Charakteristika a vlastnosti systémov rozdelenia LGEN

Vetranie a klimatické zariadenia produkujú rôzne firmy. Aj s rôznymi modernými návrhmi môže byť systém rozdelenia Lgen vynikajúcou voľbou pre všetkých spotrebiteľov. Zvážte ich charakteristické vlastnosti a nuansy.

Základné modely

Split System dostal celkom rozšírený Al-20WND.

Toto zariadenie patriace do klasickej linky Luxe:

 • môže slúžiť až 21 m²;
 • V režime chladenia poskytuje výkon 1,98 kW;
 • V režime vykurovania poskytuje výkon 2,14 kW;
 • Vnútorný hluk nie je hlasnejší ako 39 dB;
 • Vonkajší hluk Žiadny hlasnejší ako 48 dB.

Dizajnéri poskytli ovládací panel a automatickú prevádzku. V prípade potreby sa automaticky vyskytne reštartovanie. Poskytuje sa na spustenie časovača, deodorizácia prietoku vzduchu, zmena v smere. Teplý štart je nemožný, vnútorný rozsah ochrany. Môžete prepnúť do nočného režimu.

Al-20wnid – ďalší dobrý rozdelený systém od toho istého výrobcu. Je tiež navrhnutý pre oblasť 21 metrov štvorcových. M. V rovnakom čase, v režime chladenia, je výkon zariadenia 2.1, a vo vykurovaní – 2,2 kW. Spotreba prúdu je 0,61 a 0,64 kW. Najväčšia hladina hluku je 35 dB vo vnútri a 48 db vonku.

Toto zariadenie má nočný režim a režim sušenia vzduchu. Rozdeľovací systém má plazmový filter a deodorizačnú inštaláciu. Správa zariadení zo vzdialeného. Al-30gnid silnejšie ako predchádzajúce vzorky – môže zlepšiť mikroklímu na ploche až 27 kV. M. V tomto prípade je jeho výkon 3,2 kW v režime chladenia a 3,4 kW v režime Warm-Up.

Zlepšené charakteristiky sa dosahujú oveľa väčším ako v predchádzajúcom modeli, aktuálnu spotrebu. Pri chladení a 0,82 kW pri zahrievaní je 0,78 kW. Dôležité: Tento rozdelený systém nie je schopný pracovať ako dodávkové vetranie. Ale môže vypnúť časovač. Negatívny Al-30gnid Je to, že tento rozdelený systém je hlučný ako predchádzajúce verzie. Vnútri miestnosti vytvára hluk 41 dB a na ulici – 52 dB.

Ako je možné zvážiť alternatívu Al-75WND. Toto je veľmi výkonné zariadenie určené pre servis 72 kV. M. súčasne. V režime chladenia bude výkon 6,8 kW a vykurovanie – 7,05 kW.

V súlade s tým je spotreba prúdu 2 106 a 2,051 kW. Najväčšia úroveň hluku dosiahne 44 dB vo vnútri domu a 57 dB. Systém rozdelenia môže fungovať automaticky. Implementované vybavenie seba-diagnózy. Automatizácia okamžite vypne zariadenie, ak je nesprávne pripojené alebo zaťaženie je neprimerane vysoké.

Vďaka štartu nízkeho napätia nebudú akékoľvek prekvapenia s napätím (s vzácnou výnimkou) nebudú hrozné. Automatizované čistenie eliminuje vzhľad formy alebo výskytu nepríjemných pachov. V nočnom režime zariadenie funguje tichšie. Filter pomôže dezinfikovať vzduch. Použil režim čistenia plazmy.

Hodnotenia zákazníkov

Treba poznamenať, že systémy rozdelenia LGEN dostávajú rôzne odhady. Sú dobre ochladené, ale pri spustení a odpojení sa môže vyskytnúť silné praskanie. Ale zariadenia pracujú po celý deň bez prerušenia. Treba tiež poznamenať viac súkromných sťažností – na nie príliš pohodlné konzoly, na niektoré cumbersomessomness vnútornej pracovnej jednotky. To je do značnej miery kompenzované vynikajúcim súborom režimov a rozšírenou funkčnosťou.

Pozitívne odhady súvisia s nasledujúcimi faktormi:

 • prítomnosť meničov v mnohých modeloch;
 • rýchle chladenie;
 • Optimálna hodnota a pomer kvality.

všeobecné charakteristiky

LGEN registrovaný vo Švajčiarsku. Napriek relatívne nedávnemu vzhľadu sa už podarilo dobyť prestíž medzi kupujúcimi. V skutočnosti sa turecké a čínske podniky zaoberajú výrobou rozdelených systémov. Značkové produkty patria do kategórie rozpočtu. Samotný výrobca odporúča používať v bytoch alebo malých kanceláriách.

Spolu s systémami rozdelenia vína, LGR tiež produkuje mobilné klimatizačné zariadenia. V prípade potreby sa ľahko presúvajú na správne miesto. Monoblock Split Systems tejto spoločnosti budú môcť pracovať pri veľmi nízkych teplotách (až -70 stupňov). Z tohto dôvodu je v miernom podnebí zaručená stabilná činnosť. Atraktívnym rysom produktov LGEN možno považovať za jednoduchú inštaláciu a možnosť samoobsluhy bez pomoci špecialistov.

  Príručka predpisuje všetky potrebné informácie, ktoré vám umožnia používať diaľkové ovládanie. Výroba rozdelených systémov v ázijských krajinách nemožno považovať za negatívny bod. Naopak, je tam, kde sa výroba a iné obavy čoraz viac prekladajú. Pre optimálnu ochranu zariadenia existuje odložená možnosť štartu. Opätovné spustenie sa vykonáva len vtedy, keď ide o 3 minúty po ukončení zariadenia.

  Oddelene stojí za to hovoriť o diaľkovom ovládači. Môže byť použitý na ovládanie systémov rozdelenia značky AUX. Štandardné indikátory ukazujú úroveň vlhkosti, zvolenej teploty, zahrnutie funkcie pocitu, zmeniť smer prúdenia vzduchu, časovača a hodín. Špeciálne tlačidlo zvýraznené pod kontrolou vstavaného ventilátora.

  DÔLEŽITÉ: Zároveň nie je možné stlačiť dve alebo viac tlačidiel.

  Bežné chyby pri inštalácii rozdelených systémov sú uvedené neskôr.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: