Prehľad plug-in zariadenia „Shine“ a ich výber

Dôležitou súčasťou ruskej kultúry je kúpeľ. Má svoje vlastné definitívne pôvody a tradície, ktoré boli zachované dodnes. Jedným z nich je chladiacim dumpingom bezprostredne po kúpeli, aby sa telo posilnilo a poskytlo nespravodlivé pocity procesu. Pre takéto prípady v kúpeľni sú zastarané zariadenia, medzi ktorými môžete prideliť „lesk“.

všeobecný popis

Tweedingové zariadenia sú lyžicami pre kúpeľ, ktorý má určitý dizajn a spôsob práce. Stojí za to hovoriť Táto technológia je patentovaná, takže takéto výrobky nie sú jednoducho označené jedným menom, ale sú výrobky jedného výrobcu – VVD.

Samotný dizajn je reprezentovaný lyžicou z nehrdzavejúcej ocele 1 mm. Tento materiál je dobrý, pretože nepodlieha korózii, rovnako ako jednoduché, vďaka ktorým sa dá ľahko pohybovať a prepravovať toto zariadenie.

Riadenie sa vykonáva pomocou reťazca, ktorý je aktivovaný potom, čo človek vytiahne. Opak sa vracia do svojej pôvodnej polohy.

Dôležitým rozdielom od takýchto výrobkov iných výrobcov je prítomnosť deliča. Táto časť je potrebná na zvýšenie pohodlia prevádzky jednotným únikom vody. Návrh rozdelenia je mriežka s tenkými oddeleniami. Umožňujú studenú vodu prísť z vedra pozdĺž celej dĺžky. Preto je ľudské telo úplne zakryté. Pulz sa vyskytuje v dôsledku práce troch ventilov, ktoré sú kontrolované rovnováhou Balancar.

Pokiaľ ide o vodovodný systém, je vybavený pripojením stieračného zariadenia na prívod vodou. Výplň nádrže prebieha cez vstupnú montáž s priemerom G 1/2. Takýto systém sa používa v mnohých vodných vedeniach pre domácnosť, takže výrobca považoval za spoľahlivý a zároveň jednoduchý. Okrem toho robí zariadenie úplne univerzálne.

Ak porovnáte tieto produkty s výrobkami z iných výrobcov, potom VVD rozsah má množstvo výhod, na úkor, ktorého je výhodnejšie kúpiť.

Rôzne modely

Zariadenia „Shine“ sú rozdelené v závislosti od ich objemu a rozmerov. Oni sa líšia od iných druhov fikcie, pretože môžu obsahovať veľa vody, ktorá na konci vám umožňuje úplne vychladnúť po vodách. Mimochodom, VVD má najviac hromadných výrobkov, pretože ich objem je 36 a 50 litrov. Klasické zariadenia a modely Kolobok majú kapacitu 15-20 l, čo často nie je dosť pre milovníkov kúpeľa. Samozrejme, rozmery sú dôležité, pretože kúpeľňa sám o sebe je malá.

Prečítajte si viac  Rozmery skleníkov: Čo ovplyvňuje výber?

Z tohto hľadiska zariadenia „Shine“ nie sú veľmi pohodlné, pretože 50-litrové modely majú výšku 50 cm a musia byť inštalované nad priemerným ľudským rastom. Ukazuje sa, že tieto lyžice sú potrebné vo výške 2-2.2 metre, to znamená, že kúpeľ musí mať celkom vysoké stropy, aspoň 2.5 metrov. Pokiaľ ide o menej priestranný vedierku 36 litrov, je to len 10 cm nižšie, takže problém s možnými veľkosťami samotného kúpeľa zostáva relevantný. Ak má spotrebiteľ letný kúpeľ, inštalácia je oveľa jednoduchšia kvôli otvorenému vrcholu dizajnu.

Ak vám stropy vo vašej izbe vám umožnia správne umiestniť odlievanie z VVD, Bude to najvýhodnejšia možnosť z dôvodu jeho účinnosti, spoľahlivosti a objemu studenej vody. Existujú rozdiely av závislosti od vzhľadu. Spotrebiteľ predstavuje niekoľko možností, medzi ktorými existuje voľba. Najlacnejšie zariadenie je štandardné s skrytou inštaláciou bez dreveného rámca. Externe tento produkt vyzerá ako obyčajná nerezová oceľová lopata s deličom. V tomto prípade dosiahne hmotnosť zariadenia 13 kg.

K dispozícii sú tri dekoratívne dekorácie pod vedením. Prvá možnosť – Light Strom. Používa sa najčastejšie kvôli jeho textúre, ktorá spolu s osvetlením úplne zapadá do dizajnu. Druhým povrchom je červený strom, estetický pohľad na kúpele s tmavým temným pohľadom. Novinka je tretia možnosť – THERMO. Má žltkastý odtieň a vyzerá dosť prirodzene v porovnaní s obyčajným drevom. Návrh dekorácie sa skladá z lamiel.

Dekoratívna časť významne pridáva vedro hmotnosti, ktorého indikátor je 19 kg. Mení sa a cena, ktorá stúpa zo 17 na 24 tis. rubľov. Stojí za to venovať pozornosť upevňovacím systémom, ktorý je vyjadrený vo forme špeciálnych detailov. Sú namontované na stenu / strop a umožňujú vedro, ktoré sa nebrali, čo sa často deje s upratanými zariadeniami iných spoločností. Produkt upevnený na 6 skrutiek bude udržiavaný pevne a bezpečný. Aj keď jeden z ľudí v kúpeli zasiahne vedierku, potom sa nič vážne s jeho dizajnom stane.

Prečítajte si viac  Ako poslúchať vidiecky dom?

Prevádzkové tipy

Spočiatku výrobca odporúča správne určiť miesto inštalácie na základe preferencií spotrebiteľov, ako aj prípustné výškové normy. Nie je potrebné zabudnúť, že konštrukcia drží držiak, ktorej šírka je 240 mm a dĺžka je 130 mm. Vzhľadom na tieto informácie môžete namontovať vedro. Šírka samočinných podíkov by mala byť najmenej 6 mm, inak bude návrh a nespoľahlivý. Potom zariadenie pripojte k systému prívodu vody pomocou montáže.

Vzhľadom k tomu, že je vyrobený z plastu, dotiahnite ho pevne, ale bez prospla, inak bude táto položka rýchlo zlyhať. Pred uprataným zariadením nainštalujte blokovací žeriav. Po objavení sa vloží voda a vyplňte ho len požadovanej hodnote.

Je regulovaný plavákom, ktorý je veľmi podobný systému, ktorý je inštalovaný v nabíjacej nádrži. Po tom skontrolujte prevádzku výpustného mechanizmu ťahaním reťazca a vedenie ju do svojej pôvodnej polohy.

Po vypnutí celého systému by mal vytáčať vodu a opäť variť na polohe, ktorú je zadaný plavák. Výrobca poskytuje 12-mesačnú záruku. Je zakázané vykonávať nezávislé plnohodnotné opravy, pretože v tomto prípade VVD nezodpovedá za kvalitu tovaru.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: