takmer nahý. Medziproduktové kvetenstvo. Listy sú dlhé, maľované v zelenom. Ovocné kefy obsahujú 6-8 paradajky.

Hlavné kvality ovocia

Vo fáze dozrievania sa odtieň kože paradajok mení zo svetlého zelenej na karmíno. Ovocie sú veľké, vážiace 200-220 g, zaoblené, so slabo vyslovovanými rebrami.

Charakteristiky

Ovocie šťavnaté, s vynikajúcou ľahkou chuťou. Vhodné na spotrebu v čerstvej forme.

Dozrievanie a plodnenie

Toto je skoré hybridné ovocie po dobu 93-95 dní od dátumu vzhľadu výhonkov.

Výnos

Až 98% – Hybrid je možné pripísať držiteľom nahrávania. Priemerné ukazovatele výnosov sú 21 kg / kV. M. V prvom poplatkoch je to o niečo nižšie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená hybridu začínajú klíčiť po dobu 60-65 dní pred transplantáciou na trvalé miesto v skleníku alebo pôde. Najlepší čas sa považuje za 3 desaťročia marca alebo začiatkom apríla. Po vzniku sadeníc rastliny sa postupne pripravuje na transplantáciu. V otvorenej zemi sú zaslané nie skôr ako začiatkom júna, po skončení nočného obdobia mrazenia. Paradajky sa prenášajú do skleníkov v máji alebo v apríli, založené na regionálnych klimatických funkciách.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastliny sú dosť tesné, vo vzdialenosti 30 × 50 cm. 1 m2 umiestnené až 4 kríky. Tým sa vyhnúť nadmernému vzostupu pristátia.

Pestovanie a starostlivosť

Kruhy sú vytvorené v 1 stonku, uistite sa, že sú zviazané syntetickými lanami ako výška voliča. Tipový hrot sa vykonáva bez čakania na 1 mesiac na koniec plodovania alebo skôr, ak sa výhonky dostanú strechu skleníka. V otvorenej pôde môžete bez týchto opatrení urobiť. Pozemok pod pristátím sa pripravuje pridaním piesku a humusu do záhrady, popol a superfosfát ich obdivujú.

Nižšie listy na kríkoch sú rozbité, keď starnú. Takže to bude možné zvýšiť rýchlosť paradajok, aby sa zvýšil celkový počet úspešne vytvorených blokovacích. Ako aj včasné odstránenie nepotrebných ciciakov pomôže zabrániť infekcii kríkov v rôznych chorobách.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajka nevoľnosti VTM a alternatív. Ale nie je chránené pred inými vonkajšími vplyvmi. Nebezpečenstvo medzi škodcami pre neho je slovo, Colorado Beetle, rovnako ako web tick, často pokazením rastlín v skleníkoch. Kruhy by sa mali pravidelne kontrolovať, keď je zistený škodca zistený, vyrábať vhodné chemické spracovanie výhonkov a listov. Dva alebo trikrát sezóna bude užitočná na vykonanie profylaktického rozprašovania burgundovej kvapaliny.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Hybridné víťazstvo úspešne toleruje väčšinu druhov dopadu. Paradajky sú schopní vyrovnať sa s nedostatkom vlhkosti, dotiahnutia dažďov, nedostatok slnečného svetla. Všetky tieto faktory nemajú vážny vplyv na procesy jeho vegetácie.

Recenzie Recenzie

Názory DACNNIS pre paradajky víťazstvo nie sú príliš jednoznačné. Rastliny sú často kritizované pre veľmi veľkú výšku stonku, pričom problémy pri zbere. V tomto prípade sú ovocné kefy tvorené takmer celou dĺžkou centrálneho úniku, čo trochu kompenzuje nepríjemnosti. Chuť vlastnosti ovocia sa hodnotia aj dostatočne vysoké, zaznamenali ich sladkosť a šťavnatosť. A letné obyvatelia uvádzajú, že paradajky sú dobre tolerované prepravu, dlho skladované, bez straty svojich základných vlastností.

Hybridná chvála pre všeobecnú nenáročnosť. Je to hojne plodné aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Mnohí sa zmieňujú, že je priateľský a dobre dáva. Odolnosť voči hybridným ochoreniam sa tiež hodnotí ako vysoké. Netrpí hubárskymi infekciami aj v prípadoch, keď sú úžasné iné rastliny v skleníku.

Na použitie, toto paradajka označuje univerzálne. SUDEY Všimnite si, že plody sú dobre držané rezaním, poskytujú špeciálnu nasýtenú chuť šťavy a paradajkovej pasty.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár