Tomato Voemoda

  • Názvy synonymá: VOIVODE F1
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre uzavretú pôdu, pre skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 100
  • Charakteristický bush: Výkonný

Pozrite si všetky charakteristiky

Sen o každom Ogorodnik – pestovať rozsiahle paradajky na pozemku s neuveriteľne vysokou kvalitou chuti. Takéto druh zahŕňajú rôzne vojvodode paradajky, ktoré sú impozantné s rozmermi a chuťou, ale absolútne nenáročné v starostlivosti.

Popis odrôd

Voivaode Tomato je hybridná odroda, ktorá poteší obrovské a lahodné paradajky. Rastlina je vysoký krík s intelemanninantným rastovým typom, ktorý dosiahne výšku 100 cm. Bush má silnú stonku, zlomený koreňový systém a vysoké zahusťovanie, ktoré tmavo zelené listy obvyklej formy vytvárajú. Ako je Bush vysoký a ovocie sú neuveriteľne veľké, potom bez poklepania na podporu, nie je potrebné. Okrem toho je potrebné vykonávať parenie, ako aj chovatelia odporúčajú vytvorenie kríka v jednom kmeni.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky majú zaoblený tvar s viditeľnou udržateľnosťou na oboch stranách, monofónne jasnú červenú farbu v zrelom stave a neuveriteľne veľká hmotnosť – keď súlad s pravidlami agrotechniky, hmotnosť jedného paradajky môže byť 500-1000 gramov. V nehodnom stave má paradajka svetlú zelenú farbu. Paradajky mäkké, hladké s matným trblietkom. Paradajkové krakovanie je pozorované len v podmienkach nedostatočného zavlažovania.

Charakteristiky

Chutné charakteristiky paradajok sú veľmi pôsobivé. Paradajky vovodovej aromatte, sú obdarené jasnou chuťou, vyslovujúcou sladkosť bez nádychu bozkávania. Ovocné mäso mäsité, hrubé, šťavnaté. Táto odroda je univerzálna, takže vhodná na jedenie čerstvej formy, ako aj ako šaláty na omáčky a šťavy.

Dozrievanie a plodnenie

Rozmanitosť VoIVOD sa vzťahuje na triedu triedy. Od vzhľadu prvých zárodkov na ochutnávku paradajok, asi 110 dní. Zrenie sa vyskytuje postupne, takže si môžete vychutnať čerstvé a voňavé paradajky na dlhú dobu. Od konca júla – začiatkom augusta začína aktívnu fázu vyvrátenia, ktorej trvanie závisí od klimatických podmienok, kde sa kultúra rastie.

Výnos

Indikátory s vysokým výnosom. Krúšajú v závislosti od kultivačných podmienok – v otvorených pôdach – mierne, v skleníkoch – vyššie sadzby.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien na sadenice sa konajú v období od polovice marca do prvej dekády apríla. Pre pestovanie kríkov vhodných na transplantáciu v otvorenej zemi alebo skleníku budete potrebovať 45-55 dní. Pestované kríky Odporúčané v interiéri s teplotou + 15 … 18 stupňov. Prvý týždeň po siatí môže poskytnúť skleníkový efekt, takže rast sa zrýchľuje a potom polyetylén na odstránenie.

Okrem toho je dôležité, aby v miestnosti bolo dobré osvetlenie. S výskytom na Bush 2-3 reálnych listov strávte potápač. Úplné a dozrievané pre vylodenie do otvorenej zeme je Bush, na ktorom sa vytvára 6-7 listov. Pred vynaložením na trvalom mieste rastu sa odporúča vykonať vytvrdnutie kríkov.

Rechazzové sadenice sa vyrábajú v čase, keď sa pôda zahrieva na + 14 … 16 stupňov a za nočné zamrzne budú. Toto pravidlo je to druhá polovica mája. Tvorba a podväzok kríkov nastáva 10 dní po pristátí v otvorenom kraji.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Výsadba do zemín sa odporúča v zakalenom počasí, keď nie je žiadne skóre slnka. 1 m2 sa nachádza 3-5 kríkov. Ideálny pre pristátie sa považuje za schému 50×70 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Pre paradajky je lepšie vybrať si sprisahanie chránené pred návrhmi, ale svieti slnkom. Pôda musí byť fertilná, zvlhčila, priedušná a oplodnená. Komplexná starostlivosť pozostáva z množstva aktivít, ktoré zahŕňajú pravidelné zalievanie, uvoľnenie a pýtanie pôdy, kŕmenie minerálnymi a organickými hnojivami, tvorbou a podväzkou kríkov, ako aj prevenciu chorôb.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunita pri semienku je prítomná, ale spoľahlivá ochrana proti množstvu vírusov, chorôb a nenasúvania škodcov nebráni. Špeciálne riešenia sa vykonávajú ako prevencia.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odolnosť voči kolísaniu teploty v odrode sa však odhaľuje, avšak ostré kvapky môžu negatívne ovplyvniť kvalitu a množstvo. V regiónoch s neustále teplým podnebím sa kultúra zasadená v otvorenej pôde a na severnom páse sa odporúča výsadba v skleníkoch.

Rastúce regióny

Táto odroda sa rýchlo prispôsobuje všetkým klimatickým podmienkam a typom pôdy, takže je schopný pestovať a dať vysoké výnosy v takmer všetkých regiónoch Ruska a Ukrajiny.

Recenzie Recenzie

Tomato of the Voivode je rôzne letné domy a agriancov, tak masívne pestované. Analýza množstva recenzií, môžete charakterizovať odrody ako noncainting, rýchlo prispôsobiteľný, výnos, dávať neuveriteľne obrovské a lahodné ovocie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: