Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Bezdrôtové slúchadlá Huawei sú vždy obľúbene vychutnať populárne s melamanmi vedúcim aktívny životný štýl. FREEBUDS A FREEBUDS LITE S BLUETOOTH, Iné modely pre tablet a telefón vám umožňujú opustiť káblové pripojenie k zariadeniu, dať slobodu akcie. Aké sú skutočné možnosti, ako si ich vybrať a aktivovať, stojí za to hovoriť podrobnejšie.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Zvláštnosť

HUUAWEI Slúchadlá pracujú na bezdrôtovej technológii, sú pripojené k tabliet a smartfónom, majú veľkú zásobu batérie. Tento produkt vyrába svetoznáma spoločnosť z Číny, je hodný hodným hospodárskej súťaže iným významným výrobcom. Rozsah produktov má plne bezdrôtové modely a možnosti s flexibilným káblom spájajúcim kompaktné poháre.

Rozsah modelu je reprezentovaný oboma vložkami aj intracanálnymi modelmi otvorených a uzavretých typov. Existujú športové verzie a series s lepšími funkciami.

Spoločnosť pravidelne vyrába produkty novej generácie, aktualizácie a zlepšuje softvér.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Môžete zvýrazniť množstvo charakteristických znakov najnovších generácií bezdrôtových slúchadiel Huawei.

 1. Štýlový dizajn. Každý model vyzerá elegantný, má stručný vzhľad a príjemnú textúru. V športových možnostiach používajte kontrastné kombinácie farieb.
 2. Kvalitné zníženie hluku. V tomto momente spoločnosť venuje veľkú pozornosť. Vložky aj intra-kanálové možnosti implementovali aktívne vypnutie externých zvukov. Dokonca aj v hlučnom mieste je vypočutie vynikajúce.
 3. Jasný zvuk. A nízke a vysoké frekvencie sa reprodukujú bez rušenia, pracovný rozsah je pomerne široký.
 4. Spoľahlivé zhromaždenie. Každý model má dobre namontované prvky, bez spätného prehľadu a medzier.
 5. Pohodlné. Podporované sú všetky potrebné nastavenia, vrátane úrovne redukcie šumu alebo výberu typu Management Touch.
 6. Citlivý mikrofón. Zvuk sa prenesie čisté, vo všetkých modeloch sa udržiava funkcia konverzácie.
 7. Dlhá autonómna práca. Najmenej 3 hodiny so schopnosťou rýchlo doplniť poplatok z prípadu.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Všetky tieto funkcie umožňujú bezdrôtové slúchadlá Huawei, aby sa zabezpečila vysoká súťaž na trhu, priťahuje pozornosť zákazníka.

LineUp

Medzi Huawei Bezdrôtové slúchadlá pre tabletu alebo telefón, môžete nájsť možnosti pre každodenné použitie alebo športy. Všetky zariadenia podporujú pripojenie Bluetooth, ale majú určité rozdiely v ich zariadení a určení.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Freebuds 3

Model vložiek s mikrofónom a redukciou aktívneho hluku. Podporuje bezdrôtové nabíjanie, vybavené špeciálne navrhnutým systémom spracovania audio signálu na zvýšenie jeho čistoty a kvality. V režime FREEBUDS 3 generácie môžete nastaviť úroveň redukcie šumu prostredníctvom špeciálnej aplikácie AL Life.

Zaujímavosťou modelu je schopnosť doplniť kapacitu batérie v prípade rôznymi spôsobmi. Podporuje káblové pripojenie cez kábel typu USB, ako aj rýchlou spätnou a bezdrôtovým nabíjaním. Slúchadlá sú schopné fungovať 4 hodiny plne autonómne. Model je prezentovaný v 3 farbách: biela, červená, čierna.

Slúchadlá podporujú zrýchlené párovanie. Keď sú pripojené k smartfónu, stačí, aby príkaz potvrdil v oknom pop-up. Riadenie sa vykonáva jednoduchým dotykom.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Freebuds lite

Ľahké a kompaktné Slúchadlá TWS pre úspešné počúvanie hudby, komunikácie a slobody pohybu. Model je zastúpený v čiernej farbe a odtieň bielej keramiky. Kompletné 3 páry vymeniteľných ambruetrov zo silikónu, hypoalergénne a pohodlné v ponožke. Dokonca aj v Lite-verzii, slúchadlá poskytujú kvalitu zvuku štúdiu, presný prenos zvuku v širokom frekvenčnom rozsahu.

Freebuds lite sa vyznačuje moderným technickým vybavením. Pre okamžité pripojenie k predtým konjugovatmu zariadeniu, stačí otvoriť prípad. Vstavaný IR snímač automaticky umiestni hudobné stopy, ak je zariadenie odstránené zo ucha. Model poskytuje priedušné dýzy pre športové aktivity, ktoré znižujú akustický tlak a vysielajú minimálne nevyhnutný hluk.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Huawei freece

Bright Intracanal slúchadlá na spojovacom šnúrke sú k dispozícii v 3 farebných možnostiach: čierna, červená oranžová, smaragd. Model má puzdro odolné voči vlhkosti, vstavaný modul Bluetooth 5.0, môže pracovať ako headset a mikrofón na komunikáciu. Dizajn poskytuje magnety na pohárikoch, ktoré umožňujú na sebe príslušenstvo na krčnej čipke. Kábel je vyrobený z materiálu s „formou pamäťou“, zaisťuje maximálny komfort.

Freecelace – model, s ktorým môžete počúvať hudbu až 18 hodín v rade. Kontroly sú uložené na bývanie krčka maternice. K dispozícii je podpora pre okamžité párovanie Huawei Plug & Pair.

Priamy poplatok z prípadu zo smartfónu je možný cez port USB-C. V pohotovostnom reľime sa zachováva pracovná kapacita do 12 dní.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Huawei športové slúchadlá lite

Štýlové športové slúchadlá v dvojfarebnom dizajne. Tento model je pripojený cez Bluetooth na smartfón alebo tablet, má prázdnu vložku a flexibilnú čipku na upevnenie krku. Nepretržitá práca je možná počas 11 hodín, v pohotovostnom režime sa nabíjanie uloží až 10 dní. Ovládací panel a batéria sú umiestnené symetricky pre maximálne pohodlie v používaní a jednotnom rozložení zaťaženia.

Headset má tvar žraločie plutvy, čo najviac uľahčuje – hmotnosť jedného je len 5 g, vymeniteľné ambuly zahrnuté v balení. V prípade každej časti sú magnety spájajúce prvky počas ich voľného nosenia na krku. Model je považovaný za šport, odolný voči zaťaženiu vibrácií, má originál, svetlý farebný gamut. Model používa aktívne znižovanie hluku, čo umožňuje vylúčiť cudzie zvuky pri rozprávaní, počúvanie hudby.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Tipy na výber

Pri výbere vhodných bezdrôtových slúchadiel Huawei je dôležité dodržiavať základné pravidlá a odporúčania špecialistov. Je potrebné pripomenúť, že originál môže byť zakúpený len od oficiálnych predajcov – akékoľvek podozrivo lacné návrhy budú s najväčšou pravdepodobnosťou viesť k nákupu falošného, ​​čo nie je relevantné pre stanovenú úroveň kvality.

Pri výbere modelu je dôležité rozhodnúť, čo je dôležitejšie: úplná autonómia alebo trvanie práce bez dobíjania.

Modely na čipkách poskytujú dlhšiu a úspešnú prácu na maximálnom aktívnom životnom štýle.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Slúchadlá v prípadoch s bezdrôtovými prvkami sú vhodné pre pracovné cesty, krátkodobé počúvanie hudby. Súčasne je celková zásoba batérií viac – až 20 hodín, ale zariadenia budú musieť dobíjať.

Úroveň ochrany vlhkosti – dôležitým faktorom v športe. Pri kontakte a ďalšie kvapaliny, chemická odolnosť, hypoalergénnosť použitých materiálov. V tomto prípade je lepšie vybrať slúchadlá na flexibilné shoelace. Okrem toho sa takéto modely rozlišujú obzvlášť pohodlným ambumom, prispôsobeným aj pre maratónové zábradlie alebo slovenský kút, kampaň.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Ako sa pripojiť?

Pri nákupe bezdrôtových slúchadiel Huawei, mnohí používatelia čelia ťažkostiam pri ich pripojení k smartfónu alebo tabletu. Rovnako ako iné zariadenia tohto typu, podporujú pripojenie cez Bluetooth, pre úspešnú prácu, musíte vytvoriť párovanie na tomto protokole. Predtým je potrebné nabiť prípad zo siete, doplňte si vlastné dodávky energie v slúchadlách. Mobilné zariadenie, na ktoré sa bude spojenie vykonať, by malo mať aj dostatočnú úroveň nabitia batérie.

Zvážte postup pri pripojení.

 1. Na smartfóne v paneli s notifikačným panelom zapnite modul Bluetooth.
 2. V ponuke, ktoré sa otvorí, začnite vyhľadávať dostupné zariadenia.
 3. Odstráňte slúchadlá z puzdra. Stlačte tlačidlo POWER a podržte, kým sa nezobrazí signál blikajúceho indikátora.
 4. Umiestnite bezdrôtovú náhlavnú súpravu tak blízko pripojeného zariadenia. Je dôležité, aby vzdialenosť neprekročila 1 m.
 5. Počkajte, kým sa blikajúci indikátor na slúchadlách zmení na neustále horiace. To znamená, že je založená párovanie. Niekedy zaznie pípnutie navyše.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Stáva sa to, že rozhranie nie je možné nainštalovať od prvého času. V tomto prípade musíte zvážiť možné zdroje problémov, skúste ich opraviť. Po prvé, musíte sa uistiť, že headset sa nachádza v zozname zariadení Bluetooth. Ak je k mobilnému zariadeniu pripojených príliš veľa iných bezdrôtových komponentov, môže sa vyžadovať odstránenie zbytočných konjugácií. Niekedy musíte manuálne nainštalovať pripojenie s objaveným headsetom z telefónu.

Ďalším spoločným dôvodom, prečo nie je možné nainštalovať párovanie: Nízka nabíjanie batérie v slúchadlách. Môžu sa vypnúť, prelomiť predtým zavedené spojenie.

Ak je pripojenia nainštalované, ale kvalita zvuku je nízka, musíte sa pokúsiť znížiť vzdialenosť medzi dvoma zariadeniami.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Recenzie

Podľa Kupujúcich sa Huawei Bezdrôtové slúchadlá dokonale zasluhujú pozornosť. Kupujúci oslávte vysoko kvalitný výkon, štýlové dizajnové doplnky. Výrobok prichádza v špeciálnom prípade, ktorý vykonáva úlohu nabíjačky. Ľahké a kompaktné veľkosti, vhodné na prepravu, skladovanie.

Medzi pozitívne momenty existujú dobré zníženie hluku, vysoká kvalita a čistota zvuku. Pokiaľ ide o basy, tieto slúchadlá sú jedným z najlepších na trhu. Odhaduje sa aj rýchlosť, jednoduchosť pripojenia – všetko sa deje rýchlo. Pri komunikácii s hlasom, majitelia bezdrôtových slúchadiel Huawei nemajú ťažkosti: Zvuk sa prenáša čisto a hlasno, kvôli redukcii hluku komunikovať s partnerom, môžete dokonca v dave alebo vo verejnej doprave.

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Vyberte si bezdrôtové slúchadlá Huawei

Niektoré nevýhody zahŕňajú obmedzenia týkajúce sa používania dostupných funkcií. Iba v kombinácii so značkou Značka OS Huawei môžete poskytnúť plnohodnotnú prevádzku príslušenstva. V niektorých prípadoch je pripojenie možné na iných smartfónoch a tabliet Android prostredníctvom špeciálnej pomôcky, ale úplná kompatibilita nie je zaručená. Prípady sú tiež niekedy nároky spojené s poškodením svetla na pokrytie. Skúsení majitelia odporúčajú okamžite nákup ochranného prípadu.

Prehľad Huawei Honor Sport Model vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár