Ako si vybrať voľný rádiový mikrofón?

V modernom svete, mnohé použitie mikrofónov. Jeden z najkompaktnejších rádiových mikrofónov sú Perekkki.

Čo to je?

PETTHADER RadioMic Empatickíček (mikrofón Perekkka) je Zariadenie, ktoré televízne moderátori, komentátori a video makléri nosia na golieri. Rádiový sieťový mikrofón sa líši od obvyklého možnosti tým, že je bližšie k ústam. Z tohto dôvodu je nahrávka získaná kvalita. Mikrofón Perekkka je vhodnejší na natáčanie na telefóne alebo na fotoaparáte, ale niektorí ľudia sa z počítača z počítača.

Z tohto dôvodu sú petsome rádiové mikrofóny vhodné na použitie.

Najlepšie modely

Existujú zariadenia, ktoré spotrebitelia viac dopytu a získali pozitívnu spätnú väzbu.

 • Boya by-m1. Podľa výsledkov testov sa tento model považuje za jeden z najlepších cien za cenu a kvalitu. Tento model nemôže byť nazývaný profesionálnym zariadením. V prvom rade je Petrolek mikrofón vhodný na nahrávanie video blogu alebo prezentácií. Mikrofón Boya by-M1 je univerzálny káblový prístroj.

 • Jedným zo spoločných modelov je Audio-Technica ATR3350. Podľa svojich charakteristík je model podobný BOYA BY-M1. Audio-Technica ATR3350 je optimálna z hľadiska pomeru cien a kvality. Mikrofón má funkciu potlačovania ozveny. Zariadenie je všesmerické, to znamená, že cudzí zvuk bude neotradený.

 • Bezdrôtové zariadenie Sennheiser mi 2-USA. Toto je jeden zo zástupcov spoľahlivých značiek. Tovar sa vyznačuje jeho kvalitou. Sennheiser Me 2-US je bezdrôtové zariadenie, to znamená, že nie sú žiadne problémy s drôtom. Sennheiser Me 2-USA je rozpoznaný ako najlepšie zariadenie pre bezdrôtové.

 • Jednou z dobrých možností z rádiového zariadenia je mikrofón Rode SmartLav+. Je vhodný na písanie zo smartfónu. Zariadenie je rozpoznané ako ideálne na nahrávanie z telefónu. Rode SmartLav + Umožňuje napísať hlboký zvuk. Tiež v zariadení je systém potlačovania ozveny.
Prečítajte si viac  Oprava trojizbového bytu v novej budove

 • Spoľahlivá možnosť Travel je Saramonic SR-LMX1+. Toto zariadenie je považované za profesionálne. V samotnom zariadení je systém na potlačenie hluku pozadia. Ak človek cestuje v horách alebo v blízkosti mora, je to veľmi užitočné pre tento konkrétny mikrofón, pretože hluk vĺn a vietor nebude počuť.

 • Ak chcete nahrávať vokály, zariadenie je vhodné Sennheiser mi 4-n. Toto je mikrofón s čistým kryštálovým zvukom. Kvalita Sennheiser ME 4-N je pomerne vysoká, čo vám umožňuje nahrávať vokály. Existujú však nevýhody: mikrofónový kondenzátor a kardioid, to znamená, že je potrebný určitý smer, a to nie je veľmi vhodné. Mikrofón má dobrú citlivosť a zvuk.

 • Ideálne pre prezentácie Mipro mu-53l. Toto zariadenie je vhodné pre prezentácie a verejné prejavy. Kupujúci hovoria, že zvuk je hladký a nahrávanie je najprirodzenejšie.

Kritériá pre výber

Pre smartfón musíte vybrať mikrofón s funkciou potlačenia echo. Ale nie všetky modely majú takúto funkciu z dôvodu, že sú nesmerné, takže cudzinec bude jasne vypočutý. Zariadenia majú Malé rozmery, upevnenie vo forme clothespins (Klipy).

Pri výbere príslušenstva pre smartphone, musíte venovať pozornosť rozmery, kvalite zvuku a umiestneniu pripevnenia.

Je tiež potrebné venovať pozornosť pozíciám opísaným nižšie.

 • Dĺžka. Tento ukazovateľ by mal byť do 1,5 m – bude dosť dosť.
 • Veľkosť mikrofónu Ohodnotené ochutnať kupujúceho. Čím viac rozmerov zariadenia, tým lepšie zvuk.
 • Vybavenie. Pri nákupe výrobku musí zadať kábel, ako aj montáž na odevy a vetru.
 • Kompatibilita so zariadeniami. Niektoré mikrofóny fungujú len na počítačoch alebo smartfónoch. Pri nákupe mikrofónu na smartfóne stojí za to zaplatiť pozornosť kompatibilite s „Android“ alebo iOS systémami.
 • Rozsah. Zvyčajne je 20-20000 Hz. Avšak, na zaznamenávanie konverzácie, dosť 60-15000 Hz.
 • Power Preamp. Ak je na mikrofóne predzosilňovač, potom môžete zvýšiť signál vstupujúci do smartfónu, až do +40 dB / +45 dB. Na niektorých petaktoroch by mal oslabiť signál. Napríklad na zoom IQ6 môže byť uvoľnený na -11 dB.
Prečítajte si viac  Ako pripojiť tabletu k televízoru prostredníctvom Wi-Fi?

Boya M1 Prehľad modelu Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: