Prečo telefonované stĺpce na počítači a čo robiť?

Počúvanie piesní a vystúpení Comedians, sledovanie filmov a videí, reprodukciu rádiových a televíznych reprodukcií – tieto povinnosti sú stále viac ako počítače. Ale ak ste telefonované stĺpce, namiesto príjemných emócií vpred, budú len podráždenie a strata času. Každý musí byť schopný zistiť, prečo sa takéto zvuky objavujú a čo robiť, že len požadované zvuky vychádzajú z reproduktorov.

Problém problému

Je ťažké nájsť osobu, ktorá nikdy nesledovala situáciu, keď silne fontány stĺpce na počítači. Tento zvuk je takmer nemožný zamieňať s niečím iným. Nielenže zabraňuje prehrávaniu piesní a videí, ale nie sústrediť sa, Napríklad na dôležitom projekte alebo počítačovej hre. Hluk pozadia sa vyskytuje naraz hneď, ako je reproduktor pripojený k počítaču a do siete. Pozadie je nekonečne, kým nie je vypnuté len zariadenie, nevypne zvuk na ňom a po celú dobu je ohrozené nervy majiteľa.

Príčiny a spôsoby odstránenia

Počítačové nastavenia

V niektorých prípadoch odstráňte škodlivé zvuky, ktoré sa zaoberajú nastaveniami zariadenia. A tento zdroj porušení sa vyskytuje častejšie, než sa môže zdať na prvý pohľad. Preto sa v prvom rade musíte zadať „Ovládací panel“ a vyberte v príslušnej časti. Môže sa označovať:

  • „Zvuk“;
  • „Zariadenie a zvuk“;
  • „Zvuky a vývoj zvuku“.

Toto zariadenie, prostredníctvom ktorého je predvolený zvuk uvedený, označený zelenou kontrolnou značkou. Otvorenie vlastností reproduktorov, prejdite na kartu „Úrovne“. Ak chcete napraviť prípad s fontánovými stĺpmi, odporúča sa znížiť všetky zahraničné zdroje na minimum. Toto je mikrofón a vstupný vstup, a tak ďalej. Číslo a zloženie takýchto zdrojov signálu sa líšia v závislosti od funkcií počítača.

Ďalší krok – otvorenie karty „Zlepšenie“. Zaujíma sa o časť „Toncompention“. Niekedy sa táto možnosť nazýva „Ďalšie / Zarovnanie hlasitosti“. Keď sú vybraté potrebné nastavenia, musíte okamžite uložiť.

Ďalším krokom je skontrolovať kvalitu zvuku, aby ste zhodnotili, či sa zbaviť špičky.

Porucha konektora na zvukovej mape

Cudzie problémy sa môžu zobraziť pri pripájaní zvukovej karty s chybami. Možno jednoducho oxidované alebo boli poškodené. Príležitostne vytvára grafickú kartu. Potom je potrebné zmeniť usporiadanie zvukovej karty vo vzdialenejšej slote. Takéto opatrenie však musí byť považované za poslednú možnosť, keď nič iné pomáha.

Poškodenie káblov

Ak pripojený stĺpec okamžite začne robiť hluk, deformácia informačného drôtu je dosť pravdepodobná. Revízia Vady pomáha externej inšpekcii. Ale problém sa môže skrývať v dorms interiéru a v iných skrytých problémoch. Šek je celkom jednoduchý. Stačí sa pripojiť k rovnakému káblu, samozrejme dobré reproduktory.

Rozkladná akustika

Ak jednoduché metódy riešenia problémov nepomohli alebo stĺpce sú hlučné, aj keď je prepínač vypnutý, musíte skontrolovať stav samotných reproduktorov. Test Strávte ich pripojením k inému zdroju zvuku. Ak v rovnakom čase neexistuje žiadny vonkajší hluk, niet pochýb – dôvod je zakorenený v stĺpcoch sami. Inak Zostane na obviňovanie systémovej jednotky.

Rady expertov

Všetky konektory nevyhnutne začínajú oslabiť čas. Je to zvlášť charakteristické pre tých, ktoré sa veľmi aktívne využívajú. Toto sa nachádza veľmi jednoduché: pri vkladaní zástrčky a pokusy o to, aby ste ho otočili, výrazný odpor. Ako naliehavé opatrenie je fixácia zástrčky vhodná v „úspešnej“ polohe s pomocou pásky. Je však lepšie kontaktovať službu alebo nezávisle nahradiť problémové hniezdo.

Odborníci silne odporúčajú, aby nepoužívali veľmi dlhé káble. Mnohé príklady sú známe, keď zvuky pozadia zmizli bez stopy pri výmene trojmetrového kábla na dvojmetrový, z káblov s dĺžkou 5 m lepším opustením aj v neprítomnosti špičky. Je užitočné vyzerať rovnako, kábel je dobre pevne dobre. Niekedy sa hojda do pôsobenia návrhov, prechádzajúcich ľudí, domácich zvierat a z viacerých iných dôvodov. Špeciálne zámky môžu prísť na záchranu.

Je tiež zobrazený, kde sú stĺpce pripojené. Samozrejme, že zahrnutie na prednom paneli systémovej jednotky Mnohí ľudia sa zdá byť vhodnejšie. Zriedka vám však umožňuje dosiahnuť vysoko kvalitný zvuk. Je potrebné, aby sa zabránilo vzájomným prepojením káblov.

Dokonca aj špeciálne tienenie nie vždy pomáhajú, ak sú drôty prepojené. Pravdepodobne banálne poškodenie bariéry.

Užitočné v mnohých prípadoch je postup nahradený alebo aktualizovanými ovládačmi. Predvolené ovládače nainštalované operačnými systémami môžu byť zbavené viacerých dôležitých nastavení. Jednoducho nemajú panel, kde by sa tieto veľmi nastavenia mohli zmeniť. Po inštalácii požadovaného programu manuálne je žiaduce nastaviť najjednoduchšie nastavenia, vypnutie rôznych možností, filtrov. Ak sa zrazu po aktualizácii systému hluk, odporúča sa vrátiť späť.

V niektorých prípadoch sú cudzie zvuky vyvolané nedostatkom zeme. Pravdepodobnosť takéhoto problému je vysoká, keď sú počítač a stĺpce pripojené k rôznym zásuvkam. Rozdiel rezistencie generuje parazitické prúdy. Produ provokujú dynamickú membránu, aby sa získali, kliknutia, sipot, hum.

Uzemnenie zásuvky, je žiaduce pripojiť zariadenia k nemu prostredníctvom normálneho sieťového filtra.

DÔLEŽITÉ: Uzemnenie Je vhodné formovať ako skúsený elektrikár. Nezávislé stvorenie je ohrozené vážnymi problémami a dokonca aj šokom. Treba tiež zvážiť, že v niektorých prípadoch v stĺpcoch „Kliknite na koliesko myši. Zmene sa, ideálne sa pohybuje z používania konektora PS / 2 na USB alebo späť. A ak sú trysky, tipy vznikli náhle, musíte skontrolovať – ​​možno blízko reproduktorov vložte telefón alebo tablet.

Má zmysel kontrolovať takéto faktory:

  • Nastavenie vysokého objemu s nízko kvalitnými stĺpcami;
  • Ekonomický režim výkonu (na notebooku);
  • nedobrovoľný pohyb mikrofónu;
  • Medzera membrány v dynamike (prejavuje sa s vrkovaním);
  • Nadmerná blízkosť reproduktorov k výstupu, kábel, anténe.

O tom, prečo plniace reproduktory na počítači a čo robiť, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár