Kasketové bábiky: odrody a krok za krokom pokyny pre výrobu

Medzi obrovským zoznamom funkčných položiek pre dekor, sú obzvlášť populárne. Dnes si môžu byť zakúpené alebo vykonávané samostatne, pomocou jednoduchých chorých materiálov a nástrojov, ako aj trochu fantázie.

Zvláštnosť

Existuje mnoho spôsobov, ako vdychovať druhý život v hračkách, z ktorých deti majú dlhé pestované, rovnako ako použitie v prospech vecí, ktoré sú vo väčšine prípadov zlikvidovať najmä rôzne opätovne použiteľné balenie z potravinárskych výrobkov. V tejto veci bude relevantné vytvorenie jedinečnej bábiky Casket. Takáto vec sa považuje za multifunkčnú, pretože je schopná slúžiť ako užitočná skladovacia kapacita, konať ako pôvodný darček.

Vo svetle takejto univerzálnosti existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť originálu. Môže byť použitý súčasne a exkluzívne suroviny na výrobu drahej rakve.

Dnes si uvedomiť podobnú myšlienku vytvoriť bábiku Casket, dokonca aj nováčik majster, pretože dizajn krásnej a funkčnej veci je pozoruhodná pre jeho jednoduchosť, ako aj schopnosť používať svoju predstavivosť v práci, ktorá vytvorí Skutočné majstrovské dielo z minimálneho množstva materiálov.

Potrebné materiály a náradie

Medzi zoznam použitých surovín na výrobu bábiky Casket je zvýrazniť základné komponenty výrobku, konkrétne nákupnej bábiky buď vyrobených vlastnými rukami, ako aj akýkoľvek kontajner, ktorý bude pôsobiť ako úložisko pre malé objekty. V tejto úlohe môžu spustiť spodné priestory rakva, kryt z jedného dôvodu alebo iného prišiel do disrepair, Tiež, plastové kontajnery, kapacita, fľaše atď. Tieto dve zložky budú hrať úlohu rámca a dvoch hlavných častí – vrch a spodok bábiky.

Pokiaľ ide o zvyšok sady užitočných materiálov na vytvorenie krabice, môže majster vyzdvihnúť, na základe jeho osobných preferencií, ako aj hlavnej myšlienky a pracovných zručností. To môže byť:

 • Rezy tkanín akejkoľvek hustoty, farieb a textúr;
 • stuhy a čipky;
 • SingYprc alebo akékoľvek iné plnivo pre spodnú vetvu;
 • kamienky a korálky, korálky;
 • iskry, tlačidlá;
 • vrkoč.

  Pre výrobu krabice v Kanzashi technike sa bežne používajú špeciálne súbory.

  Všetky tieto materiály však budú vyžadovať spoľahlivé fixáciu navzájom, ako aj na základe. Preto sa pre prácu zvyčajne používa:

  • lepidlo;
  • nite, ihly;
  • Zošívač.

  Ako dôležitý nástroj, bez ktorého je nepravdepodobné, že by bolo schopné realizovať podobnú myšlienku, stojí za zmienku kancelárskych nôž, nožnice.

  Ako to urobiť sami?

  Existuje mnoho hlavných tried na vytvorenie krabice s používaním bábik, najobľúbenejšie sú opísané nižšie.

  Z plastovej fľaše

  Ak chcete pracovať, môžete použiť nádobu akejkoľvek farby, musia sa vybrať jeho rozmery, pričom sa zohľadnia plánované rozmery budúceho rakva, ako aj funkcie, ktoré vykoná. Ak chcete urobiť bábiku, v ktorom sa dekorácie buď uložia alebo sladkosti, môžete použiť kontajner s objemom 1,5-2 litra.

  Krok za krokom algoritmus funguje ďalej.

  • V prvom rade musíte rozdeliť kontajner do troch častí. V strede fľaše sa nepoužije v práci, takže hĺbka spodnej časti skrinky môže byť upravená podľa vlastného uváženia. Rez v hornej a dolnej časti by však mal byť hladký, aby sa zabránilo traumatických situáciách v budúcnosti. Môžete preskočiť budúce hranice s markerom.
  • Po rezaní hlavných komponentov sa spodná časť fľaše bude potrebné ozdobiť zvoleným materiálom. Ak je to potrebné, dovnútra by sa mala umiestniť do syntézy alebo dať akékoľvek iné plnivo. Tkaninu môžete opraviť pomocou lepidlá alebo zošívačky.
  • Ak chcete, aby sa box čo najviac, je možné dodatočne prilepiť veko z plastu, zbytočného disku.
  • Ďalej sa práce dotknú hornej časti pôsobiacej v úlohe krytu. Bábika sa používa v tomto prípade len čiastočne. Zvyčajne hračka odstraňuje všetky trup na boky. Potom sa úzka časť fľaše privádza do bábik, aby jeho hrany pre pár centimetrov vyšiel na pás. Pre spoľahlivú fixáciu je hračka pripojená k krku s lepidlom.
  • Potom, z plastovej alebo lepenky musíte znížiť kruh, ktorý bude väčší v priemere ako spodná časť poľa. Mal by byť pripojený k bábike zo spodnej časti, aby sa kryt konečne vytvoril. Na jednej strane môže byť veko-bábika pripevnená k spodnému alebo urobiť krabicu s úplne odnímateľným vekom.
  • Konečným štátom práce bude dekorácia bábiky, konkrétne vytvorenie oblečenia pre ňu. Na tieto účely môžete použiť akúkoľvek tkaninu, ktorú chcete. Vytvára niekoľko kruhov, prvý je oneskorený v páse Barbie Bábiky, zvyšok sú šité, kým materiál nepokrýva celý dizajn. Pre dekoráciu môžete použiť saténové stuhy, čipky. Ak chcete doplniť obraz bábiky, to stojí za to starať sa o čelenku alebo zodpovedajúci účes z hračky.

  Z majonézy

  Okrem pitnej plastovej nádoby na výrobu bábiky, môže byť použitý kontajner s veľkým priemerom, napríklad vedro majonézy alebo zmrzliny.

  Práca sa zníži na tieto akcie.

  • V prvom rade je potrebné vydať vnútornú časť budúcej rakva, na to by mal byť nádoba pokrytá materiálom, kožou, okrem uvádzania synteptov alebo bavlnených diskov. Ďalej je vonkajšia časť zdobená, môže byť vidieť aj podľa materiálu, zviazaný háčkovaním, zdobia totúčik, stvárniť ho v kruhu.
  • Ďalšou fázou práce bude úlohou upevniť bábiku pre ďalší dizajn krytu v budúcom rakete. V tomto prípade bude hračka čiastočne – do pásu. Táto časť je prilepená na veko vedra s termoclausom alebo akýmkoľvek iným upevňovacím činidlom.
  • Ďalej bude magisterská úloha vytvoriť šaty pre hračku. Malo by byť svieža, pretože priemer takejto krabice bude oveľa väčší ako v predchádzajúcej verzii s fľašou. Môžete použiť myšlienku bábiky na príklad balíkov. Aby ste urobili vrchol šaty, môžete použiť sadry zo súpravy pre detskú kreativitu, jednoducho maľovať trup alebo šiť ho z malého strihu, čisla. Sukňa je vyrobená z okrúhlych rezov materiálu akejkoľvek dĺžky, väčšieho priemeru ako veko. Množstvo šaty používaných z použitého valca a tyrov.
  • Konečná fáza práce bude pevné kryty na zem. To možno urobiť, ak si šit po okraji krytu na jednej strane, môžete tiež ponechať box s plne oddeleným krytom.

  Z novinárskych rúrok

  Alternatívou k vytvoreniu krabice tkaniny a plastových kontajnerov môže byť variantom jeho výroby valcovaných papierových rúrok. Jazda bude súčasťou každej plastovej bábiky. Dno v tomto prípade tiež v trubiciach podľa typu koša. Jeho veľkosti a hĺbka sa môže meniť na základe svojich individuálnych potrieb.

  Ako základ, ktorý pomáha vykonávať tkanie, akákoľvek kapacita, ktorú ste sa páčili. Prvou prioritou bude príprava požadovaného počtu rúrok.

  Obyčajný typografický papier vhodný na tieto účely, pretože nie je možné. Môžete použiť listy z protokolov, v tomto prípade sa box bude vyzerať farebnejšie a atraktívne. Takže trubice boli viac pilierov v práci, pred začatím tkania, môžu byť mierne navlhčené vodou. Spotrebný materiál si môžete otáčať alebo použiť tenkú pletenú pletenú ihlu ako základ.

  Uskutočnenie rakva sa vyskytuje nasledovne.

  • Trubice zapadajú späť tvarovaním základných stúpačiek. V dôsledku toho bude v každej skupine niekoľko rúrok položených vo forme hviezdy.
  • Ďalej, tkanie leží v stúpach rúrok v kruhu každého stúpačky z zdola nahor, počnúc od samého jadra budúcej rakve. Na vytvorenie materiálu je potrebné vložiť jednu trubicu do druhého alebo otvoriť.
  • Keď spodná časť papiera dosiahne požadovaný priemer, druhá úloha bude tvoriť steny. Z tohto dôvodu musia byť základné stúpačky vyzdrané, potom, čo má pokračovať v tkaní podľa vyššie opísaného algoritmu, čo ich zvýši rovnakým spôsobom ako hlavná trubica na tkanie. Že formulár bol čistý a správny, môžete dočasne vložiť akúkoľvek vhodnú nádobu, ktorá úlohuje správne kontúry.
  • V konečnej fáze tkania spodnej časti sa zvyšné trubice orezajú a prilepili sa na seba, takže hrany nevytvárajú nevzhľadné chyby.
  • Ďalej musíte začať tkanie bábiku. Regály musia byť vykonané okolo pása, upevnenie ich na hračku. Takže tkanie bolo dokonca a proporcionálne, môže byť tiež použitá vo vnútri nádrže vhodného priemeru, ale s rozšírením na dno, takže veko zatvorí spodnú časť základne. Farba horných rúrok a spodnej časti rakva sa môže zhodovať a môže byť kontrastná kompozícia.
  • Pridať dekor Casket môže byť vytvorený mäkkým vankúšom na dno, stojí tiež za to zdobiť hlavu bábiky s čelenkou alebo krásnym príslušenstvom vlasov.

  Krásne príklady

  Tematický darček pre novoročné sviatky môže byť dekoratívna rakva vo forme snehu Maiden. Takýto dar bude zaručený, aby sa ozdobil akýkoľvek interiér, A pre jeho vytvorenie budú potrebné jednoduché materiály prítomné v každom dome.

  Bábika Casket môže byť tematický darček pre svadbu. Veko s hračkou a spodnou časťou, zdobená v štýle nevesty, bude relevantná a nezabudnuteľná prezentácia pre novomanželkov.

  Casket v tradičnom ľudovom predmete bude nádherný kúsok dekor, Relevantné v každom obydlí, bude to tiež krásny dôraz v priestoroch zdobených v etnickom štýle, v krajinách alebo Dachas, v reštauráciách.

  Ako si vyrobiť bábiku s vašimi vlastnými rukami, pozri ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: