Charakteristika prehrávačov médií ICONBIT

ICONBIT bol založený v roku 2005 v Hong Kongu. Dnes má širokú slávu, nielen ako výrobca mediálnych hráčov, spoločnosť vyrába pod jej značkových tabliet, projektorov, reproduktorov, smartfónov, skútrov a iných moderných produktov. V Rusku existuje affiliate sieť spoločnosti, ktorá sa zaoberá podporou ICONBIT.

Popis

Mediálni hráči spoločnosti majú rôzne technické úrovne, ale všetci majú celkom efektívne hrať filmy, hudbu, fotografie. MEDIA PREHRÁVAČA PREHRÁVAČA ROZHODNUTIA MAGHTU POTREBUJÚCEHO STRÁNKU Bluray Hráči, CD prehrávače, DVD prehrávače. Ich výhody sú nasledovné:

 • Rýchlo, lacné a práve môžete doplniť zbierku hudby a filmov;
 • Hľadanie v knižnici médií je veľmi pohodlné, nájsť a spustiť požadovaný súbor – prípad jednej minúty;
 • na súboroch prehrávača médií na uľahčenie informácií o diskoch;
 • Spustiť súbory na prehrávači sú jednoduchšie a príjemnejšie ako na počítači; Filmy z televízora vyzerajú pohodlnejšie ako z počítačového monitora.

Iconbit Militačné prehrávače majú dobrý prehrávanie obsahu tým, že pracujú so súbormi na interných a externých médiách.

Preskúmať modely

Iconbit Player Line obsahuje rôzne modely, môžete ich pripojiť k počítaču, TV, na akýkoľvek monitor.

 • IConbit Stick HD PLUS. Media Player výrazne rozširuje televízne schopnosti. Je vybavený pevným diskom, operačným systémom Android, 4 GB pamäte. Pripojenie k portu HDMI, Multimediálne informácie z pamäťových kariet microSD. S Wi-Fi, výmena údajov s počítačom alebo inými prenosnými zariadeniami.

 • Iconbit film IPTV QUAD. Model bez pevného disku, operačný systém Android 4.4, podporuje 4K UHD, Skype, DLNA. Má flexibilné nastavenia, infračervený ovládací panel, môže pracovať 24 hodín denne bez straty stability. Z nedostatkov označených upustením hodín po odpojení pamäte nie je dostatok energie pre niektoré hry. Prehliadač s veľkým počtom strán je preťažený obtiažnosťou.

 • Iconbit Toucan Omnicast. Kompaktný model, bez pevného disku, sa ľahko používa, s počítačom synchronizovaný rýchlo sa pripája k sieti pomocou Wi-Fi, neustále drží signál.
 • ICONBIT XDS73D MK2. Zariadenie má štýlový vzhľad, číta takmer všetky formáty, vrátane 3D. Bez pevného disku podporuje káblové pripojenie na internet.

 • ICONBIT XDS74K. Gadget bez pevného disku, pracuje na systéme Android 4.4, podporuje 4K UHD. Ale bohužiaľ, má najnáročnejšie recenzie na fórach.

 • Iconbit Movie 3D Deluxe. Model má vynikajúci dizajn, číta takmer všetky formáty, s zamrznutím, násilným vypnutím (tlačidlo). Nevýhody zahŕňajú tesný prehliadač, prítomnosť iba dvoch portálov USB, výsledný hluk.

Funkcie voľby

Hráči médií ICONBIT môžu byť rôzne typy.

 • Stacionárny. Tento monoblock je o niečo väčší ako zostávajúce modely, pripája sa k televízoru a vykonáva rôzne multimediálne funkcie.
 • Prenosný. Kompaktné zariadenie, ale je obmedzené na funkcie ako stacionárna verzia. Napríklad neakceptuje optické disky určené na obmedzené podmienky.
 • Smart-Stick. Gadget vyzerá ako USB flash disk, pripojí sa TV cez USB portál. Hráč rozširuje možnosti televízora, otočením sa do Smart TV, ale stále horšie v počte funkcií stacionárneho modelu.
 • Gadgets s prítomnosťou komory a mikrofónu Nainštalovaný priamo do televízora.
 • IConbit Uvoľňuje mediálne prehrávače určené pre tablety a tiež vyrábajú prehrávače médií s pripojením pre niekoľko pevností v rovnakom čase.

Každý vie, aký typ prehrávača médií je potrebný. Keď s typom gadgetu, otázka sa vyrieši, mali by ste sa rozhodnúť o možnosti pevného disku (vstavané alebo externé).

 • Prehrávač médií s externým pevným diskom má kompaktnejšie formy a skutočne funguje ticho.
 • Zariadenie so zabudovaným pevným diskom je schopný udržať oveľa väčšie množstvo údajov, ale pri práci.

Pri výbere je lepšie uprednostniť modely s rýchlou rotáciou pohonu (5400 otáčok za minútu), sú menej hlučné. Širšia pamäť prehrávača médií, tým väčšia je formát filmu na nej môže byť zaznamenaný.

Vyberte si gadget, ktorý podporuje Wi-Fi 5, zostávajúce druhy možno považovať za zastarané.

Možné poruchy

  Na modeli Iconbit film IPTV QUAD Stroje nereagujú pri zapnutí televízora (nie je zapnuté). V piatej verzii, keď sa pokúšate napájať, spomaľuje, ponúkne vypnúť alebo reštartovať, nejde do režimu spánku.

  Na modeli ICONBIT XDS73D MK2 Existujú problémy s formátom RM (Brzdy). Funkcia Skype zmizne a zobrazenie rámca. Na vlastnom firmvéri funguje len ako hráč, ak bliká z evavision alebo intext, bude fungovať perfektne.

  Model ICONBIT XDS74K – Otvorí sa jedna zlyhanie pevného problému, obraz bahnitov, problémov so zvukom, nie všetky formáty sa otvorí.

  Súdiac podľa recenzií, ICONBIT MEDIA PREHRÁVAJÚCE. Ale negatívne možno nájsť dosť na fórach. Hodnota rozpočtu robí gadgets dostupné mnohým používateľom. A kúpiť alebo nie, rozhodnete sa.

  Ďalšie informácie nájdete v The Iconbit Stick HD PLUS model Review.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: