Zalodené stĺpce: Dôvody a čo robiť?

Stĺpce sú pomerne dôležitým atribútom pre rôzne príležitosti – to môže byť obaja sledovať film a závažnú slávnostnú udalosť. A čo je slávnostná atmosféra bez normálneho hudobného sprievodu? Ale niekedy môže existovať situácia, keď reproduktory začne píšťalka alebo chrapú – do telefónu. Prečo sa to deje?

Možní dôvody

Môžete spustiť telefonovanie absolútne akékoľvek stĺpce, nie je potrebné, aby sa práve spojilo, a to sa môže zrazu stať, bez viditeľných dôvodov. Nemali by ste však okamžite bežať do servisného strediska, niekedy silný a nepríjemný zvuk môže byť odstránený vlastnými rukami. K tomu zistite, zistite príčinu problému, môže to byť niekoľko.

 • Problémy v drôtoch. V niektorých prípadoch stĺpce plne pracujú a zvuk sa vyskytuje v dôsledku vodičov, ktoré sú pripojené. Ak sa nájde štartovací stĺpec, skontrolujte integritu elektroinštalácie a správnosť pripojenia USB kábla.

 • Niekedy sa problémy začínajú zo zosilňovača alebo ekvalizéra, Stáva sa z dôvodu zlyhania v ich nastaveniach, zvyčajne v tomto prípade, pozadie operačného generátora je počuť od reproduktorov.

 • Nesprávne uzemnenie zariadenia alebo jeho neprítomnosť.

 • Sťahovanie a nesprávne umiestnenie mikrofónu vo vzťahu k reproduktorom. Je z mikrofónu najčastejšie a existujú narušenia zvuku v reproduktoroch, takže je to priorita skontrolovať tento dôvod.

 • Dôvod môže byť Nesprávne nastavenia pripojenia, zlyhanie počítača.

 • No, alebo je to len zlomenie samotných rečníkov, V niektorých prvkoch.

Niektoré z týchto dôvodov výrazne ovplyvňujú kvalitu reprodukovateľného zvuku, jeden z nich spôsobuje neustálymi nepríjemnými odpalkami a whists, iní ich pravidelne vytvárajú.

  Väčšina stĺpcov (najmä rozpočtu) nemá kvalitnú ochranu proti rušeniu, takže musia mať prístup k napájaným káblom, anténam, zásuvkám a akýmkoľvek zariadeniam, ktoré môžu byť interference. Možno po použití tejto rady zmizne problém so zvukovými chybami.

  Prečítajte si viac  Ako ovládať Samsung TV z telefónu?

  Čo robiť?

  Nie všetky uvedené dôvody môžu byť odstránené nezávisle, aj keď ste správne identifikovali typ rozbitia. Opravte situáciu sami len v niekoľkých prípadoch. Ak sú reproduktory základom z dôvodu mikrofónu. V tomto prípade môžete jednoducho zmeniť umiestnenie jedného alebo iného predmetu. Ale stojí za to zvážiť skutočnosť, že Nie všetky typy mikrofónov a reproduktorov sú vzájomne kombinované, možno niečo z toho bude musieť zmeniť.

  Zlyhanie nastavení alebo nesprávne nastavenia pripojenia

  V dôsledku toho, že niektoré z komponentov vášho počítača sú jednoducho zastarané. V tomto prípade budete musieť preinštalovať ovládače. Pre ľudí, ktorí sú na strednej úrovni v počítačoch, to nebude veľmi ťažkosti. Môžete to urobiť v niekoľkých krokoch.

  • Najprv musíte kliknúť na „Štart“ a zvoľte „Ovládací panel“.
  • Potom musíte nájsť „Správca zariadení“, ak to nemôžete okamžite urobiť, použite funkciu vyhľadávania, ktorá je v pravom hornom rohu otvoreného menu.
  • Ďalej musíte zadať „herné a zvukové zariadenia“.
  • Potom, čo potrebujete nájsť požadované zariadenie, kliknite pravým tlačidlom myši na ňu a aktualizujte ovládač.

  V prípade nesprávnych nastavení môžete ľahko zistiť príčinu pripojením stĺpca do iného počítača alebo zosilňovača.

  Ak pri opätovnom pripojení, reproduktor začne pracovať normálne, znamená to, že problém je v nastaveniach. Opraviť to nasledovne.

  • Otvorte všetky rovnaké „Ovládací panel“.
  • Nájdite ikonu „Zvuk“.
  • V karte „Prehrávanie“ vyberte požadované zariadenie a pomocou pravého tlačidla myši otvorte jeho vlastnosti. Tam sme tiež opraviť zvuk, prispôsobiť ho pod pohodlným. Pravidelne kontrolujte kvalitu zvuku, kým nedostanete potrebné.

  Poškodenie drôtov

  Je ťažké nájsť tento problém, pretože zvyčajne celé zapojenie z reproduktorov sa snaží niekde skryť tak, aby nezasahoval. Ak po prvých dvoch akciách, zvuky nemohli byť odstránené, potom je potrebné skontrolovať integritu a servisnosť káblov, ktoré prístroj pripojí. Ak nerozumiete elektrikáru, nemôžete vyriešiť tento problém sami, však nebudete musieť preplatiť na ďalšiu diagnózu samotných akustických zariadení, ale stačí, aby ste poskytli špecialistu so spojovacími káblami alebo kúpiť nové.

  Prečítajte si viac  Čo je to digitálny fotoaparát a ako si ho vybrať?

  Vo všetkých ostatných prípadoch sa môžete zbaviť problému s vlastnými rukami Je lepšie zavolať sprievodcu alebo vziať stĺpce do servisného strediska, možno v nich poruchu. V opačnom prípade zhoršujete situáciu a pokazili reproduktory.

  Odporúčania

  Aby ste mohli rýchlo identifikovať príčinu problému, musíte poznať typ stĺpca: káblová alebo pracuje cez Bluetooth, Vzhľadom k tomu, každý z tohto typu má charakteristické problémy, ktoré budú musieť skontrolovať.

  • Káblový. Tieto stĺpce sa rozbijú oveľa menej často, takže v tomto prípade je pravdepodobné, že dôvod sa pravdepodobne zdvihne nesprávne nastavenia na počítači, alebo jednoducho chybné vodiče.

  • Bezdrôtový. Tu je zvyčajne dôvod v samotnom stĺpci. Uistite sa, že ste skontrolovali reproduktor pre poškodenie a vonkajšie chyby, ak nie je, potom je problém vo vnútri zariadenia, a odstráni nepríjemný zvuk bude pracovať len v špeciálnej službe.

   referencia! Stacionárna širokopásmová akustika nemá dostatočnú ochranu pred vonkajšími výkyvmi, je potrebné vopred premýšľať, aby sa zabránilo problémom zlého zvuku kvality.

   Samozrejme, absolútne všetko nie je možné predvídať, Ale vo väčšine prípadov, problémy so zvukom vznikajú presne z dôvodu fyzických dôvodov, ktoré eliminujú majster lepšie. Avšak, na diskontovaných nesprávnych nastavení a zastaraných vodičov.

   Čo robiť, ak sú stĺpce bzučania, vyzerajú ďalej.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: