Vinograd Vodogray

  • Autori: Zagorulko Vitaly Vladimirovich
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Ružová
  • Chuť: S Aroma nutmeg
  • Čas dozrievania (filter): Rannestered
  • Čas dozrievania, dni: 120-125
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -21
  • Hmotnosť BUCHY, G: 600-800
  • Typ kvetu: OBOY
  • Hustota luny: Stredne voľné

Pozrite si všetky charakteristiky

Úžasne krásne ružové stolové hrozno Vodogray má čoraz populárnejšie v záhradkárov. Rozmanitosť je určená na spotrebu v čerstvej forme a je schopná slúžiť ako nezávislá výzdoba slávnostnej tabuľky. Vďaka vynikajúcej predajni a pozoruhodnej chuti hrozno nie sú oneskorené na počítadlách v dôsledku vysokého dopytu.

História odstránenia

Vodogray je ďalším šľachtiteľom z Ukrajiny v. V. Zagorulko, na ktorého účte existuje mnoho známych patentovaných odrôd. Takmer všetci majú vysoké ceny na medzinárodných výstavách. Originátor dostal hybrid v dôsledku prekročenia arkádových odrôd a Kishmish Radiant.

Distribúcia geografie

Toto hrozno sú prispôsobené na pestovanie v južných regiónoch – na Ukrajine, v centrálnom regióne Black Earth, ako aj v regióne Volga, na juhu Bieloruska.

Popis

Hybridná odroda sa vyznačuje silným viničom – ťažké jadrové kríky dávajú ročné zvýšenie dlhej dĺžky. Mladý útek má lesklú svetlovú korunu bledo zelenej farby, zbavenej. Vinič je pokrytý veľkými a strednými hodnotami širokých päť-špicatých dobre pevných lístie. Vonkajšia plocha plechu Wrinkle-mesh, čerešňové vybranie má vo VI-forme, samotné tuhé farby sú natreté vo svetlo zelených odtieňoch s ružovou prílivovou na základni.

Čas dozrievania

Vinograd Vodograhay označuje stredne zrnité odrody – od opuchu opuchu až do momentu technickej zrelosti bude potrebovať 120-125 dní. Požadované množstvo aktívnych teplôt 2550-2650 ° C.

Bozk

Klastre kužeľovitého tvaru priemernej hustoty v priemere 600-800 gramov, v ideálnych podmienkach, ktoré môžu rásť až jeden a pol kilogramov. Berry spočíva na dlhých odolných zelených krúžkoch.

Bobule

Veľké downtown ružové bobule sú pokryté tenkou kožou, takmer necítila pri jedle. Hmotnosť bobúľ 9-10 gramov, veľkosť 28-34 x 18-20 mm. Ovocie sú pokryté tenkou vrstvou pluina, odroda je takmer náchylná na jedlo, okrem závažného preťaženia.

Chuť

Mäso a šťavnaté mäso s výrazným orabeným arómom má príjemnú, sladkú a harmonickú chuť, transparentnú šťavu, vysoký obsah cukru 18-20 g / 100 ml a titračnej kyslosti 6-7 g.

Výnos

Hybrid je schopný vysokého obnovenia a ťahá veľkú zber s dobrou agrotechnológiou. Koeficient na ovocie – 1.7.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Vinograd Vodogray

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Pristátie Vodárka nie je odlišná od štandardu, čas pristátia mladých sadeníc jari, v letnom období majú čas na zvýšenie dobrého koreňového systému. Jesenné pristátie ohrozuje zmrazenie s mladými rastlinami. Na výsadbu, vybrané solárne pozemky chránené pred návrhmi a severným vetrom. Kultúra sa musí starať o záhradníka, je to potom, že dáva najviac plnohodnotný úrodu.

Pristátie

Miesto pristátia rastlín sa pripravuje vopred. Pans 80x80x80 cm sú pripravené, sú spokojní s drenážnou vrstvou, pôda je kŕmená živinami – humusom, komplexnými hnojivami, navyše je potrebné, aby bol drevený popol. Mladé semenádlo je nainštalované na pripravenom Hollykovi, jemne šíriť korene a zaspíte na kmeň. Potom, čo sa vyliezť pristátie, druhý deň je pôda voľná a mulched, aby sa zabránilo praskaniu a sušeniu.

Vinograd Vodogray

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Hrozno kvitne s okrajovými kvetmi a nepotrebuje ďalšie operačné opatrenia.

Orezávanie

Každá banda hybridu hydrodixu má významnú hmotnosť, ktorá nemôže ovplyvniť integritu viniča. Na zachovanie výhonkov sa vykonáva formovanie jesenné orezávanie, takže na každej vetve odchádzajú na 4-8 vrcholov.

Zalievanie

Hybrid potrebuje systematické zavlažovanie, čo je kľúčom k stabilnému vývoju rastliny a jeho plodenie. S niekoľkokrát vyliahne hrozna – čoskoro na jar, počas obdobia bookonizácie, potom počas ovocia, rýchlosťou 1 vedra na 1 Bush.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Vinograd Vodogray

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Vinograd Vodogray

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Dospelý rastlina musí organizovať ďalšiu výživu, pretože živiny vyrobené počas pristátia je dosť viac ako 3-4 sezóny. Potom sa vinič narodil s minerálnymi a organickými hnojivami.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Hybrid má strednú odolnosť voči negatívnym teplotám – je schopný odolať žiadnom -21 ° C. LOZA potrebuje prístrešok, kde je to len taká zima, je tiež odstránený z choler, položený na zemi a pokryté srdiečkou, slamkou, agrofluórmi. V zime bude v poriadku s vrchom snehu.

Choroby a škodcov

Hybrid je rezistentný voči plesňovým ochoreniam 3,5-4 body, do plesnia na 4 body, citlivé na oidium na 4 body. Na ochranu hrozna z plesňových ochorení, Mildu, oidium, ako aj škodcov, záhradkári a poľnohospodári aplikujú preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov.

Vinograd Vodogray

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

Vinograd Vodogray> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

Vinograd Vodogray> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

Vinograd Vodogray> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

Vinograd Vodogray> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Na dočasné uskladnenie výnosu sa používajú osobitné suterénne skladovacie zariadenia s dobrou ventiláciou a zodpovedajúcim režimom teploty.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár