Slúchadlá s USB TYPT-C: Charakteristiky, recenzie najlepších modelov, kompatibilných so zariadeniami

Mnohí používatelia majú smartfóny so zvyčajným konektorom Mini-Jack pre 3.5 mm neviem, že v modernom svete gadgets je pokročilejšia možnosť: slúchadlá s konektorom typu C. Nedávno sú slúchadlá vybavené týmto typom USB konektora čoraz viac. Tieto modely majú rad významných výhod oproti zariadeniam s tradičným zvukovým výstupom, ale slúchadlá s USB typu-c pre niekoľko dôvodov nie vždy spôsobujú niektoré pozitívne emócie. Pochopiť vlastnosti takýchto zariadení a pochopiť dôvody ich nezlučiteľnosti s niektorými zariadeniami tento článok pomôže.

Čo to je?

Hlavnou výhodou tradičných zariadení s analógovým výstupom zostáva skutočnosťou, že keď je pripojený k smartfónu, nemusíte získať ďalšie adaptéry. V prípade slúchadiel s konektorom USB typu C bude musieť byť pripojený cez adaptér, pretože sa zmenil tvar zástrčky v digitálnych výstupných zariadeniach. Treba však mať na pamäti Môžete vidieť rôzne typy zariadení, ktoré sa líšia od výstupného režimu audio syngalu prostredníctvom konektora digitálneho USB typu C.

Telefóny Práca s použitím priameho procesu formátu zvuku Zvuk a výstup rozdávajú analógový zvuk, takže toto zariadenie, dokonca aj vlastniť USB typu Connector, sa nelíši od nástrojov s obvyklým mini-jack 3.5 mm. Jediný rozdiel je – Forma prístavu.

Žiadne zlepšené zvukové charakteristiky Takéto zariadenia nie sú určené, pretože ich prehrávanie zostáva rovnaké.

Kvalita zvuku závisí od kvality samotného smartfónu. Plus Modely vybavené priamou audio rozhraním je ich veľká cena a jednoduchosť dizajnu. Medzi mínusmi – otázka, či váš model smartfónu podporuje tento režim reprodukcie zvuku, závislosť kvality zvuku z kvality gadget, a neschopnosť súčasne počúvať hudbu a dobíjať telefón.

Prečítajte si viac  Vyberáme rohový hrudník pod televízorom

Režim prehrávania zvuku CDLA Digitálny formát, V ktorom kvalite zvuku závisí len od slúchadiel alebo adaptéra, je zaujímavejšie a progresívnejšie. Príslušenstvo s konektorom USB TYPE-C pracujúci v tomto režime má skvelé funkcie v porovnaní s priamym formátom zvuku; Kvalitatívne drahé slúchadlá sa reprodukujú dobrý zvuk a lacné a z drahého zariadenia. Poplusy režimu CDLA na zariadeniach typu C zahŕňajú:

  • Vysokokvalitný zvuk pri výbere vysokokvalitnej headsetu;
  • Kvalita smartfónu nemá vplyv na kvalitu prehrávateľného zvuku;
  • Vynikajúca hluková izolácia, ktorá vám umožní vychutnať si zvuk na ulici;
  • Vyvážený frekvenčný rozsah poskytuje čistotu zvuku.

Medzi mínusmi by mali spomenúť pomerne vysokú cenu takýchto zariadení, ako aj ich vysoká energetická intenzita.

Preskúmať modely

Ak chcete navigovať slúchadlá ponúkané na modernom trhu s vchodom USB-C, skontrolujme ich najlepšie modely.

LibTonon Q-Adapt

Toto je intracaterianný pohľad na slúchadlá s dobrou zvukovou izoláciou, ktoré nevyžadujú ďalší zdroj napájania okrem telefónu. Dizajn modelu je dostatočne pohodlný: má veľmi pohodlný ovládací panel, ktorý reguluje režim aktívneho režimu redukcie hluku a prevádzku mikrofónu. Kvalita zvuku a výkonná, s nasýtenými nízkymi frekvenciami.

Toto je jeden z najlepších modelov s týmto typom konektora.

Xiaomi Zrušenie hluku v uchových slúchadlách typu-C verzia

Spoľahlivý a krásny model Intra-kanálových slúchadiel s hliníkovým zborom, charakterizované dostatočným rozpočtom v kombinácii s dobrou kvalitou zvuku. Akcent v tomto prípade je vyrobený na stredných a vysokých frekvenciách, môže byť opravená pomocou ekvalizéra. Nakoniec dostanete príjemný zvuk, aktívne znižovanie hluku a štýlový dizajn zariadenia. Tento model teda možno považovať za celkom vhodné pre tých, ktorí sú, Kto nie je pripravený zaplatiť veľké peniaze na lepšie doplnky.

Jbl odráža si vedomosti c

Športový model slúchadiel, súčasne vhodný pre každodenné použitie. Odlišne sa používajú a dobrá kvalita zvuku so schopnosťou nastaviť.

Vstavaný aktívny systém redukcie hluku eliminuje externé zvuky.

Razer Hammerhead USB-C

Tento intra-kanálový model slúchadiel má svetlý dizajn, môžete si vychutnať počúvanie vašej obľúbenej hudby v rade pre mnoho hodín bez vzhľadu akéhokoľvek nepohodlia v ušiach. Bez systému redukcie hluku. Príslušenstvo sa rozlišuje spoľahlivosťou v dôsledku hliníkového puzdra a pevného kábla. Slúchadlá sú navrhnuté špeciálne pre počúvanie basov, takže tento model nepochybne nepochybne.

Tento model je ideálny pre hry a sledovanie filmov, ale pre klasickú hudbu musíte si vybrať inú možnosť.

Adaptér typu USB Typ C 3,5 mm

A najnovší model, ktorý je univerzálnym riešením pre všetky typy zariadení: adaptér, ktorý jeden koniec sa pripojí k konektoru USB-C na telefóne a na druhom konci má obyčajný mini-jack na 3.5 mm. S týmto adaptérom sa môžete pripojiť k zariadeniu USB-C akýchkoľvek slúchadiel a vychutnať si vysoko kvalitný zvuk.

Okrem toho je to snáď najviac fiškálna možnosť.

Kompatibilita so zariadeniami a možnými problémami

Pri nákupe smartfónu by ste mali venovať pozornosť skutočnosti, že nie všetky telefóny podporujú oba spôsoby reprodukcie zvuku, ktorá bola uvedená vyššie. Preto, dokonca aj kúpním drahých slúchadiel s konektorom typu C, nemôžete získať zvuk kvality, na ktorom sa počítate.

Prečítajte si viac  Dekódovanie TV SAMSUNG TV

Problém je, že Každý jednotliví výrobca smartfónov prispôsobuje jednu alebo inú technológiu podľa svojej techniky, toľko modelov sú nekompatibilné s slúchadlami typu USB. Niektoré spoločnosti zaručujú prácu telefónov len so slúchadlámi vyrobenými rovnakými spoločnosťami, najmä pre zariadenia bez 3.5 mm konektor.

Ak chcete kúpiť slúchadlá USB typu C pre váš smartfón, predovšetkým Pomocník by sa mal riadiť, ktoré modely sú kompatibilné s vaším gadgetom. V opačnom prípade riskujete, že budete stráviť nielen čas, ale aj značné prostriedky, najmä ak hovoríme o kvalitných značkových audio zariadeniach.

Xiaomi Headphone Video Review s hlukom a USB typu-C Môžete vidieť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: