Žltý decentrist (Skluberger): Pestovanie funkcií

Decembrist Zavolajte nezvyčajnú vnútornú rastlinu, populárny medzi novinármi kvetináčmi. Dopyt kvetov je vysvetlený jeho nenáročnosť. S obsahom závodu doma, dokonca aj amatérsky sa vyrovnať. Kultúra má niekoľko mien, medzi ktorými, napríklad mená Slubbergera alebo Vianoc, a najschopnejšie poddruhy sú žlté odrody.

Popis

Žltý decentrist skluberger označuje lesné kaktusy-epifyty. Rastlina sa vyznačuje schopnosťou absorbovať užitočné prvky a vodu zo vzduchovej atmosféry. Kultúra rastie až 40 cm. Vetvy tvoria kombinované časti, ktorých dĺžka je 4-7 cm. Bush forma dáva kvetinovú oblasť možnosť obsahujú odrody v montážnych kapacitích. Klíčky sa vyznačujú jasnou zelenou farbou, majú hustú štruktúru a prevodový stupeň.

Ďalšie látky rastliny dostane z porcelánu, ktoré sú pokryté výhonkami. Kvety majú zlatý odtieň, okvetné lístky sú lesklé, rovnako ako hodváb, tyčinky – nasýtené ružové.

Pestovateľská sezóna sa vyskytuje v marci a končí v septembri. V tejto dobe, inštancia čaká na dobrú cirkuláciu vzduchu, bude sa cítiť pohodlnejšie na polovicu. Od septembra do októbra, prvé obdobie odpočinku. Počas tohto obdobia sa odporúča znížiť teplotu a znížiť frekvenciu zavlažovania.

Na záložku Budovy idú hladko, skúsených záhradkárov radí v tomto období do vody čaju kultúru.

Počas obdobia kvitnutia, decembrist potrebuje dobre zvlhčovať a krmivo. Trvanie kvitnutia – 1-1,5 mesiace. Čím lepšie podmienky zadržania, tým dlhšie toto obdobie trvá. Schopnosť starostlivosti je určená a hojnosť kvitnutia. Ultrafialové lúče v tomto čase decentristov nie sú vystrašení, pretože nie sú spálené, ale slnečné svetlo je veľmi dôležité, takže sa odporúča udržať kvitnúce rastliny na parapete. Od februára v druhej polovici marca prichádza druhé obdobie odpočinku. Znova sa musí znížiť zavlažovanie, vyžaduje sa vytvoriť podmienky polovice.

Starostlivosť

Kvetina potrebuje miernu vlhkosť. Počas obdobia aktívneho rastu a kvitnutia sa teplota + 18-20 stupňov vyžaduje pravidelné zavlažovanie. Odporúčaná frekvencia zavlažovania – každé 3 dni. Je lepšie navlhčiť rastlinu v malých častiach. Počas odpočinku je dosť na vodu kultúru každých 7-10 dní, avšak kvet je dôležité čakať na sušenie pôdy. Nezabudnite v lete každý deň sprej rastliny.

Prečítajte si viac  Homeland House Cactus

Priaznivé pre plný vývoj teploty decentristov – + 20-24 stupňov deň a + 15-18 stupňov v noci. Počas zvyšného kvetu sa cíti pohodlne pri teplote + 10-18 stupňov. Je povolené krátkodobé zníženie teploty vzduchu o 5-8 stupňov.

Osvetlenie je dôležité. Žltá decembrist uprednostňuje viac svetla, takže si vyberiete miesto pod hrncom, pokúste sa vyhnúť miestam, kde priame ultrafialové lúče padajú. V prvom období odpočinku je vhodné znížiť denné svetlo, táto manipulácia umožní dosiahnuť svieži kvitnúce. Na zlepšenie rastu mladých stoniek v teplých mesiacoch by mala byť závod na balkón v sekcii s názvom. Organizujte ochranu pred návrhmi.

Počas vegetačného obdobia, podávajte kvet s zmesami obsahujúcimi dusík, ale časť musí byť dvakrát toľko, ako je obal uvedený na obale.

V tomto čase, dostatok párov kŕmenia za mesiac alebo ešte menej. Pri príprave na kvitnutie, rastlina potrebuje fosforu-potaš hnojivá. Vhodné, napríklad, vaječný plášť. Na prípravu zmesi je škrupina nasiaknutá vo vode na jeden deň a voda získaná kultúra. V tomto čase existuje aj dostatok dvoch kŕmení za mesiac. V prípade kŕmenia je dôležité nepreháňať.

Z škodcov, z ktorých väčšina z nich je žltá dekorácia milovať štíty, web tick a torment cherver. Odporúča sa bojovať proti týmto hmyzom, aby ste použili prípravy „fytoverm“ a „aktara“. Huby, ktoré častejšie ohromuje kultúru – Fusarióza, Phytoofluorozh, hnedý rot – Eliminujte „fytoosporín“ alebo „quadris“.

Na prevenciu chorôb a škodcov je dôležité dodržať moderovanie zavlažovania, aby sa zabránilo obsahu v chladu a za zníženú vlhkosť.

Orezávanie a reprodukcia

Ak chcete vytvoriť estetickú korunu, hlavné výhonky sú narezané na 2-3 segmenty každý rok na jar. Tento postup je navrhnutý tak, aby bol budúci kvet viac svieži a hojný. Nezabudnite odstrániť zranené hrbole. Ak sa po orezaní zachovali zdravé robustné segmenty, sú vhodné na chov. Skúste pristáť výhonky v kapacite 2-3 kusov, nalejte „root“ a umiestnite do teplého miesta pri teplote + 22-25 stupňov.

Prečítajte si viac  Druhy a odrody Balzamínu

Prevod

Osobitná pozornosť by sa mala venovať transplantácii rastlín. Stav dospelých musí byť presídlený každé 2-3 roky. Na tento účel pripravte zmesi pôdy s pridaním piesku, takáto kompozícia neumožňuje stagnáciu vlhkosti. Pre kultiváciu žltého decentristu je substrát vhodný pre kaktusy.

Ak je túžba urobiť sami, potom použite nasledujúci recept: Pripojte Derine Land (2 hodiny.), piesok (1 h.), listnatý pôda (1 hodina.), Perlit (1 H.), rašelina (1 hodina.).

Majte na pamäti Ďalší transplantát znamená použitie hrnca, ktorý je širší ako predchádzajúci 2-3 cm. Je dôležité organizovať kvalitu drenáž.

Samotná asociácia sa vykonáva Metóda prenosu. Koreňový systém nie je zbavený starej pôdy, pri výsadbe kvetu do novej kapacity prázdnoty sa jednoducho naplní aktualizovanou pôdou.

Ako kvitne žltý dekorista, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: