Prenosné stĺpce Sony

V živote každej osoby hrá hudba skutočne dôležitú úlohu. Pre niektoré obľúbené melódiá sú liek na dušu, pre inú hudbu – spôsob, ako samo-vyjadrenie, a pre iných – schopnosť prejsť čas. Dnes, väčšina ľudí pred vstupom do ulice kontroluje prítomnosť dôležitých vecí, a to: kľúče k domu, peňaženku alebo peňaženku, smartfón s aktualizovaným zoznamom skladieb a slúchadiel. Iba v slúchadlách je jedna vážna chyba. Umožňujú vám vychutnať si hudbu sám. A to je úplne zlé, ak sa veľká spoločnosť chystá. Riešením tohto problému bude prenosné stĺpce.

Dnes je trh mobilných reproduktorov Bluetooth CESTESTITION. Niektoré sa vyznačujú výkonným potenciálom, iné – veľkosti, tretí – frekvenčný rozsah. A len značka Sony sa podarilo uzavrieť všetky dôležité špecifikácie v samostatných modeloch mobilných pomôcok.

Zvláštnosť

Prenosné stĺpiky Sony sú štandardom kvality a výrobcu mobilných pomôcok. Výrobca týchto divítnych zariadení má rozsiahle skúsenosti s vytváraním hudobných reproduktorov a akustických systémov pre domáce použitie a vo výrobnom meradle.

Značka Sony bola medzi prvými výrobcami, ktorí začali vložiť technológiu Bluetooth v stĺpci a ďalšie možnosti pre bezdrôtové pripojenie k zdroju.

Sony má svoje patentované technológie na výrobu hudobných gadgets pre smartfóny, ktoré podstúpia konštantné aktualizácie, podporujú zlepšenie kvality zvuku a zlúčenín. Tento zoznam obsahuje množstvo funkcií.

 • NFC. Táto technológia vám umožňuje pripojiť reproduktory k zdroju bez použitia vodičov.
 • Ldac. Unikátny kodek, vďaka ktorým sa zrýchlil prenos údajov na stĺpci.
 • Cleario+. Funkcia zodpovedná za zlepšenie kvality zvuku. Počas zvuku neexistuje žiadny vonkajší hluk, nevznikajú chyby s čítaním súborov.
 • DSEE. Táto technológia prispieva k zlepšeniu kvality zvuku v zdroji.
 • Sony Music Center. Program vyvinutý pre smartfóny, ktoré dáva jednoduchý prístup k stĺpci a počúvať hudbu cez Bluetooth alebo Wi-Fi.

Sonyho hudobné stĺpce majú niekoľko funkcií, pre ktoré gadgets zamilovali do väčšieho počtu spotrebiteľov:

 • Výkonný prejav basov;
 • silný zvuk;
 • Miniatúrny prípad;
 • V mnohých modeloch sú značkové osvetlenie.

Prehľad najlepších modelov

Bezdrôtový reproduktorový systém pre smartfóny – pohodlný spôsob, ako si vychutnať svoje obľúbené skladby kedykoľvek a kdekoľvek. Pripojenie smartfónu s prenosným gadgetom sa vyskytuje pomocou technológie Bluetooth. Nie je však vždy možné vybrať slušnú akustiku.

Ideálny pomer cien – kvalita sú modely výrobcu Sony. Vyznačujú sa zvukmi hĺbkou, hromadnými účinkami basov, nepretržitého spojenia so zdrojom hudby. Niektoré návrhy sú vybavené svetelnými hudobnými funkciami. Súčasne, audio systém Sony, ktorý má niekoľko hodných výhod, má priemernú hodnotu.

S Bluetooth

Sony Stĺpce Model s technológiou Bluetooth je veľmi rôznorodý. Ale vďaka revízii spotrebiteľov bolo možné vypracovať hodnotenie najvyššej kvality a vhodných požiadaviek na stĺpci.

Sony SRS XB3

Výkonná bezdrôtová akustika vybavená technológiou pripojenia Bluetooth. Zariadenie má stredné rozmery, ale táto veľkosť umožňuje nosiť stĺpec v rukách. Rozlišovacie znaky prezentovaného modelu spočívajú v trvanlivej batérii a rozsiahlom rozsahu zvuku.

S stranami dizajnéra má táto akustika nezvyčajná farba. Bývanie môže byť vyrobené v žiarivej žltej, zelenej alebo inej variante jedovatej farby. Forma produktu Square, priamka.

Z technickej strany sa tento model môže pochváliť neprerušovanou prevádzkou do 24 hodín. Hmotnosť zariadenia je 900 gramov. Sila reproduktorov v 30 W stačí na vytvorenie účinku prítomnosti na koncerte. Okrem toho má systém mikrofón a 2 pripojovacie technológie, a to: Bluetooth a NFC.

Sony XB2 Extra Bass

Tento model je progenitorom série XB reproduktorov. V prezentovanej akustike, vysokokvalitný zvuk a nezvyčajný dizajn kombinovaný harmonicky.

Zariadenie má podlhovastý tvar obdĺžnika s zaoblenými koncami. Reproduktorová mriežka sa nachádza len na jednej strane. Dizajn v takom dizajne vyzerá skvele na nočnom stole. Ale napriek tomu sa dá s vami nosiť. Teleso reproduktora je vyrobené z vystuženého plastu. Silný vplyv však môže prasknúť.

Prevádzka batérie je navrhnutá 12 hodín. A počas tohto času sa zvuk charakterizuje vysokou kvalitou. V systéme reprezentovanej akustiky sú vstavané technologické technológie Bluetooth a NFC.

Jedinou nevýhodou tohto modelu je absencia systému ochrany vlhkosti. Koniec koncov, pri vývoji dizajnu bolo vyplývajúce, že by sa používa len v priestoroch.

Sony SRS XB10 Extra Bass

Najobľúbenejší audio systém z extra basovej série. Na rozdiel od svojho kolegu je ideálny dizajn a kompaktné veľkosti. Produkt sa nebojí mokrého prostredia, pretože vybavené maximálnou ochranou prípadu. Tento model môže byť prijatý s vami na výlety do prírody a dokonca aj na pláži.

Konštrukcia stĺpca je vyrobená v zaoblenej forme malých veľkostí, vďaka čomu je pohodlná počas prevádzky. Vďaka špeciálnemu zakrytiu sa hudobný kruh nevysunie z rúk. Pre dodatočnú ochranu pred kvapkami v prípade stĺpca je k dispozícii konektor na pripojenie čipky alebo karbín.

Tento model má vstavanú batériu, ktorej výkon je dostatočná na 16 hodín hladkej prevádzky. A produkt je ľahko uľahčuje a mobilitu.

Jedinou nevýhodou je nepohodlné umiestnenie tlačidiel na ovládacom paneli.

Funkcia Wi-Fi

Sony Stĺpce Model ROW s technológiou pripojenia Wi-Fi má dostatočnú rozmanitosť. Základné preferencie sa však spotrebitelia dostanú viacerým typom akustických systémov pre smartfóny, kde každý model sa vyznačuje množstvom nesporných výhod.

Sony SRS-X99

Dosť drahý prenosný stĺpec, ktorej sila je 154 W. ale Napriek vysokým nákladom spĺňa všetky požiadavky na spotrebiteľov. Prvá vec je, čo je upozornenie – zvuk. Z prvých poznámok sa zdá, že majiteľ zariadenia sa dostal na životný koncert svojej obľúbenej skupiny alebo umelca. Príčina takýchto zvukových – horných reproduktorov. Vytvárajú účinok stereoparama.

Prezentovaná akustika podporuje všetky existujúce hudobné formáty. A objem objemu v interiéri je schopný vyradiť všetky tieto prítomné.

Aktualizácia operačného systému konštrukcie sa automaticky vyskytuje automaticky. Stĺpec sa pripája cez technológiu Bluetooth a pripojení Wi-Fi. Vstavaný ekvalizér pomáha konfigurovať parametre zvuku podľa individuálnych preferencií.

Sony SRS-Zr7

Miniatúrny prenosný stĺpec s elegantným dizajnom sa páčilo spotrebiteľom na kvalitu zvuku. Trochu nepohodlné pri nosení, pretože jeho hmotnosť je 1,8 kg. Odolný prípad stojaci prevod rôznych mechanických vplyvov. Produkt môže byť pripojený na stacionárny počítač a iné médiá cez externý USB disk.

Zvuk reproduktora je celkom blízko požadovaného ideálu, ale všetko závisí od kvality hudobného súboru. Spojovacia akustika s informačným nosičom sa vyskytuje prostredníctvom technológie Bluetooth, Wi-Fi a NFC. Ak je to potrebné, môžete použiť konektor MINI Jacka.

Okrem toho má súčasný model audio systému niekoľko ďalších funkcií. Napríklad schopnosť čítať všetky formáty hudobných súborov, prítomnosť dvoch ďalších žiaričov HDMI.

Sony SRS ZR5

Tento model má slušné rozmery, z ktorých nemá nič spoločné s prenosnými štruktúrami. A láska Spotrebitelia Reprezentovaný stĺpec vyhral z dôvodu diaľkového ovládania.

Hmotnosť opísanej akustiky je 1,72 kg. Pracuje výstavba zo siete. S stranami dizajnéra, biele a čierne farby boli vybrané pre stĺpec. S bočnými stranami prednej časti sú elegantné reproduktory. Ovládací panel sa nachádza na hornej rovine, ako aj zóne NFC na prácu s smartfónmi. Ale hlavná vec, systém podporuje Wi-Fi. Na zadnom paneli sú rôzne konektory, menovite: USB výstup, HDMI a LAN.

Tento model je vybavený možnosťou pripojenia k stacionárnemu počítaču, notebooku. Ale najčastejšie sa používa ako bezdrôtový prehrávač. Dizajn môže byť umiestnený na poličku alebo visieť na stene.

Charakteristickým znakom reprezentovaného akustického systému je vybaviť špeciálnym programom, ktorý vykonáva spracovanie zvuku, takže keď sa hlasitosť zmení, tonalita sa nezmení a neobjavil sa žiadny hluk outsider.

Kritériá voľby

Byť v aktívnom hľadaní prenosného stĺpca, vyberte si výber v prospech konkrétneho modelu je veľmi ťažké. ale, Ak ste predbehli, ako prevádzkovať a používať miesto používania, môžete zhruba pochopiť, aké vlastnosti by mali mať rovnakú akustiku.

 • Ak je stĺpec potrebný na pripojenie k prehrávaču alebo stacionárnemu počítaču, nemôžete sa zamerať na jeho veľkosť a výkon. V takejto situácii je dôležitá kvalita zvuku a multifunkčnosť.
 • Ak chcete stĺpiku v miestnosti malých veľkostí, mali by ste zvážiť modely s kapacitou až 30 w. Väčší ukazovateľ môže omráčiť osobu.
 • Pre pešiu turistiku, jazdcov na prírodu alebo na pláži je vhodnejšie získať prenosné stĺpce malých veľkostí, výkonnej batérie. Je žiaduce, aby dizajn bol vybavený systémami odpudzujúcimi vlhkosťami a prachom, a jeho telo je vyrobené z trvanlivého materiálu.
 • Pre dlhodobé tyče o prírode je užitočné pre dostupnosť rádiovej funkcie – budú známe novinky a rádio pomôže relaxovať zo štandardného zoznamu skladieb.
 • Pre cyklistiku stojí za zváženie miniatúrnej akustiky s maximálnym výkonom 10 W. To je dosť na výhradné počúvanie.
 • Organizátori hlučných strán si musia vybrať najvyššie kvalitné a multifunkčné modely audio systémov.

Zároveň sa ich sila musí dosiahnuť až 150 W a zvuk v žiadnom prípade nenarušiť.

Prevádzkové tipy

Väčšina novo razených vlastníkov reproduktorov sa snaží pripojiť zariadenie k nosiču s hudobnými informáciami, bez toho, aby sa odklonila od pokladnice obchodu. A často takéto pokusy nie sú korunované úspechom. Najlepšie je dostať sa do domu a prečítať návod na obsluhu. Tam vidieť a demontovať účel tlačidiel. Inak môžete takéto kombinácie získať, že stĺpec bude visieť.

A napriek tomu želanie ochutnať vaše obľúbené stopy vo výbornom zvuku ihneď po zakúpení stĺpca by mal používať niekoľko tipov. Ak chcete začať s, navrhuje sa zvážiť proces párovania zariadenia so zdrojom signálu cez Bluetooth.

 • Je potrebné preložiť zariadenie do režimu „konjugácia“. Ak to chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Napájanie a počkajte, kedy začne blikať indikátor Bluetooth.
 • Na dátových médiách musíte tiež pripojiť funkciu Bluetooth. V zozname dostupných zariadení, ktoré sa zobrazia, vyberte názov systému reproduktorov.
 • Akonáhle je pripojenia stanovené, indikátor Bluetooth sa prepne na trvalý režim žiarenia.

Zvukové efekty by mali byť vyslovené na pozadí hudobnej kompozície. Konfigurácia ich pomôžu aplikácii „Sony / Music Center“.

 • Ak chcete začať, musíte túto aplikáciu otvoriť vo vašom smartfóne.
 • Potom vyberte „SRS-XB **“.
 • Prejdite na „Nastavenia“, prejdite na „Party Booster“, zadajte „Dotykové nastavenia“, kliknite na tlačidlo „OFF“. A až po tejto manipulácii vyberte funkciu „Strana Booster“ a nastavte režim používateľa. Je v ňom, že zvukové efekty všetkých panelov systému reproduktorov sú nakonfigurované.

  Domáca pozornosť používateľov akustických rečníkov sa vypláca starostlivosti o nich. Hoci sú tí, ktorí sú presvedčení, že stačí utrieť povrch zariadenia mokrou handričkou. Ale toto je ďaleko od. Samozrejme, výrobca pri vytváraní akustických systémov používali materiály s najvyššou kvalitou, ktoré majú vodoodpudivé a vysávacie vlastnosti.

  Dodatočná starostlivosť však umožní nielen zachovať čistotu zariadenia, ale aj na rozšírenie svojho života.

  Ak je stĺpec odobratý na pláž alebo v bazéne, mali by ste byť pripravení, že rozvod soli, piesok a iné druhy kontaminácie môžu byť na stavebnom prípade. Napríklad malé deti v hre hry dokážu rozmazať stĺpec s opaľovacím činidlom alebo krémom na ruky, takže sa unikne malé množstvo tejto hmoty. Ak sa niečo také stalo, je potrebné stráviť niekoľko manipulácií na uloženie systému reproduktorov.

  • V prvom rade je potrebné uistiť sa, že veko umiestnené na zadnej strane reproduktora je pevne zatvorené.
  • Na odstránenie povrchových kontaminantov je potrebné opláchnuť stĺpec v čerstvej vode. Ak nie je taký neprítomný na ruke, budete musieť ísť do najbližšieho obchodu a kúpiť obyčajnú pitnú vodu. V žiadnom prípade nemožno dať stĺpec pod silným prúdom vody. Hoci dizajn a odpudzovanie vody, zo silného tlaku jeho bývania nie je chránené. Tlak ako v duši bude optimálny.
  • Po vodovodných postupoch je potrebné utrieť stĺpec mäkkým suchým uterákom. Len WIP nie je intenzívne trenie, ale ako keby. Ale až do plnej sa zbaviť kvapiek vody.
  • Ak voda padla vo vnútri reproduktora, stĺpec musí byť umiestnený na špeciálny uterák s logom výrobcu Sony smerom nadol. Kvapalina z stĺpca postupne stonky. Avšak, ak sa táto dynamika ukázala byť ovplyvnená, existuje šanca, že systém zvukového systému sa zmení. Takýto dohľad však nie je zahrnutý do zoznamu chýb.
  • Pre konečné vysychanie stĺpca musí byť umiestnená do vetranej miestnosti.

  Okrem, Tam je malý zoznam poznámok, s ktorými musí každý majiteľ reprodukci Sony oboznámiť.

  • Ak neodstránite znečistenie stôp z povrchu stĺpca, jeho farba prestane byť jasná a môže dokonca začať tesnenie. Ale najviac nepríjemné, že malé množstvo soľných sedimentov, ktoré nie je vybrané včas, môže viesť k vyčerpaniu materiálu akustického systému s ďalším poškodením vo vnútorných častiach. Z toho vyplýva, že keď sa na povrchu stĺpca objavia aj minimálne škvrny, je potrebné ich zbaviť.
  • Pri čistení stĺpcov je prísne zakázané používať detergenty. Zvlášť nie je možné použiť rozpúšťadlo, benzín alebo alkohol. Tieto chemikálie sú negatívne odráža na vode-repelent vlastnostiach materiálu akustiky.
  • Ak piesok alebo iné malé častice padli vo vnútri tkanivovej úpravy systému reproduktora, v žiadnom prípade môže byť vysávač použiť na ich odstránenie. Väčšia sacia sila vysávača môže poškodiť vnútorné časti stĺpca.
  • Majitelia stĺpcov Sony žijúci v regiónoch s mokrou a studenou klímou je dôležité odstrániť vlhkosť včasným spôsobom z audio systému. V opačnom prípade sa vlhkosť na povrchu stĺpca zmrazí, pretože je vnútorný systém stĺpca zlyhá.

  Zvyšok majiteľov takýchto jedinečných zariadení môže byť len šťastný. Správna starostlivosť a vhodná prevádzka umožní rečníkom slúžiť svojim majiteľom mnoho rokov.

      Ako si vybrať prenosný stĺpec, pozrite sa na nasledujúce video.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
      Pridať komentáre

      ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: