Bezdrôtové karaoke mikrofóny s reproduktorom

Každý aspoň raz v jeho živote sa snažil ukázať svoje hlasové údaje na verejnosti. Niektorí vykonávali na školskej scéne, iní sa zúčastnili na amatérskych talentných súťažiach, iní boli zmätení v Karaoke. A vo všetkých prípadoch si umelci držali mikrofóny v rukách. To je len kvalita a špecifikácie týchto zariadení, nebolo možné porovnať s profesionálnymi zvukovými vysielačmi, ktoré majú svetové hviezdy.

Ale dnes sa obraz úplne zmenil. Vďaka technickému pokroku, charakteristiky profesionálnych mikrofónov hladko presunuli do amatérskych modelov.

Zvláštnosť

Dnes si môžete kúpiť bezdrôtové modely karaoke-mikrofóny s reproduktorom v ktoromkoľvek bode predaja malých domácich spotrebičov a multimediálnej zábavy. Najlepšie je ísť do špecializovaného obchodu, kde predávajúci konzultanti podrobne rozprávajú o možnostiach zariadenia, ktoré vás zaujíma, ukážu, ako to funguje a dokonca demonštruje jeho zvukové parametre.

Dôležitou črtou bezdrôtových štruktúr je absencia vodičov, káblov a rôznych šnúr, ktoré rušia s pohybom okolo scény alebo miestnosti. Namiesto toho je v systéme prítomná silná batéria a anténa. Distribučná skrinka prezentovaná ako adaptér je pripojená priamo k zdroju zvuku pre vysoko kvalitný rádiový prenos.

Ak chcete pochopiť, aké vlastnosti majú bezdrôtové mikrofóny, mali by ste ich porovnať s viac známych modelov vybavených vodičmi. Napríklad káblové konštrukcie musia byť pripojené na stĺpce alebo zosilňovače. Bezdrôtové modely pre vysielanie zvukových údajov používajú Bluetooth. Káblové mikrofóny nie sú prenosné zariadenia, ktoré nemožno povedať o svojich nabíjateľných kolegoch.

K dnešnému dňu existuje niekoľko možností pre modely bezdrôtových mikrofónov, z ktorých každý má svoje výhody.

 • Zariadenie. Takýto model je zahrnutý v systéme karaoke. Je vhodné, aby všetky prvky súpravy zodpovedali technickým parametrom navzájom. Nevýhoda – nie je možné použiť mikrofón samostatne od systému Karaoke.
 • Autonómne zariadenie. Nezávislý mikrofón, ktorý môže byť použitý ako zvukový zosilňovač a ako prenosný stĺpec. Stačí len pár na pár na Bluetooth so zdrojom.

Hodnotenie najlepšie modely

Vytvorte si hodnotenie najlepších modelov prenosných mikrofónov karaoke so zabudovanými reproduktormi, ktoré sa ukázali byť veľmi ťažké. Relat Najobľúbenejšie zariadenia medzi širokými odrodami pomohla recenzia spokojných vlastníkov. Niektorí držiaky mikrofónov obdivujú svoje technické vlastnosti, iné netvoria neprerušované pripojenie cez technológiu Bluetooth. Tretí ľudia zakazujú možnosť pripojenia flash diskov.

Toto však nie sú všetky funkcie bezdrôtových mikrofónov. Nabíjateľná reprodukcia zvuku majú množstvo parametrov, sa líšia funkčnosťou, kvalitou a spoľahlivosťou.

TUXUN WS-858

Predložený model sa vyznačuje jednoduchou prevádzkou, pre ktorú dostal uznanie väčšiny spotrebiteľov. Konštrukcia zariadenia má obvyklú hlavu mikrofónu a rukoväť. Pripojuje tieto dva prvky veľké panel s ovládacími tlačidlami. Na trhu je tento typ mikrofónu prezentovaný v niekoľkých farebných verziách, konkrétne v zlate, čiernej a ružovej farbe.

Prečítajte si viac  Batérie fotoaparátu: Typy a pravidlá voľby

Systém TUXUN WS-858 je vybavený technológiou Bluetooth, vstavanou batériou, kazetou a miešačkou, ktorá je riadená pomocou tlačidiel na paneli. Vďaka možnosti pripojenia karty microSD sa zariadenie otočí na prenosný stĺpec. Na základe toho je jasné, že tento dizajn je vybavený funkciou 2 v 1. Ale najzaujímavejšia vec je, že zapnutie prehrávania skladieb z karty microSD, človek môže spievať s milovaným umelcom.

Okrem iného má opísaný mikrofón určité schopnosti. Napríklad na ovládacom paneli môžete nastaviť hlasitosť hlasu, zmeniť indikátory horných a dolných frekvencií, odstrániť cudzí šum, skryť echo a dokonca používať mikrofón ako prehrávač, len vložte slúchadlá do rezervovaného konektora.

Mikrofónová batéria Posledná 6-8 hodín nepretržitého používania. Nabíjanie Zariadenie ponecháva približne 4-5 hodín.

Ritmix RWM-100

Tento mikrofónový model sa vyznačuje krásnym dizajnom, jednoduchosťou prevádzky a vynikajúce technické špecifikácie. V zariadení predstavoval, výrobca sa podarilo uzavrieť všetky najžiadanejšie parametre. Rozšírené zariadenie obsahuje mikrofón, batériu, kábel, prijímač, adaptér a príslušnú dokumentáciu.

Tlačidlo napájania sa nachádza na kryte mikrofónu. Dosť na to, aby ste si vybrali výrobok vo vašich rukách a vytiahnite príslušný kľúč. Po použití vypnite jednotku rovnakým spôsobom. Prezentovaný dizajn je určený pre káblové a bezdrôtové pripojenie. V prípade potreby je kábel prítomný v súprave pripojený k mikrofónu. Jeho dĺžka je 3 metre, a to je dosť pre domácnosť. Metóda bezdrôtovej siete je oveľa jednoduchšia. Nie je potrebné zamieňať káble.

Distribúcia signálu tohto modelu mikrofónu dosiahne 15 metrov. Z toho vyplýva, že Ritmix RWM-100 môže byť bezpečne vzatý s ním na malej scéne. Vďaka jednému zariadeniu nebude signál upchatý s outsidermi a šumom.

Defender MIC-155

Vďaka tomuto modelu mikrofónu sa jeho majiteľ môže pohybovať na pódiu alebo v byte, bez boja proti jeho pohybom. A nie sám, ale s priateľom alebo priateľkou. Koniec koncov, súprava obsahuje 1, a 2 zariadenia na reprodukciu zvuku. A ak je plánovaný priateľský posadil malú spoločnosť, bez toho, aby tieto mikrofóny jednoducho nemohli urobiť. Tí, ktorí sa presunuli do inej miestnosti, budú môcť počúvať realizáciu svojich priateľov, pretože rozsah distribúcie zvuku je 30 metrov. A vďaka vysokej citlivosti mikrofónov sa žiadny hlas nestratí pri výkone skladby pomocou duetu alebo celého kvartetu.

Prečítajte si viac  Mini-slúchadlá: funkcie, prehľad modelu, použitie

Je to obranca MIC-155, ktorý najčastejšie dáva priateľom na narodeniny. Po prvé, dnes je to veľmi originálny a užitočný darček. Po druhé, toto zariadenie je kompliment, zdôrazňuje hlasové údaje príjemcu darčeky.

VIVANCO DM50

Väčšina spotrebiteľov má rôzne otázky pri výbere mikrofónu, od kvality pripojenia bezdrôtového zariadenia a končiace s pevnosťou káblov z drôtu. Pre neurčité dôvody niektoré veria, že pripojenie Bluetooth nie je možné nazvať vysokou kvalitou. ALE Aby sa nepovažovalo sa do slepého konca, ako je tento rozsudok, je najlepšie venovať pozornosť modelu VIVANCO DM50. Tento mikrofón kombinuje nemeckú kvalitu, jednoduchosť prevádzky a prijateľné náklady. Samotné zariadenie nemá žiadne zľavy. Prípad modelu je vyrobený z zinku zinku, vďaka ktorým sa nemôžete báť, ak zariadenie padlo.

Stojí za zmienku, že model prezentovaného mikrofónu nemusí aktualizovať ovládače a operačný systém. Jednorazová inštalácia bude vždy podporovať potrebné parametre zariadenia.

AUDIO-TECHNA ATMAKOVACIA

Manuálny vokálny model vyvinutý slávnou značkou Audio-Technica. Jeho hlavnou úlohou je prenášať hladký zvuk. Interný dizajn zariadenia zodpovedá parametrom antizoke. Keď hovoria vokály, sa zastavia jednoduchými slovami, cudzie zvuky. Kapsula mikrofónu je vybavená ochranným filtrom, blokuje cestu k rôznym pýchám. Súčasťou tohto mikrofónu je pripojený držiaci stojan a mäkký zásobník.

Všeobecne platí, že AUDIO-TECHNICA ATMOX10 Mikrofón má obrovský potenciál. Jeho špecifikácie možno porovnať s profesionálnymi mikrofónmi používanými svetovými hviezdami. Produkt je jednoduchý, pohodlný, úspešne umiestnený v ruke. A najpozoruhodnejšie v ňom – ​​zvuk.

Kritériá voľby

Výber prenosného karaoke-mikrofónu s reproduktormi – nejednoduchá úloha. Nesprávny zvolený model určite pokazí náladu, najmä ak je to darček pre drahú osobu.

Predtým, ako si to kúpite alebo toto zariadenie, je potrebné stráviť dôkladnú kontrolu svojich charakteristík a technických možností.

 • Mikrofón je povinný jasne a jasne previesť hlas overovateľa. Nie je možné zahrnúť hudobný sprievod. Nežiaduce zvukové vlny počas kontroly môžu skresliť výsledok pridaním echo, koreň a cocenu. Takéto efekty sú voliteľné parametre, ktoré môžu byť kedykoľvek aktivované.
 • Je dôležité kontrolovať údaje o údajoch o počte hodín nepretržitej práce, a okamžite určiť, aký je čas, aby bol budúci majiteľ mikrofónu zaplatiť spev. Niekto je dosť 3 hodiny, ďalšie vhodné modely s 8-hodinovým potenciálom.
 • Niektoré nabíjanie mikrofónu. Hoci v skutočnosti nie je to primárna požiadavka kvality. A napriek tomu spotrebitelia zastavia svoj výber na mikrofóny s vysokou rýchlosťou nabíjania.
 • Pre každú osobu je nevyhnutné kúpiť jedinečné dizajnové zariadenie. Mikrofóny v tomto probléme sa líšia vyšetrením farieb, dĺžkou rukoväte, vlastností hlavy a formy riadiacej jednotky.

Ale čo je najdôležitejšie – takže zariadenie je pohodlné, aby ležali v ruke.

Ako použiť?

  Po zakúpení prenosného bezdrôtového mikrofónu je potrebné vykonať postup pripojenia. Ťažkosti s týmto prakticky nevyskytuje, hlavná vec je dodržiavať krok za krokom odporúčania výrobcov.

  Prečítajte si viac  Ako rozlišovať originálne JBL reproduktory z falošného?

  Proces pripojenia mikrofónu pomocou technológie Bluetooth je nasledovný.

  • Je potrebné pripraviť hlavné zariadenie, z ktorého príde hlavný signál. Môže to byť telefón alebo notebook. Hlavnou vecou je, že Bluetooth tiež navštevoval systém základných zariadení.
  • Po aktivácii Bluetooth na pracovnej ploche hlavného zariadenia sa mená zariadení nachádzajú v blízkosti.
  • Z tohto zoznamu je potrebné zvoliť názov mikrofónu.
  • Po pripojení musíte vykonať ďalšiu konfiguráciu v menu „Zvuky a Audio Device“. Tu môžete nastaviť hlasitosť a nastaviť citlivosť mikrofónu. Ako ďalšie nastavenie zvuku sa navrhuje zmeniť sadzby zrušenia hluku.
  • Pred pokračovaním s použitím mikrofónu musíte prevziať aplikáciu, z ktorej sa bude hrať hudobné skladby.

  Po pochopení schopností prenosných mikrofónov karaoke s reproduktormi, môžete bezpečne ísť na nákup tohto multimediálneho zariadenia. Hlavnou vecou nie je zabudnúť na jemnosti voľby vhodného modelu.

  Recenzia bezdrôtového karaoke mikrofónov Pozri viac.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: